ویلیام شاتنر کی به فضا می رود؟ چگونه می توان شروع پخش زنده Blue Origin را مشاهده کردویلیام شاتنر ممکن است سال ها نقش کاپیتان کرک را “در فضا” فیلمبرداری کرده باشد سفر با ستاره، اما امروز ، سرانجام ، زمان آن رسیده است که روی سر بازیگر برویم واقعی ماکون این هواپیما در چند دقیقه به کشتی موشکی جف بزوس ، مدیرعامل آمازون پرواز می کند. شاید او در آنجا با بهترین دوستش اسپاک برسد!

ماموریت امروز هجدهمین مأموریت پرواز NS-18 نیو شپرد است. بهترین خبر؟ شما می توانید همه چیز را از پرواز تا فرود تماشا کنید تا مسابقه فضایی میلیاردرها را به طور کامل مشاهده کنید. و اگر کمی به پرواز این افراد به فضا حسادت می کنید ، نترسید – به زودی راهی بسیار آسان برای خرید بلیط برای خود پیدا می شود.

آمادگی دیدن اعزام ویلیام شاتنر به فضا را دارید؟ ما هم همینطور. نحوه مشاهده ماموریت فضایی Blue Mission در زیر.

ماموریت فضایی Blue Origin کی است؟

ماموریت فضایی Blue Origin امروز ، 13 اکتبر ، ساعت 10 صبح با صعود هدفمند انجام می شود. پوشش رویداد از ساعت 8 آغاز می شود.

آیا پخش مستقیم ماموریت فضایی Blue Origin در Amazon Prime انجام می شود؟

فکر خوب! اما نه ، این واقعیت که بزوس با آمازون مرتبط است به این معنی نیست که این رویداد در Prime Video خواهد بود. به خواندن ادامه دهید تا بدانید کجا باید نگاه کنید.

ماموریت فضایی Blue Origin با ویلیام شاتنر کجاست؟ نحوه انجام ماموریت فضایی Blue Origin:

اگر به بسیاری از شبکه های خبری مهم مراجعه کنید ، می توانید اطلاعاتی در مورد ماموریت فضایی Blue Origin در زمانی که هیچ خبر مهمی وجود ندارد ، بیابید. به هر حال ، شما همچنین می توانید یک نوار زنده از ماموریت فضایی را در وب سایت Blue Origin تنظیم کنید. در وب سایت شما اخبار مربوط به رویدادهای روزانه و سایر حقایق مربوط به Blue Origin را خواهید یافت. اگرچه پخش مستقیم در تمام طول ماموریت انجام می شود ، اما تا زمان پرتاب کامل نمی توانیم تصاویر داخلی (حالات و واکنش های شاتنر) را ببینیم. (ما همچنین در بالا غذا برای شما آماده کرده ایم ، بنابراین کت خود را بردارید و کمی صبر کنید!)

ماموریت فضایی Blue Origin در کجا انجام می شود؟

ماموریت فضایی Blue Origin در محل راه اندازی یک در غرب تگزاس پرتاب می شود.

چه کسی دیگر به ماموریت فضایی Blue Origin می رود؟

علاوه بر شاتنر ، آدری پاورز ، عضو تیم عملیاتی Blue Origin نیز ماموریت را بر عهده خواهد داشت. در این ماموریت مهندس استرالیایی کریس نیز حضور خواهد داشت بشویزن و مدیرعامل مدیداتا گلن د ویرس. این یک فضاپیمای شلوغ خواهد بود ، مطمئناً!

آیا این اولین ماموریت فضایی Blue Origin است؟ چند ماموریت فضایی Blue Origin دیگر وجود داشت؟

این اولین ماموریت فضاپیمای Blue Origin نیست. به گفته وب سایت مأموریت آبی ، 17 “ماموریت متوالی موفق ، از جمله سه آزمایش موفقیت آمیز فرار ، نشان داده است که سیستم فرار خدمه را می توان با خیال راحت در هر مرحله از پرواز راه اندازی کرد.” جولای گذشته بزوس یکی از آن ماموریت ها را آغاز کرد و خود را به فضا انداخت! این دومین بار است که یک مرد سوار موشک می شود.

آیا Blue Origin به عموم اجازه می دهد تا به ماموریت های فضایی بروند؟ نحوه خرید بلیط به فضا با استفاده از Blue Origin:

بله ، شگفت آور ، بله: می توانید برای پرتاب فضا در وب سایت Blue Origin درخواست دهید. قیمت ها هنوز در دسترس نیست و برای بررسی پرواز باید یک فرم بسیار طولانی را پر کنید. اما چرا آن را امتحان نمی کنید؟ می توانید به وب سایت Blue Origin مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید