پاسخ سرمربی پرسپولیس به شایعات تعویض یحیی + عکس


واکنش سرمربی پرسپولیس به شایعات تعویض یحیی + عکس

رویداد۲۴ ذوب آهن همراه خود ۴ برد در ۴ هفته قبلی پنجمین نیروی کار برتر نیم فصل دوم شد و علاوه بر این همراه خود تفاضل گل کمتر نتوانست به نیمه بالای جدول راه پیدا تنبل.

مهدی تارتار سرپرست فنی این نیروی کار پس اجتناب کرده اند پایتختی و استعفای یحیی گل محمدی همراه خود شایعات زیادی در دنیای آنلاین ما مواجه شد و هم اکنون پستی را در اینستاگرام آشکار کرده است.

او {در این} پست نوشت: سالی کدام ممکن است تحویل داد برای {همه ما} پر اجتناب کرده اند روزهای شیرین و تلخ بود. در دو فاصله مختلف این خوشحال از را داشتم کدام ممکن است در خدمت نیروی کار گران قیمت پیکان و نیروی کار a فوق العاده و سربلند ذوب آهن باشم، خوشحالم کدام ممکن است در هر کدام نیروی کار همراه خود مدیران اختصاص داده شده، کادری دلسوز، گیمرها پرتلاش و همراهان دلسوز خدمت می کنم، خوشحالم کدام ممکن است در اوایل سال ۱۴۰۰ توانستیم همراه خود آنها در پیکان نتایج برتر کسب کنیم و حالا در نهایت سال در ذوب آهن توانستیم لبخند رضایت بخشی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم.

وی با بیرون ردیابی به شایعات فرضی مبنی بر سازمانی شخصی به ذوب آهن نوشت: در سال جدید به امتحان شده شخصی برای تضمین تداوم موفقیت ذوب آهن یکپارچه خواهیم داد. ما شخصی را در قبال هواداران و کادر خستگی ناپذیر تاسیسات تولیدی زوپاهان به فرماندهی و اختصاص داده شده می دانیم کدام ممکن است در تمرینات تصمیم گرفت تر و در کل فصل در تفریحی روی حیله و تزویر تر پاسخگوی حمایت های آنها باشیم.

واکنش سرمربی پرسپولیس به شایعات تعویض یحیی + عکس

تارتار نیز {در این} پیام نوروزی ابراز امیدواری کرد کدام ممکن است نیروی کار سراسری به شما فرصت دهد در دیدار مقابل کره و ژاپن سودآور باشد و علاوه بر این در نهایت نوشت ذهنش {برای شروع} همکاری همراه خود ذوب آهن کنار هم قرار دادن است.

ذوب آهن {در این} فصل مقابل سپاهان شکست نخورده بود و توانست همراه خود پیروزی در دربی را اجتناب کرده اند آن شخصی تنبل. جذاب اینجاست کدام ممکن است زوبی ها در تعدادی از تفریحی متوالی سودآور به پیروزی نشدند با این حال در هفته های جدیدترین ۴ برد مقابل فلز، شاهخودرو، کوبر رفسنجان و آلومینیوم به کف دست آوردند کدام ممکن است بهترین برد فصل نیز محسوب تبدیل می شود.