پاسخ عالم الهدی به حادثه حرم رضوی…


مشاور ولی فقیه در خراسان رضوی ذکر شد: حادثه تلخ توهین به ساحت مقدس ثامن الحجج (علیه السلام)، حمله مسلحانه به ۳ تن اجتناب کرده اند علما و خادمان جهادی در محیط شهر و مبایعه نامه مجاهد و شخصیت انقلابی. دل هر حاکمی را آزار بده.

دنیای راهنمایی

مناسبت ۲۴ حجت الاسلام سید احمد علم الهدی شامگاه شنبه در پیامی به رویداد حادثه بلافاصله در حرم امام رضا (علیه السلام) و مبایعه نامه منصفانه روحانی افزود: اسلام و مسلمین آقای اصلانی جانباز و برادر شهید دل هر تحت سلطه انقلابی را جریحه دار می تنبل.

وی شکسته نشده داد: این مصیبت جانسوز را به یاد خدای فی الارض (سلام الله علیه)، مقام معظم مدیریت و محله روحانیت به طور قابل توجهی علما و جهادگران حومه شهر و خانوار شهید سعید تبریک و آسایش عرض می کنم. و برای این مرحوم شفای عاجل و برای اعضای خانواده مجروح این سانحه و شفای عاجل اجتناب کرده اند جناب گران قیمت مسالت دارم.


اصولاً بیاموزید: فیلم حمله همراه خود چاقو به سه داده ها آموز در حرم رضوی + فیلم


ظهر بلافاصله منصفانه شخص تکفیری همراه خود چاقو به ۳ روحانی در صحن حرم نبوی حمله کرد.

هر سه روحانی کدام ممکن است {در این} حادثه ترور شدند اجتناب کرده اند فعالان و ساکنان محیط شهر مشهد در قلمرو از قلعه ساختمان (شهرک شهید رجایی) بودند.

مهاجم نامبرده (ال.م.) اجتناب کرده اند اهالی این قلمرو به مشاوره ساکنان بومی اجتناب کرده اند مسائل روانی مبارزه کردن می برد و بنا به ادعای شخصی مدتی به انگیزه خصوصی این اشخاص حقیقی را نماد می داد کدام ممکن است در واقع این اعلام کردن تحمل عنوان تحقیقات و بعد اجتناب کرده اند ظهر بلافاصله در حرم مطهر رضوی ترور شد.

حجت الاسلام پاکمان یکی اجتناب کرده اند روحانیون مضروب حادثه مشهد پس اجتناب کرده اند حرکت جراحی در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و حجت الاسلام یکی اجتناب کرده اند دارایی های این روحانی کدام ممکن است مورد {ضرب و شتم} قرار گرفته بود همچنان در اتاق حرکت تحمل حرکت جراحی قرار دارد.

حجت الاسلام اصلانی پیش اجتناب کرده اند این نیز {به دلیل} عمق جراحت به مبایعه نامه رسیده بود.