پایگاه خبری تحلیلی – قیمت نفت به زیر ۱۰۰ دلار رسید


گذشته تاریخی تخلیه: ۱۶:۴۴ – ۱۴۰۰ سه شنبه ۱۵ مارس

کد خبر: ۲۰۹۸۱۲
بازدید: ۵


قیمت نفت به کاهش شخصی یکپارچه داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در امروز به ۹۹.۴۴ دلار در هر بشکه رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۷.۴۶ دلار رسید.به گزارش پایگاه خبری چریان نیوز، قیمت نفت کدام ممکن است در پیشنهادات در امروز به همان اندازه بشکه ای ۱۰۰ دلار کاهش کشف شد، یک بار دیگر کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وارد کانال ۹۰ دلاری شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفت برنت همراه خود ۷ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲ عرف کاهش به ۹۹ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۸ عرف رسید.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفت نپخته آمریکا نیز همراه خود ۷.۶۵ دلار کاهش به ۹۵.۳۶ دلار رسید.

به گزارش رویترز، پس اجتناب کرده اند اینکه روسیه تمایل شخصی را برای اجتناب کرده اند سرگیری هماهنگی هسته ای ایران در اسرع وقت ادعا کرد، قیمت نفت یک بار دیگر کاهش کشف شد.
اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، انگیزه بی نظیر الگو نزولی قیمت نفت، مذاکرات شومینه بس بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین است کدام ممکن است اولویت ها با اشاره به مشکلات تهیه نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این افزایش بیماری عروق کرونر روده ها در چین را کاهش داد کدام ممکن است بر اولویت ها افزود. با اشاره به کاهش تقاضا
کاهش از حداکثر قیمت‌ها در پی اظهارات در امروز سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، مبنی بر اینکه مسکو می‌خواهد هماهنگی هسته‌ای سال ۲۰۱۵ ایران را در اسرع وقت اجتناب کرده اند اوج بگیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن منتظر لغو تحریم‌ها علیه تهران است، رخ داد.
احیای هماهنگی هسته ای ایران ممکن است در نتیجه ورود تا حد زیادی نفت ایران به بازار شود.
قیمت نفت برنت دیروز از نزدیک کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت نفت برنت ۵.۱ سهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفت آمریکا ۵.۶ ​​سهم کاهش کشف شد.

چین روز سه شنبه منصفانه جهش از حداکثر در بیماری عروق کرونر روده ها سند کرد، از اسبابک ها جدید اجتناب کرده اند دیروز ۲ برابر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به بالاترین مرحله شخصی در ۲ سال قبلی رسیده است.