پرسش و پاسخ: پیتر میک از Deloitte رونق سرمایه گذاری در سلامت ، پشتیبانی اجتماعی و مبتنی بر ارزش استمراقبت های بهداشتی دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است و در حال پیشرفت به مرحله مهمی از مراقبت های بهداشتی است. مقدار بی سابقه ای از سرمایه گذاری در دو سال گذشته به فضا ریخته شده است. امروزه نیز شاهد ورود شرکت های مراقبت مجازی به بازارهای انبوه از طریق IPO یا ادغام SPAC هستیم.

در طول سالها ، پیتر میکی ، شریک و Deloitte ، رئیس فناوری ملی سلامت ، تغییرات زیادی را در سلامت دیجیتال با چشم خود مشاهده کرده است و گزارش های زیادی در این زمینه منتشر کرده است. میکا نشست MobiHealthNews در مورد آینده SPAC ، COVID-19 و مراقبت های مبتنی بر ارزش صحبت کنید.

این مصاحبه از نظر طول و وضوح ویرایش شده است.


MobiHealthNews: من می خواهم کمی در مورد سرمایه گذاران صحبت کنم و با SPAC شروع کنم. من می دانم که شما در مورد آن نوشته اید و ما شاهد سلامت دیجیتالی آنها هستیم. اونجا چه خبره؟ چرا شرکت ها این راه را انتخاب می کنند؟ آیا شرکت های کوچکتری را می بینید که به این سمت می روند یا طیف وسیع تری از این شرکت ها؟

نه: SPAC شکل دیگری از اعتبار مالی است. اگر شما یک شرکت نوظهور جدید هستید و به سرمایه در حال رشد یا سرمایه در حال رشد نیاز دارید ، می توانید از طریق اعتبار اعتبار سرمایه ای کسب کنید ، می توانید IPO را انجام دهید ، می توانید از طریق سرمایه خصوصی به محل خصوصی بپردازید. اتحاد با یک شرکت بزرگ قرارداد می بندد و پرداخت های قابل توجهی دریافت می کند و با هم کار می کند. یا می توانید از طریق SPAC روند IPO را تسریع کنید. و این در واقع اینگونه است ، روند را با ارزش از پیش تعیین شده بر اساس طرفین مذاکره سرعت می بخشد.

این یکی دیگر از منابع مالی است. سرمایه گذاری خصوصی در بازار خطوط لوله یا حمل و نقل عمومی برای تحقق این معامله بسیار مهم است. و واقعیت یک محیط کلان اقتصادی گسترده تر است نرخ بهره پایین ، سرمایه ارزان ، دسترسی زیاد به سرمایه روند را تسریع کرد ما به دلیل ارزیابی هایی که از این گزینه ها استفاده می کنیم ، تعداد شرکت های در حال توسعه را بیشتر از مجموعه ای بزرگ می بینیم.

MobiHealthNews: ما شاهد سرمایه گذاری زیادی در فضای مراقبت های بهداشتی دیجیتال هستیم. به نظر شما این پایدار است یا کمی حباب دارد؟ به نظر شما در این مورد و رتبه بندی های بزرگ چه می گذرد؟

خیر: من خیلی به این سوال پاسخ می دهم. من یک بانکدار نیستم ، یک اقتصاددان نیستم. من نمی توانم پیش بینی کنم [future] محیط کلان و خرد اقتصادی منظور من این است که تقاضا برای راه حل های مراقبت های پزشکی دیجیتال در مراقبت های بهداشتی توسط COVID به روش بسیار مهمی زنده شده است. اهمیت مراقبت های بهداشتی برای این آمریکایی های عادی روشن و آشکار شده است فن آوری به گونه ای که نمی توانیم تصور کنیم

این را در ارتباطات مخابراتی مشاهده می کنید ، جایی که گروه بسیار کوچکی از شرکت های مخابراتی عمومی وجود دارد که همه در مدت زمان بسیار کوتاهی ادغام یا ادغام شده اند یا به مرور زمان معامله ای انجام داده اند و سالها طول می کشد تا آنها برای بخش های دیگر ادغام شوند. ‘لادی بنابراین ، در تجربه ما ، در بخش بهداشت ، هنگامی که مصرف کننده یا بیمه شده یک روند را تشخیص می دهد ، محیط را تسریع می کند زیرا مصرف کننده بیشتر و بیشتر پرداخت می کند. [and] کمک بیشتر و بیشتر به افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی.

MobiHealthNews: بله ، من … مایلم در مورد روند مصرف صحبت کنم [in] مراقبت های بهداشتی. برنامه های زیادی وجود دارد که بیماران هزینه بیشتری می پردازند ، این کار چه تغییری در انتظار مصرف کننده یا بیمار ایجاد می کند؟

خیر: هرچه پایگاه مشتری آگاه تر باشد ، اطلاعات و داده های بیشتری در اختیار دارد و هرچه در اقتصاد بیشتر باشد ، انتظارات بیشتر می شود. مراقبت های بهداشتی یکی از معدود صنایعی است که در آن ما به طور مداوم در حال تولید منابع جدید مراقبت های بهداشتی هستیم. … مهم نیست که مراقبت های بهداشتی چقدر پیچیده است ، در واقع دو چیز ساده است: چقدر سلامتی می خواهید؟ و چه کسی هزینه آن را می پردازد؟

پاسخ سوال اول این است که من آنچه را که شما می خواهم می خواهم. بنابراین اگر شما بیشتر خلق می کنید ، من بیشتر آن را می خواهم. در چنین شرایطی ، اگر هزینه خدمات درمانی افزایش یابد ، نباید تعجب کنیم. … و س questionال دوم در مورد اینکه چه کسی باید هزینه آن را بپردازد ، یک مصرف کننده معمولی در آمریکا ، می گوید من پرداخت نکردم ، زیرا من قبلاً هنگام پرداخت حق بیمه پرداخت کرده ام. …

بنابراین در آن اکوسیستم ، در آن محیط ، هزینه ها همچنان در حال رشد است ، بنابراین تورم سلامت از بیشتر بخش های دیگر پیشی می گیرد. بنابراین تنها راه حل مناسب ، فناوری است و مصرف کننده با رفتار خود مسئولیت بزرگی برای سلامتی خود بر عهده می گیرد. و این سخت ترین قسمت است

MobiHealthNews: از نظر مزیت Medicare ، آیا فکر می کنید این ارائه دهنده مسئول است ، که شما را تشویق می کند تا ارائه دهندگان خود را بپذیرید؟ [digital tools] به نوعی ، شاید آنها باشند [hadn’t before]؟

خیر: قبل از COVID ، دو مانع برای سلامت از راه دور وجود داشت. یکی محیط نظارتی در مورد نحوه دسترسی پزشکان به اطلاعات مشابه در مرزها و مرزهای ایالتی بود و دیگری پرداخت هزینه برای شرکت کنندگان در مدیکر. آیا اگر پزشک هستید ، آیا برای ویزیت سلامت از طریق دستمزد خود مانند شخص دیگری دریافت کرده اید؟ هیچ پاسخ تاریخی وجود نداشت. COVID حداقل به طور موقت زمین بازی را مساوی کرده و به مصرف کننده اجازه می دهد حداقل بدون در نظر گرفتن هزینه تصمیم گیری کند ، که این یک عامل نیست.

با گذشت زمان ، من فکر می کنم تصمیماتی که از منظر نظارتی گرفته ایم و سازوکارها و مشوق های جبران خسارت نه تنها در مورد سلامت بلکه در استفاده از تمام فناوری های جدید بهداشتی نیز اعمال خواهد شد ، زیرا اراده کشاورزان را تشویق می کند تا از این فناوری های جدید استفاده کنند. و خدمات سیستم پرداخت شخص ثالث

شرکت هایی هستند که به طور مستقیم برای مصرف کننده ای که از جیب پرداخت می کند ، راه حلی پیدا می کنند. و در حالی که این امر مربوط به تعیین هزینه کلی مراقبت های بهداشتی است ، بیشتر از طریق سیستم پرداخت کننده شخص ثالث انجام می شود.

MobiHealthNews: آیا چیزی هست که از شما نپرسیدم ، یا موضوعات دیگری وجود دارد که ننوشته اید یا در مورد آنها بحث نکرده اید؟

خیر: چقدر دیگر می خواهم بروم؟ چه کسی هزینه این کار را می پردازد؟ مشکل این است که همه همه چیز را می خواهند ، اما هیچ کس نمی خواهد هزینه آن را پرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید