پرسپولیس/گروه هواداران یحیی شناخته شده به عنوان پاداش به فرهاد در اولین دیدار سال جدید متوقف تبدیل می شود


پرسپولیس تهرانمناسبت ۲۴ در یکپارچه هفته {بیست و چهارم} لیگ برتر انگلیس، پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران اجتناب کرده اند ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه دستگیردی تهران به مصاف هم رفتند کدام ممکن است همراه خود جذب می کند با بیرون گل به بالا رسید.

پرسپولیس همراه خود این نتیجه اختلاف شخصی همراه خود استقلال را همراه خود ۵۰ امتیاز به پنج امتیاز رساند با این حال این شانس را به آبی پوشان پایتخت داد به همان اندازه فردا اختلاف را به عدد ۸ برسانند. هواداران در سومین جذب می کند متوالی ۲۸ امتیازی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کلاس یازدهم جدول قرار گرفتند.

نیمه اول

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه سوم ضربه ردا اسدی اجتناب کرده اند پایین محوطه جریمه همراه خود مهار حقچیناس به کرنر سر خورد. در دقیقه ششم مهدی عبدی اجتناب کرده اند روی تیرک دروازه کدام ممکن است در چارچوب نبود به توپ ضربه زد. عالی دقیقه بعد، تامیروف در موقعیتی درست مثل به توپ ضربه زد.

در دقیقه ۱۵ شوت احسان پهلوان همراه خود واکنشی خوشایند به کرنر سر خورد. ورزشی به همان اندازه دقیقه ۴۰ نسبتا آرام بود کدام ممکن است ضربه تیمیروف به مکان خطرناکی منجر شد کدام ممکن است حاجی‌ناس توپ را به کرنر فرستاد.

جایگزین خاصی روی دروازه وجود نداشت به همان اندازه نیمه اول با بیرون گل به بالا برسد.

نیمه تولید دیگری

در دقیقه ۴۷، هاگچیناس ضربه تیموروف را اجتناب کرده اند پایین محوطه جریمه از بین بردن کرد. در دقیقه ۵۶ مهدی ترابی توپ را به رامین رضاییان رساند کدام ممکن است ضربه او را به کرنر فرستاد. در دقیقه ۶۲ کشتی رامین رضاییان اجتناب کرده اند جناح چپ به الشجاعی رسید کدام ممکن است او را به گل رساند.

دقیقه ۷۰: حمله ها پرشمار پرسپولیس اجتناب کرده اند جناح چپ کدام ممکن است فینال ضربه مهاجم پرسپولیس به حقچینس وارد شد کدام ممکن است دروازه بان شخصی را به پایین انداخت کدام ممکن است اعتراض هواداران پرسپولیس را در پی داشت.

در دقیقه ۸۰ رضاییان توپ را مستقیماً برای حق چین کشتی کرد کدام ممکن است او توپ را به کرنر فرستاد. کشتی این کرنر به داخل دروازه همراه خود پاسخ مبهم هاگچیناس در کنار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توپ اجتناب کرده اند دستان او خارج شد با این حال در گذشته اجتناب کرده اند تامیروف شبیه به دروازه بان یک بار دیگر توپ را توسط دست گرفت.

در دقیقه ۸۷ همراه خود لیز مصرف کردن الترابی عالی ضد حمله خوشایند برای هواداران تحمیل شد کدام ممکن است در موقعیتی نسبتا خوشایند شرکت کننده این گروه را شوت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوهری دروازه پرسپولیس را باز نکرد.

شوت a فوق العاده موگانلو در دقیقه ۹۰ همراه خود شکاف به سختی اجتناب کرده اند جدا دروازه پرسپولیس در اوت تحویل داد. عالی دقیقه بعد اسدی همراه خود ضربه ای دروازه بان را شبح کرد کدام ممکن است دروازه بان در پایان آن را مهار کرد.

این دیدار غول پیکر همراه خود جذب می کند با بیرون گل به بالا رسید.


تا حد زیادی بیاموزید: گل محمدی دانستن درباره اتفاقات دربی: اجتناب کرده اند محله داوری عذرخواهی می کنم/ حضور سیدعلی در مونتاژ کمیته انضباطی


گروه پرسپولیس: احمد گوهری، فرشاد فرجی، علی نعمتی، رضا اسدی، مهدی ترابی (مقوا زرد)، کمال کامابی نیا (تولد سرلک ۶۵)، احسان پهلوان (حمید باکدل ۶۵)، مهدی عبدی (علی شجاعی ۵۹)، رامین رضاییان (مقوا) )). زرد)، شیرزد تیمیروف (مقوا زرد) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعید آقایی (امید عالیشاه ۵۸) (مقوا زرد).

هواداران: به عنوان حق حق چین، سید محمد حسینی (مقوا زرد)، مهدی عبدی، سید محمد ستاری (مقوا زرد)، فرزاد جعفری، نیما انصاری (امیرحسین پورمحمد ۸۳)، معین عباسی (روح الله باقری ۸۲)، حسین صادقی، داریوش شجایان. (رضا مقانلو ۶۰)، بابک مرادی (محمد شهرری ۴۶)، محمدجواد محمدی.