پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا به جرم سوء استفاده جنسی از سگ و نگهداری پورنوگرافی کودکان محکوم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل تعرض جنسی به سگ ها و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

به گفته دادستان ایالات متحده در فلوریدا ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، در ماه جولای 272 ماه پس از اعتراف به پورنوگرافی کودکان و آزار حیوانات در زندان به سر برد.

دادستان ها می گویند که بیمار از رابطه دامپزشک با سگ ها فیلم گرفته و آنها را در چت آنلاین با سایر متجاوزان به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های مزاحم را در تلفن همراه او و همچنین مکالمات مربوط به حیوانات پیدا کردند.

به گفته دادستان ، مادن همچنین “هزاران” پرونده وحشتناک را از طریق برنامه اشتراک فایل Dropbox در حساب خود نگه داشته است. او همچنین از طریق چت های آنلاین و رسانه های اجتماعی ، که اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان صحبت می کند ، تصاویر و فیلم های پورنوگرافی کودکان گرفته است.

مادن ویدیوهای مزاحم را در یک گپ آنلاین منتشر کرد.
مادن ویدیوهای مزاحم را در یک گپ آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان حیوانات مراقبت از دست

مأموران امنیت ملی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و پرونده هایی در مورد “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” در مادن ، و همچنین عکسها و فیلمهای متعددی که حیوانات را نشان می دهند ، پیدا کردند.

مادن در ماه مارس به دلیل نوشتن تصویری از یک حیوان زمانی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از دست در آونتورا بود ، دستگیر شد. دادستان گفت که این فیلم ها نشان دهنده خشونت در بیمارستان حیوانات است.

بیمارستان حیوانات مراقبت در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری در ماه مارس گفت که اتهامات علیه مادن “وحشتناک” است.

وی در آن زمان گفت: “تیم حقوقی ما و هر یک از اعضای خانواده” دستهای مراقبتی “تمام تلاش خود را برای کمک به مجریان قانون و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید