پنج نکته برای ارائه موفقیت آمیز اخبار SPAC


سال 2021 سال بزرگی برای شرکت های خاص (SPAC) بود. تا ماه مه 2021 ، SPAC بیش از 100 میلیارد دلار در عرضه عمومی جمع آوری کرده است. با این حال ، انتشار SPAC اغلب با مشکلات ارتباطی همراه است. SPAC ها شرکت های پوستی هستند که توسط حامیان مالی سازماندهی می شوند و برای انتقال به یک IPO تشکیل می شوند و سپس طی 24 ماه ادغام می شوند یا یک شرکت عامل فعلی را به دست می آورند. این فرایند یک س veryال بسیار بزرگ برای ارتباط دهندگان ایجاد می کند – چگونه می توانید در مورد SPAC با موفقیت ارتباط برقرار کرده و بفروشید در حالی که شرکت مورد نظر شما ناشناخته است؟

این سوالی است که اخیراً پرسیده ایم کارولین ساک، COO بازار سرمایه در بورس نیویورک ؛ مت هیگینز، مدیر عامل RSE Ventures و مدیرعامل Omnichannel Acquisition Corp ؛ و دان دافی، روسای ICR

در اینجا پنج نکته کلیدی از کارشناسان ما در مورد موفقیت ارتباطات SPAC آورده شده است:

1. درک کنید که در ابتدای فرآیند پنجره کوتاهی برای ارتباط وجود دارد.

قوانین SEC بر روابط پیرامون تشکیل SPAC و IPO حاکم است. این بدان معناست که در حالی که گروه های روابط عمومی و ارتباط دهندگان از نظر محتوایی که می توانند توزیع کنند ، محدود هستند ، هنوز باید در یک بازار شلوغ ، SPAC را از دیگران متمایز کنند. علاوه بر این ، زمان برای برانگیختن علاقه محدود است.

از آنجا که آخرین شرکت شناسایی نشده است ، اعلام اولیه بسیار مهم است. تیم باید الزامات SEC را برای روابط مربوط به SPAC درک کند. اعلام اولیه باید نشان دهد که تیم مدیریت چه کسی است ، بخشی که شما هدف آن هستید و چرا دانش آموزان باید به دیدگاه تعریف شده اعتماد کنند.

2. تدوین استراتژی برای دوره بین ثبت و پایان معامله.

پس از اعلام فهرست اولیه ، سازمان SPAC کار بر روی این معامله را آغاز می کند ، شرکت عملیاتی را که می خواهد با آن ادغام یا تصاحب کند پیدا می کند و مذاکره می کند. در این فرایند ارتباطی ، اخبار مربوط به معامله از نظر زمانی محدود است.

یکی از بهترین کارهایی که تیم های ارتباطی SPAC می توانند در این مدت انجام دهند ، پرسیدن سوالات عمیق از همه مخاطبان مربوطه است. ممکن است برخی از س questionsالات برای به اشتراک گذاری آماده نباشند ، اما این تمرین به شما امکان می دهد فرآیند SPAC را برای پست های خود سفارشی کنید تا آماده باشید برای همه باز باشید.

3. روند رای گیری سهامداران را در نظر بگیرید.

مشارکت و اطلاع رسانی به همه سهامداران SPAC در فرایند ارتباطات هنگام تلاش برای ایجاد یک معامله احتمالی با یک شرکت SPAC بسیار مهم است. این بدان معناست که ارتباط دهندگان باید یک کمپین پیام “خروج و رای دادن” ایجاد کنند تا سهامداران بتوانند در روند رای گیری شرکت کنند.

می تواند در بیانیه های مطبوعاتی ، پنل ها یا کنفرانس های سرمایه گذاران و پخش های اینترنتی شرکت کند که توجه سرمایه گذاران خرده فروشی را به خود جلب می کند. برای ارتباط دهندگان بسیار مهم است که تاریخ ثبت و تاریخ رای گیری را تا حد ممکن ترویج دهند ، بلکه آنها بیش از سهامداران باز هستند که به شرکت های سهامی رای می دهند.

4. یک قرارداد موثر را اعلام کنید.

نحوه پاسخگویی گروه های روابط عمومی به اعلام ادغام که اغلب با عنوان “de-SPAC” شناخته می شود ، برای موفقیت یک شرکت حیاتی است. در این زمان ، شرکت باید مطابق با الزامات SEC بیانیه مطبوعاتی ، ارائه و رونوشت ارائه را ارائه دهد. کارشناسان ما از تیم های روابط عمومی و روابط سرمایه گذاران خواستند تا همه مخاطبان بالقوه ، از جمله تیم های تحقیقاتی ، حساب های خرید ، فروشندگان ، روزنامه نگاران و کارشناسان SPAC و عموم مردم را شناسایی کنند. پیامها و اقدامات مستلزم آن است که هر گروه از آنچه در حال رخ دادن است و آینده شرکت جدید مطلع شود.

5. نحوه اندازه گیری موفقیت ارتباط SPAC را بدانید.

در حالی که شرکت کنندگان ممکن است به اندازه گیری های مختلف علاقه مند باشند ، کارشناسان ما سه بعد را برای نظارت بر کارایی ارتباطات در معامله SPAC توصیه کردند:

  • شاخص قیمت سهم نسبت به پول نقد
  • مقدار سهام فروخته شده در طول فرآیند
  • پوشش تحقیق

در نهایت ، ICR Don Duffy گفت: “وقتی این سه مورد – اندازه سهام ، قیمت سهام و پوشش تحقیقات – خوب باشد ، معامله بسیار بهتر خواهد بود.”

استفاده از SPAC آغاز یک سفر طولانی است. ارتباط دهندگان هوشمند می توانند با درک آنچه می توانند و نمی توانند انجام دهند ، مشارکت در فرایند رأی گیری و ایجاد استراتژی ای که به آنها اجازه می دهد پاسخ های مناسب را به هر یک از مخاطبان ارائه دهند ، از قبل برنامه ریزی کنند تا تأثیر تبلیغات خود را به حداکثر برسانند.

بیشتر بدانید

کاغذ سفید ما ، 5 مرحله برای اتصال موثر SPAC را بارگیری کنید.


در وبلاگ Business Wire جدیدترین نکات مربوط به روابط عمومی ، IR ، بازاریابی و رسانه ها را دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید