پوتین چگونه اجتناب کرده اند نقطه ضعف آمریکا برای حمله به اوکراین استفاده کرد؟


پوتین چگونه از ضعف آمریکا برای حمله به اوکراین استفاده کرد؟

این رسانه محافظه کار آمریکایی در مقاله ای نوشت: تهاجم روسیه به اوکراین خوب واقعیت معین دردناک است. همراه خود این جاری، تعیین مقدار عواملی کدام ممکن است روس ها را الهام بخش به انجام این گام کردند، ضروری است. {در این} راستا اسبابک ها زیر را توصیه می کنم:

اول، ارزش ناکارآمد بودجه نیروی دریایی ما. آمریکا تریلیون ها دلار را صرف عملیات نیروی دریایی کرده است، قابل مقایسه با اعزام انرژی به افغانستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس عراق در آنچه ما آن را درگیری جهانی علیه تروریسم می نامیم.

علیرغم ارزش های با کیفیت حرفه ای، طالبان یک بار دیگر مدیریت افغانستان را توسط دست دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید داعش یک بار دیگر در جاری انجام جنایات فجیع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایدئولوژی قاتل آن باقی مانده است خشمگین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشمگین است.

اگر آمریکا پول مالیات دهندگان را به نحو مؤثرتری برای شکست ایدئولوژی اسلام رمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهاد خشونت آمیز خرج می کرد، شاید تریلیون ها دلار برای افزایش فناوری نیروی دریایی ما به سطحی کدام ممکن است ممکن است روس ها را اجتناب کرده اند تجزیه و تحلیل ماجراجویی کنونی شخصی در اوکراین منصرف تنبل، بیشتر ارزش می کرد. {به آرامی}

دوم، فقدان پروسه های روانی صحیح روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند افغانستان خارج می شویم. مطمئنا، خروج اجتناب کرده اند افغانستان اقدامی درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده دیر بود. با این حال نحوه این را امتحان کنید به تصویر ما شناخته شده به عنوان خوب توانایی جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب نیروی حافظ صلح توهین آمیز بود. عقب نشینی های ناشیانه، پرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزدلانه به طالبان این امکان را داد کدام ممکن است همراه خود اشغال کاخ ریاست جمهوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت انبار عظیم تسلیحات آمریکایی پیروز به نظر می رسد شوند. اگر آمریکا آن سلاح‌ها را نابود می‌کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام‌های مؤثری حاضر می‌کرد، تصویر ما در درجه بین‌المللی به همان اندازه این حد ضعیف نبود. نقطه ضعف ما در الهام بخش حریفان به استفاده اجتناب کرده اند خلاء قدرتی کدام ممکن است تحمیل کرده ایم، موقعیت داشته است.

ثالثاً، ما اختلافات خانه قابل توجه را آرم می دهیم. چون آن است آبراهام لینکلن هشدار داد، نبرد خانه در نتیجه فروپاشی تبدیل می شود. متأسفانه، ما به جهان اجتناب کرده اند جمله روسیه این تصور را دادیم کدام ممکن است مقامات ما به سادگی قابل جدا کردن است. این اتفاق برای مثال روزی رخ داد کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند فرماندهان ارشد نظامی آمریکا اظهار داشت کدام ممکن است اگر نظامی آن را بوتلگ پیش آگهی دهد، اصل دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای حمله هسته‌ای را پس خواهد گرفت. شاید اینطور باشد. با این حال ادعا کردن چنین چیزی در ملاء عام سرانجام درست نبود.

چهارم، رسانه های اجتماعی آمریکایی توانایی نامشروع را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً بوتلگ بر رئیس جمهور آمریکا دارند. بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است {چه کسی} محل کار کنگره را بر عهده دارد، اکثریت قریب به اتفاق افراد آمریکا را تصویر می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل دارد. ممنوعیت رئیس جمهور، چون آن است نمایندگی های رسانه های اجتماعی قابل مقایسه با fb، توییتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوتیوب انجام داده اند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل جلوگیری اجتناب کرده اند صحبت مستقیم او همراه خود افراد آمریکا، پیام نقطه ضعف عکس را برای متحدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمنان ما کشتی کرد – به طور قابل توجهی روزی کدام ممکن است این نمایندگی ها به این کار شکسته نشده می دهند. به همین دلیل، به تولید دیگری رهبران جهان ضد آمریکا اجازه دهید به استفاده اجتناب کرده اند پلتفرم های شخصی شکسته نشده دهند.

جای سوال کردن نیست کدام ممکن است سایر کشورهای بی طرفانه چنین اقدامی را علیه رهبران شخصی نمی پذیرند. همراه خود این جاری، این واقعیت کدام ممکن است ما این کار را انجام می دهیم، سلطه جهانی ما بر رسانه های اجتماعی را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملت ها را الهام بخش می تنبل به همان اندازه اقدامات تهاجمی علیه ما انجام دهند.

روسیه همراه خود وجود هشدارهای مقامات بایدن به اوکراین حمله کرد. چین در جاری حاضر جستجو در حمله به تایوان است. هند موضع روشنی به سمت روسیه متعهد شدن نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی قصد دارد در مقابل دلار آمریکا اجتناب کرده اند واحد پول چین استفاده تنبل.

پنجم، وابستگی مداوم مالی ما به چین برای ساخت متنوع اجتناب کرده اند محصولاتی کدام ممکن است در آمریکا می فروشیم، قابلیت ما را برای انجام اقدامات مقاوم تر برای جلوگیری اجتناب کرده اند حمایت چین اجتناب کرده اند روسیه در مناقشه اوکراین محدود کرده است.

ششم، ما استقلال نشاط شخصی را هدر داده ایم.

اگر ما استقلال شخصی را اجتناب کرده اند نفت خارجی محافظت کنیم، چون آن است در مقامات ترامپ انجام دادیم – به معنای واقعی کلمه هستند، اگر بتوانیم همراه خود روسیه برای بازار نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین خالص اروپا رقبا کنیم، می‌توانیم فشار بیشتری بر ولادیمیر پوتین وارد کنیم، در امتحان شده برای دوباره کار کردن اتحاد جماهیر شوروی. شوروی پیر را خنثی می کرد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه ای برای شکسته نشده ماجراجویی شخصی نداشت.

{به طور خلاصه}، تهاجم روسیه به اوکراین در خلأ اتفاق نیفتاد. عادلانه است کدام ممکن است خطاها شخصی را کدام ممکن است باعث این اتفاق شده است روبرو شویم به همان اندازه در بلند مدت آنها را تکرار نکنیم.