پیروزی نتس مقابل بوکس پیش از فصل ، اشتهای رقابت را باز کرد


پیروزی 119-115 نتز مقابل باکس جمعه شب پیش فصل بود. اما تیم ها در حال توسعه بهترین رقابت در کنفرانس شرق و یکی از بهترین ها در NBA هستند.

سفره سازان این را می دانند. به همین دلیل است که نت ها در 19 اکتبر در میلواکی به روی قهرمان فعلی بوکس و تیم محبوب حریص آنها باز می شوند. و این بازی پیش فصل برای اولین بار پس از بازی 7 در بارکلیز سنتر انجام شد ، زیرا کنفرانس در نیمه نهایی برابر باکس شکست خورد.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت: “رقابت می تواند تشدید شود.” “هنگامی که در مرحله حذفی بازی می کنید ، مهم نیست که چه سری باشد ، معمولاً دانه های رقابتی وجود خواهد داشت. اما برای داشتن چنین سری نزدیک ، پس از آن برای قهرمانی در NBA ، به نظر من دو تیم قوی شرق ، به اندازه کافی به نظر می رسد که شما رقابت را زیاد نمی بینید. [Friday]به “

کیری ایروینگ و پل میلسپ به دلیل قدرت واکسیناسیون با شبکه ها و پروتکل های بهداشت و ایمنی مفقود شده اند. میلواکی با 9 بازیکن از جمله یانیس آنتتوکونمپو ، جرو خالیدی و کریس میدلتون بازی کرده است.

شبکه های
کوین دورانت جمعه شب در جریان پیروزی پیش از فصل نتز ، مانع Thanasis Antetokounmponi خواهد شد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

بازی پلی آف فصل گذشته فوراً تبدیل به یک بازی کلاسیک شد و بذرهای رقابت را کاشت. رویارویی موضعی دورانت با آنتتوکونمپو (هر دو MVP سابق) باعث دفع این دانه ها شد و در نهایت ایروینگ هنگامی که در بازی چهارم فصل در پای یونان فریک افتاد ، مچ پای خود را تکان داد.

جمعه شب ، دورانت 18 امتیاز ، 6 ریباند و سه پاس گل برای نتز در 23 دقیقه داشت. جیمز هاردن-بازی اول شکست دور دوم ، از ناحیه زانو دچار مصدومیت درجه دوم شد ، اکثر سری ها را از دست داد و بیشتر فصل را از دست داد-به نظر می رسید در اولین حرکت خود قبل از فصل زنگ زده است.

گاردن ، که یکشنبه پیش از فصل در لیکرز قهرمان شد ، هشت امتیاز از سه تا نه شوت ، چهار پاس گل و سه پاس گل داشت.

با این حال ، هرچه باکس در کنترل توپ بی دقت بود (20 دور) ، با چرخش نتز بدتر بود. آنها موفق شدند 23-11 امتیاز در سرقت و قرار دادن نوار Jevon Carter حفظ کنند. اما آنها ارتباطی نداشتند و دفاع آنها کند بود.

جردن با 30 امتیاز از نورا میلواکی پیش افتاد و ساندرو ماموکلاشویلی ، محصول ایلیاس برایانت و ستون هال ، هر کدام 20 امتیاز کسب کرد.

وقتی نت لیگ دسته دوم افتخاری خود را کشاند ، نت ها 98-95 ، 95-98 پیش افتادند. میلواکی 10-4-102 در 14-4 دوید ، اما جوانان نتز شجاعت نشان دادند.

شبکه های
لامارکوس ضربه آلدریج جورجیوس کالایتساکیس را مهار کرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

یک دقیقه قبل از حرکت پشت توپ 19 متری کام توماس ، نت ها با 112-111 پیش افتادند و پس از از دست دادن 3 امتیاز توسط ماموکهلاشویلی ، توماس نیم دقیقه روی بالشتک چهار دقیقه ای با دست خود وقت داشت. تورها دیگر هرگز پشت سر گذاشته نشد.

آیا این نشانه های رقابت اولیه است؟ تاناسیس آنتتوکونمپو (برادر جیانیس) از میلواکی ، DeAndre ‘Bembri را با خطای شدید در یک شکسته دونک در زمین کوبید. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند ، اما بمبری این حرکت را نپذیرفت و حتی در هنگام عذرخواهی باک تماس گرفت.

“من فکر می کنم [the rivalry] نسبتا جدید ملاقات با ما در مرحله حذفی یک سری باورنکردنی بود. مایک بودن هولزر ، سرمربی باکس گفت: “هر دو تیم وقت اضافی خواهند گذاشت تا همه چیز را در بازی 7 بگذارند.” “احترام به بازیکنان ، مربیان و کل سازمان. امیدوارم ما تیمی باشیم که در بهترین ها در شرق و NBA رقابت می کند و من می دانم که این انتظارات از بروکلین نیز یکسان است.

“وقتی در یک فصل معمولی بازی می کنید ، احتمالاً این بازی ها برای بازیکنان ما ، بازیکنان ما ، هواداران و همه ما اهمیت بیشتری دارد. اما وقتی آنها آمدند باید آنها را بپذیرید. تغییر چندانی نمی کند. اما احترام معمولاً رقابت با این احترام آغاز می شود. ما مشتاق بازی با آنها هستیم … فقط احترام زیادی برای استعداد آنها و آنچه آنها انجام می دهند. “

دیدگاهتان را بنویسید