چرا اقلیت های مسن {نمی توانند} واکسن آنفولانزا همراه خود دوز بالا اکتسابی کنند؟


در Whitman-Walker Health، دکتر دیوید فسلر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه‌اش واکسن‌های آنفلوانزا همراه خود دوز بالا را برای همه مبتلایان HIV سازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی مسن تجویز می‌کنند. اگرچه این واکسن سه برابر پرهزینه‌تر اجتناب کرده اند واکسن معمول آنفولانزا است، با این حال به تذکر می‌رسد کدام ممکن است اجتناب کرده اند افرادی همراه خود سیستم امنیت ضعیف دفاع کردن می‌تدریجی کدام ممکن است مشکلی حیاتی برای کلینیک‌های غیرانتفاعی در واشنگتن دی سی است.

در همین جاری، در بیمارستان دانشکده نیومکزیکو در آلبوکرکی، دکتر ملیسا مارتینز خوب کلینیک را ایجاد می تدریجی کدام ممکن است هر سال ۱۰۰۰۰ واکسن آنفولانزا را به گروه ای متشکل اجتناب کرده اند ساکنان سیاه منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاتین تبار (کدام ممکن است بالقوه است اجتناب کرده اند هر نژادی باشند) حاضر می دهد. این واکسن برای همه به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه واکسن معمول را اکتسابی می کنند.

این رویکردهای مختلف برای پیشگیری اجتناب کرده اند آنفولانزا، کدام ممکن است تهدیدی قابل توجه برای نوجوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگسالان است، حتی همراه خود وجود COVID-19، نماد دهنده حقیقتی که افسران بهداشتی فدرال موضع روشنی با توجه به اینکه خواه یا نه واکسن آنفولانزا همراه خود دوز بالا با توجه به بازار اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۰، بهتر از امکان برای اشخاص حقیقی مسن است.

مسئله تولید دیگری ارزش است. اگرچه Medicare هر ۲ واکسن را جبران می تدریجی، تزریق همراه خود دوز بالا سه برابر پرهزینه تر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دادن این ۲ واکسن در گروه های مختلف به کارگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدارکات اضافی خواستن دارد.

مارتینز ذکر شد: «ما بر روی دادن دوز معمول اجتناب کرده اند واکسن هدف اصلی کرده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی کرده‌ایم به همان اندازه حد امکان اشخاص حقیقی بیشتری را واکسینه کنیم. وی افزود به همان اندازه روزی کدام ممکن است کمیته توصیه اقدامات ایمن سازی امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری انتخاب نگیرد واکسن های آسانسور کننده را پیشنهاد تدریجی، به این کار یکپارچه خواهند داد.

اجتناب کرده اند لحاظ تاریخی، وسط مدیریت بیماری (CDC) تمایلی به محدوده «برندگان» {در میان} محصولات برای پیشگیری هر دو معامله با بیماری اجتناب کرده اند نمایندگی‌های مختلف دارویی نداشته است. این سه واکسن مجاز کووید را پس اجتناب کرده اند نشان دادن اینکه هر کدام به نیازها شخصی در مخالفت با بیماری بازو یافته اند پیشنهاد کرد.

در هر سال، اکثر واکسن‌های آنفولانزا خیلی مؤثر نیستند. نمایندگی‌های دارویی کدام ممکن است برای سهم بازار رقبا می‌کنند، عموماً انگیزه‌ای برای ارزیابی آنها ندارند، از بالقوه است ضرر کنند. افسران فدرال به طور معمول بودجه این تحقیق را تامین نمی کنند، متعاقباً مجبورند به تحقیقات حاضر شده توسط نمایندگی ها تکیه کنند.

در همین جاری، برخی اجتناب کرده اند افرادی که اجتناب کرده اند بردن نابرابری‌های نژادی در مراقبت‌های بهداشتی حمایت می‌کنند، می‌گویند کدام ممکن است مبتلایان اقلیت مسن‌تر، به‌ویژه آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار، بیشترین بار را تحمل می‌کنند.

سیاه‌پوستان ۲۰ سهم کمتر اجتناب کرده اند سفیدپوستان واکسن آنفولانزا اکتسابی می‌کنند، اگرچه احتمال ابتلا به نوع از حداکثر آنفولانزا اصولاً است. حتی افرادی که واکسینه می شوند ۳۰ سهم کمتر احتمالاً می رود دوز بالا را اکتسابی کنند.

دکتر بسته فردیناند، متخصص روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک پزشکی در دانشکده تولین، ذکر شد: همراه خود ملاحظه به افزایش خطر ابتلا به دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری قلبی در گروه آفریقایی-آمریکایی، دادن خوب واکسن همراه خود دوز معمول به به نظر می رسد یک ضرر ذاتی برای این گروه دارد. او ذکر شد در حالی کدام ممکن است داده‌های درمورد به واکسن‌های همراه خود دوز بالا بی‌خطا نیست، “هر ابزاری کدام ممکن است در اختیار داریم باید برای کاهش تمایز‌های نژادی/قومی استفاده شود.”

کارگروه CDC اجتناب کرده اند در گذشته اجتناب کرده اند همه‌گیری، همراه خود تأخیرهای فراوان ناشی اجتناب کرده اند کووید، این موضوع را تجزیه و تحلیل کرده است. در ۲۳ فوریه، اعضای پانل شواهدی شنیدند کدام ممکن است نماد می‌داد واکسن آنفولانزا همراه خود دوز بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ واکسن «افزایش» تولید دیگری، یکی تشکیل خوب محرک امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس روی پروتئین نوترکیب، بیشتر اجتناب کرده اند واکسن همراه خود دوز زیرین ساخت شده در تخم مرغ، محصول معمول بودند. برای ۸۰ سال قبلی

این کمیته ممکن است در نشست بعدی شخصی، احتمالاً در ژوئن، رأی دهد. در مونتاژ فوریه، یکی اجتناب کرده اند افسران CDC تخمین زد کدام ممکن است اصلاح به آن است واکسن‌ها برای سالمندان می‌تواند سالانه صدها نفر را در بیمارستان‌های مرتبط همراه خود آنفولانزا کاهش دهد.

با این حال حتی نظرسنجی در ماه ژوئن برای تأثیرگذاری بر واکسیناسیون در گذشته اجتناب کرده اند فصل آنفولانزا در پاییز فوق العاده دیر {خواهد بود}. دکتر مایکل گرینبرگ، معاون سانوفی، ذکر شد کدام ممکن است داروخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های بهداشتی قبلاً واکسن هایی را برای فصل بلند مدت سفارش داده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی های دارویی اکنون در امتحان شده هستند به همان اندازه تقاضا را برآورده کنند.

سانوفی اجتناب کرده اند استفاده فشرده اجتناب کرده اند واکسن پرهزینه‌تر همراه خود دوز بالا درآمد خواهد برد (را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در جاری ساخت دوز معمول هستند). آلمان، کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملت ها این واکسن را بدون هزینه به ساکنان امکانات مراقبت تمدید شده مدت حاضر می دهند، با این حال ۹ برای همه سالمندان. در آمریکا، تخمین زده تبدیل می شود کدام ممکن است ۷۵٪ اجتناب کرده اند مسن واکسن افزایش یافته اکتسابی کنید.

با این حال بقیه کدام ممکن است واکسن معمول را اکتسابی می‌کنند، طبق بررسی‌ای کدام ممکن است در فصل آنفولانزای ۲۰۱۵-۲۰۱۶ به پایان رسید، به طور نامتناسبی اجتناب کرده اند اقلیت‌های نژادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قومی هستند.

دکتر صلاح الدین محمود، سرپرست وسط تعیین مقدار دارو را انتخاب کنید و انتخاب کنید واکسن در دانشکده مانیتوبا، دلیل داد کدام ممکن است سوراخ‌های نژادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قومی در مطب‌های اسناد اصولاً اجتناب کرده اند داروخانه‌ها است، کدام ممکن است احتمال بیشتری موجود است کدام ممکن است دارای معمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوز بعدی باشند. واکسن ها. نویسنده گزارش کدام ممکن است توسط صنوفی تامین پولی شده است.

در یک واحد بررسی جدیدتر، با این حال آشکار نشده، کدام ممکن است برای ادغام کردن داده‌های به همان اندازه سال ۲۰۱۸ بود، محمود اکتسابی کدام ممکن است احتمال اکتسابی واکسن در دوزهای بالا کمتر اجتناب کرده اند سایر آمریکایی‌ها برای بسیاری که در ایالت‌های جنوبی اقامت می‌کنند کمتر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تذکر می‌رسد کدام ممکن است این واکسن در جوامع کمتر به راحتی در دسترس است است. . بیش اجتناب کرده اند ۲۰ سهم گروه این ملت اقلیت بودند.

انتخاب برای دادن واکسن افزایش یافته به همه اشخاص حقیقی مسن به آن است سادگی کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است نیست. برای خوب عامل، کمیته مشورتی CDC، اغلب به عنوان شناخته می شود ACIP، تمایلی به تبلیغ خوب واکسن بر واکسن تولید دیگری ندارد، از می ترسد کدام ممکن است امتحان کردن این باعث پوست راندن تولیدکنندگان سند نشده اجتناب کرده اند بازار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل ضعیف واکسن شود.

در سال ۲۰۱۷، خوب کمیته مشورتی تزریق شینگریکس را به گلاکسو اسمیت کلاین بر روی واکسن عجیب و غریب زونا پیشنهاد کرد، با این حال به همان اندازه آن نقطه این کمیته علیرغم شواهد واضحی اجتناب کرده اند شیوع شینگریکس تنها همراه خود ۸ رای موافق به ۷ رای داد، دکتر عمومی مور، درک پوشش های بهداشتی در دانشکده واندربیلت کدام ممکن است او ردیابی کرد. در آن نقطه رئیس این سیستم واکسیناسیون در وزارت بهداشت تنسی بود. چون آن است اعضای کمیته می ترسیدند، Merck واکسن عجیب و غریب شخصی، Zostavax، را اجتناب کرده اند بازار آمریکا خارج کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید Shingrix برای سال ها ضعیف داشت.

{هر ماه} فوریه، فرمول‌های واکسن آنفولانزا بر مقدمه مانکن‌های آموزشی است کدام ممکن است در آن گونه‌های در همه زمان ها در جاری اصلاح ویروس در پاییز را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمستان بلند مدت وجود خواهند داشت. عدم تطابق می‌تواند باعث شود بهتر از واکسن‌ها تقریباً در موقعیت به پیشگیری اجتناب کرده اند عفونت نباشند، حتی وقتی هر واکسنی دفاع کردن در مخالفت با بیماری‌های قابل توجه را حاضر دهد. واکسن آنفولانزای امسال تقریباً هیچ کاری برای جلوگیری اجتناب کرده اند عفونت نکرد.

{در میان} این همه عدم قطعیت، متعدد اجتناب کرده اند سیستم‌های بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلینیک‌ها حتی به شخصی مشکل کسب دوزهای بالا هر دو سایر واکسن‌های بهبودیافته را نمی‌دهند. اسناد می گویند کدام ممکن است نگهداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت آنها به طور به صورت جداگانه پیچیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلایان بیشتر اوقات در داروخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ دکتر واکسینه می شوند. ال‌جی تان، سرپرست تکنیک در Immunize.org، گروهی کدام ممکن است تبلیغ می‌تدریجی، ذکر شد: «در حالی کدام ممکن است مدیکر ارزش واکسیناسیون‌ها را برای هر فرمول جبران می‌تدریجی، کلینیک‌هایی کدام ممکن است سرانجام همراه خود بقیه‌های شیر خشک می‌شوند، معمولاً باید آن را در اطراف بریزند. {برای شروع} واکسیناسیون

دکتر جولیا اسکاپک، دکتر ویرجینیا کدام ممکن است علاوه بر این سرپرست داده ها پزشکی National National است، اضافه کرد کدام ممکن است این دلیل است، کلینیک‌های اجتماعی همراه خود ضعیف نقدینگی «به سختی امتحان شده می‌کنند به همان اندازه دوز واکسن را هدر ندهند» را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه است راه‌رفع آسان‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه‌تری را محدوده کنند. صفحه بحث امکانات بهداشت گروه.

بهتر از بررسی ارزیابی ای گزارش می دهد کدام ممکن است اجتناب کرده اند هر ۲۲۰ سالمند حدود ۱ نفر به جای آن واکسن معمول برای پیشگیری اجتناب کرده اند خوب مورد آنفولانزا به واکسیناسیون همراه خود دوز بالا خواستن دارند.

مارتینز، دکتر خانوار در آلبوکرکی، ذکر شد: اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است هیچ خوب اجتناب کرده اند واکسن ها در اشخاص حقیقی مسن فوق العاده مؤثر نیستند، بسیار قدرتمند عامل دفاع کردن اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی ضعیف “همراه خود واکسینه کردن اشخاص حقیقی فراگیر آنها” است.

او ذکر شد: «حداقل به همان اندازه روزی کدام ممکن است ACIP انتخاب بگیرد، به نظر می رسد مانند است استفاده بیشتر اجتناب کرده اند دارایی ها ما باشد.

مطالب مرتبط

تصمیم همراه خود ما حاضر خوب نکته داستان