چرا سیاه پوستان مسن تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپانیایی تبارها همراه خود واکسن آنفولانزای کم امکانات تر باقی می قابل مقایسه با؟


در Whitman-Walker Health، دکتر دیوید فسلر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه اش واکسن آنفولانزا همراه خود دوز بالا را برای همه مبتلایان HIV خوش بینانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسن تجویز می کنند. اگرچه قیمت واکسن تقریباً سه برابر قیمت واکسن معمول آنفولانزا است، با این حال به تذکر می‌رسد کدام ممکن است برای حفاظت اجتناب کرده اند {افرادی که} سیستم امنیت ضعیفی دارند – کدام ممکن است هدف اصلی بی نظیر کلینیک‌های غیرانتفاعی واشنگتن دی سی است- بیشتر حرکت می‌تنبل.

در همین جاری، در بیمارستان دانشکده نیومکزیکو در آلبوکرکی، دکتر ملیسا مارتینز عالی کلینیک را اداره می‌تنبل کدام ممکن است سالانه ۱۰۰۰۰ واکسن آنفولانزا را به محله‌ای کدام ممکن است عمدتاً اجتناب کرده اند ساکنان سیاه‌منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپانیایی {تشکیل شده است}، عرضه می‌دهد. برای همه افرادی که وارد می شوند باز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه واکسن معمول را اکتسابی می کنند.

این رویکردهای مختلف برای پیشگیری اجتناب کرده اند آنفولانزا، کدام ممکن است تهدیدی قابل توجه برای پیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوان حتی همراه خود وجود COVID-19 در صحنه است، نماد دهنده حقیقتی که افسران بهداشتی فدرال موضع روشنی با توجه به اینکه خواه یا نه واکسن آنفولانزا همراه خود دوز بالا دسترس در بازار موجود است هر دو خیر متعهد شدن نکرده اند. اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۰ – بهتر از انتخاب برای سالمندان است. مسئله تولید دیگری قیمت است. در حالی کدام ممکن است Medicare این ۲ واکسن را جبران می تنبل، قیمت واکسن همراه خود دوز بالا سه برابر قیمت ۲ واکسن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمل این ۲ واکسن به گروه های مختلف به کارمندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدارکات اضافی خواستن دارد.

مارتینز اظهار داشت: «ما روی تزریق واکسن در دوز معمول هدف اصلی کرده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی می‌کنیم به همان اندازه حد امکان اشخاص حقیقی بیشتری را واکسینه کنیم. وی افزود به همان اندازه روزی کدام ممکن است کمیته توصیه اقدامات ایمن سازی امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری انتخاب نگیرد کدام ممکن است خواه یا نه ترجیحاً واکسن های افزایش یافته را پیشنهاد تنبل، به این کار یکپارچه خواهند داد.

CDC اجتناب کرده اند لحاظ تاریخی تمایلی به انواع برندگان {در میان} محصولات رقیب تولیدکنندگان برای پیشگیری هر دو معامله با بیماری نداشته است. پس اجتناب کرده اند ضمانت اجتناب کرده اند اینکه هر کدام به نیازها مدیریت بیماری شخصی رسیده اند، هر سه واکسن مجاز کووید را پیشنهاد کرد. در یک واحد سال خاص، اکثر واکسن‌های آنفولانزا خیلی مؤثر نیستند. نمایندگی‌های دارویی کدام ممکن است برای سهم بازار رقبا می‌کنند، معمولاً انگیزه‌ای برای ارزیابی ندارند، از بالقوه است ضرر کنند. افسران فدرال معمولاً چنین مطالعاتی را تهیه کنید نمی کنند، به همین دلیل آنها نیاز دارند به تحقیقات حاضر شده توسط نمایندگی ها اعتقاد کنند.

در همین جاری، برخی اجتناب کرده اند مدافعان اجتناب کرده اند بین برداشتن نابرابری‌های نژادی در مراقبت‌های بهداشتی می‌گویند، در همین جاری، مبتلایان اقلیت مسن‌تر، به‌ویژه سیاه‌پوستان مسن‌تر، در جاری بدست آوردن به نتیجه مختصر هستند. سیاه‌پوستان ۲۰ سهم کمتر اجتناب کرده اند سفیدپوستان واکسن آنفولانزا اکتسابی می‌کنند، اگرچه احتمال ابتلای آنها به آنفولانزای از حداکثر اصولاً است. حتی افرادی که واکسینه می شوند ۳۰ سهم کمتر احتمالاً می رود دوز بالا را اکتسابی کنند.

دکتر بسته فردیناند، متخصص روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروفسور دانشکده تولین، می گوید: «اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است در محله آفریقایی آمریکایی خطر ابتلا به دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری قلبی افزایش خواهد یافت، دادن دوز معمول واکسن به آنها برای این گروه خطرناک است. او اظهار داشت در حالی کدام ممکن است داده‌های درمورد به دوزهای بالای واکسن‌ها روی حیله و تزویر‌گیرانه نیست، “هر ابزاری کدام ممکن است در زمینه ابزار شخصی داریم باید برای کاهش تمایز‌های نژادی/قومی برای استفاده.”

کارگروه CDC اجتناب کرده اند در گذشته اجتناب کرده اند همه‌گیری، همراه خود تأخیرهای فراوان ناشی اجتناب کرده اند ویروس کرونا، این ضرر را بازرسی کرده است. در ۲۳ فوریه، اعضای کمیته شواهدی شنیدند کدام ممکن است نماد می‌داد واکسن آنفولانزا همراه خود دوز بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ واکسن “افزایش” تولید دیگری – یکی شامل ماده آسانسور‌کننده سیستم امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس روی پروتئین نوترکیب – بیشتر اجتناب کرده اند واکسن همراه خود دوز زیرین ساخت شده در تخم مرغ هستند. محصول معمول برای ۸۰ سال قبلی. .

این کمیته بالقوه است در مونتاژ بعدی شخصی، احتمالاً در ژوئن، با توجه به این موضوع رأی دهد. در مونتاژ فوریه، یکی اجتناب کرده اند افسران CDC تخمین زد کدام ممکن است تنظیم به آن است واکسن‌ها برای سالمندان می‌تواند سالانه ۱۰۰۰ نفر را در بیمارستان‌های مرتبط همراه خود آنفولانزا کاهش دهد.

با این حال حتی رای ماه ژوئن برای تاثیرگذاری بر واکسیناسیون در گذشته اجتناب کرده اند فصل آنفولانزای پاییز فوق العاده دیر {خواهد بود}. دکتر مایکل گرینبرگ، معاون سانوفی، اظهار داشت کدام ممکن است داروخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های بهداشتی قبلاً واکسن فصل بلند مدت را تقاضا کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی های دارویی اکنون چشم اندازها شخصی را برای پاسخگویی به تقاضا اختصاص داده شده می کنند.

سانوفی اجتناب کرده اند استفاده فشرده اجتناب کرده اند واکسن پرهزینه‌تر همراه خود دوز بالا بهره می‌برد (را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در جاری ساخت دوز معمول است). آلمان، کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملت ها این واکسن را بدون هیچ هزینه ای به ساکنان امکانات مراقبت تمدید شده مدت حاضر می دهند، با این حال ۹ برای همه سالمندان. در آمریکا تخمین زده تبدیل می شود کدام ممکن است ۷۵ سهم اجتناب کرده اند سالمندانی کدام ممکن است واکسینه شدند دوز افزایش یافته اکتسابی می کنند.

با این حال بقیه کدام ممکن است واکسن معمول را اکتسابی می‌کنند، طبق بررسی‌ای کدام ممکن است در فصل آنفولانزای ۲۰۱۵-۲۰۱۶ به پایان رسید، به طور نامتناسبی اجتناب کرده اند اقلیت‌های نژادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قومی هستند.

دکتر صلاح الدین محمود، سرپرست وسط تعیین مقدار واکسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی دانشکده مانیتوبا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نویسنده اول، اظهار داشت کدام ممکن است سوراخ های نژادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قومی در مطب پزشکان پزشکی نسبت به داروخانه ها اصولاً است، از احتمال بیشتری موجود است کدام ممکن است دوزهای بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید واکسن های معمول تهیه کنند. در گزارشی کدام ممکن است توسط سانوفی تامین شده است.

در یک واحد بررسی جدیدتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادامه دارد چاپ شده نشده کدام ممکن است برای ادغام کردن داده‌های به همان اندازه سال ۲۰۱۸ بود، محمود اکتسابی کدام ممکن است جنوبی‌ها نسبت به سایر آمریکایی‌ها کمتر احتمالاً می رود واکسن را همراه خود دوز بالا اکتسابی کنند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تذکر می‌رسد کدام ممکن است واکسن همراه خود دوز بالا در جوامعی همراه خود دوزهای بالا کمتر به راحتی در دسترس است است. بیش اجتناب کرده اند ۲۰ سهم گروه، گروه را اقلیت ها تشکیل می دادند.

انتخاب برای دادن شات باکلاس به همه سالمندان آنقدرها هم کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است آسان نیست. اجتناب کرده اند عالی سو، کمیته مشورتی CDC، اغلب نامیده می شود ACIP، تمایلی به تبلیغ عالی واکسن نسبت به واکسن تولید دیگری ندارد، از می‌ترسد کدام ممکن است تولیدکنندگان ناشناخته را اجتناب کرده اند بازار خارج تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث ضعیف واکسن شود.

در سال ۲۰۱۷، عالی کمیته مشورتی دوز شینگریکس گلاکسو اسمیت کلاین را نسبت به واکسن عجیب و غریب تر زونا پیشنهاد کرد، با این حال به همان اندازه آن نقطه رای کمیته همراه خود وجود شواهد واضح شیوع شینگریکس تنها ۸ به ۷ بود. گروه. این سیستم ایمن سازی وزارت بهداشت تنسی در آن نقطه. چون آن است اعضای کمیته می ترسیدند، مرک واکسن عجیب و غریب تر، Zostavax را اجتناب کرده اند بازار آمریکا خارج کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سال ها ضعیف Shingrix وجود داشت.

{هر ماه} فوریه، فرمول‌های واکسن آنفولانزا بر ایده مانکن‌سازی آموزشی است کدام ممکن است گونه‌هایی اجتناب کرده اند ویروس همه وقت در جاری جهش در پاییز را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمستان بلند مدت وجود می تواند داشته باشد. عدم تطابق می‌تواند بهتر از واکسن‌ها را تقریباً در پیشگیری اجتناب کرده اند عفونت ناتوان تنبل، اگرچه هر واکسنی به همان اندازه حدی اجتناب کرده اند بیماری از حداکثر دفاع کردن می‌تنبل. واکسن آنفولانزای امسال تقریباً هیچ کاری برای جلوگیری اجتناب کرده اند عفونت نکرد.

{در میان} این همه عدم قطعیت، متعدد اجتناب کرده اند سیستم‌های بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلینیک‌ها کنجکاوی‌ای به کسب دوزهای بالا هر دو سایر واکسن‌های بهبودیافته ندارند. پزشکان پزشکی می گویند کدام ممکن است نگهداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت آنها به طور به صورت جداگانه پیچیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلایان بیشتر اوقات در داروخانه واکسینه می شوند به همان اندازه پزشکشان. ال جی تان، سرپرست ارشد تکنیک در گروه Immunize. org، اظهار داشت: در حالی کدام ممکن است Medicare قیمت واکسیناسیون ها را همراه خود هر فرمولی بازپرداخت می تنبل، کلینیک هایی کدام ممکن است سرانجام همراه خود بقیه آن ها به بالا می رسد معمولا باید آنها را در اطراف بریزند – پیشنهادی پرهزینه تر روزی کدام ممکن است واکسن ها {برای شروع} پرهزینه تر هستند. کدام ممکن است واکسیناسیون را فروش می تنبل.

دکتر جولیا اسکاپک، دکتر، دکتر در ویرجینیا کدام ممکن است علاوه بر این سرپرست ارشد دانش پزشکی است، اظهار داشت: این دلیل است، کلینیک‌های اجتماعی همراه خود ضعیف نقدینگی “فوق العاده امتحان شده می‌کنند به همان اندازه دوزهای واکسن را هدر ندهند” را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه است راه رفع آسان‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه‌تری را انواع کنند. برای صفحه بحث سراسری امکانات بهداشت محله.

بهتر از بررسی ارزیابی ای نماد می دهد کدام ممکن است برای جلوگیری اجتناب کرده اند عالی مورد آنفولانزا، مورد نیاز است حدود ۱ نفر اجتناب کرده اند حدود ۲۲۰ سالمند همراه خود دوز بالا غیر از واکسن معمول واکسینه شود.

مارتینز، عالی دکتر خانوار در آلبوکرکی، اظهار داشت: اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است هیچ عالی اجتناب کرده اند واکسن‌ها برای اشخاص حقیقی مسن فوق العاده مؤثر نیستند، مهم‌ترین عامل اینجا است کدام ممکن است اشخاص حقیقی آسیب‌پذیر را همراه خود «واکسینه کردن اشخاص حقیقی اطرافشان» پیله کنیم.

او اظهار داشت: «حداقل به همان اندازه روزی کدام ممکن است ACIP انتخاب بگیرد، به نظر می رسد مانند است استفاده بیشتر اجتناب کرده اند دارایی ها ما باشد.

KHN (اطلاعات سلامت قیصر) عالی اتاق خبر سراسری است کدام ممکن است روزنامه نگاری عمیق با توجه به امتیازات بهداشتی ساخت می تنبل. در کنار همراه خود تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرسی جاده مشی، KHN یکی اجتناب کرده اند سه محرک بی نظیر KFF (بنیاد خانوار قیصر) است. KFF عالی گروه غیرانتفاعی است کدام ممکن است دانش درمورد به امتیازات بهداشتی را به ملت حاضر می دهد.

اجتناب کرده اند مطالب ما بیشترین استفاده را ببرید

این داستان بالقوه است بدون هیچ هزینه ای تکثیر شود (عمیق).