چرخ دستی Belmont در حال حرکت است – مجله Gaston Aliveویلچر Belmont در جلو کامل است. کمیسیون جاذبه های تاریخی شارلوت با اهدای یک ویلچر به واگن برقی Belmont Trolley و تمدید قرارداد اجاره بلند مدت به صندوق دیگر رای داد و در مجموع سه چرخ دستی به بلمونت داد.

واگن برقی Belmont حقوق خط راه آهن PNN را از خیابان Glenway در Belmont به Belmont Abbey تأمین کرد. در میان اهداف راه دور ، خط ترولیبوس می تواند تا کوه هالی و گاستونیا گسترش یابد.

ارابه کالسکه Belmont ارائه شده است

راب پرسلی ، رئیس هیئت مدیره واگن برقی Belmont ، گفت که یک پارک واگن برقی در نزدیکی خیابان گلنوی در بلمونت برنامه ریزی شده است. این ساختمان نه تنها شامل سه صندلی چرخدار است ، بلکه می تواند در بازار کشاورزان ، عروسی ها ، رویدادهای شرکتی و موارد دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در مسیر کارولینا نخ دنباله قرار می گیرد و دارای توالت مشترک است. ویلچرها در حال حاضر در ساختمان کار بلمونت قرار دارند که در حال بازسازی است.

در ابتدا ، ویلچرها مجهز به خطوط برق فشار قوی بودند ، که در شرایط فعلی واقعاً گزینه ای نیست. در عوض ، واگن برقی Belmont با دانشکده مهندسی UNCC در حال توسعه یک راه حل انرژی پاک است ، و این نیز زیبا خواهد بود … تصور کنید ماشین یا دستگاهی شارژ می شود که چرخ دستی ها را متصل کرده و به آنها نیرو می دهد.

به گفته پرسلی ، ویلچرها راننده اصلی اقتصادی در شرق شهرستان گاستون خواهند بود. شرکت او ویلچرهای نزدیک آسیاب آترتون در شارلوت را اداره می کرد که هزاران بازدید کننده منحصر به فرد را به آنجا آورد. او همین انتظار را از شهرستان گاستون دارد. مردم برای سوار شدن بر روی ترولیبوس به دور و نزدیک می آیند ، در همین حال در رستوران های محلی غذا می خورند و از مغازه های محلی خرید می کنند.

انبار واگن برقی و ویلچر نیز عملکرد آموزشی خواهد داشت. واگن برقی Belmont مشتاقانه منتظر استقبال گروه های مدرسه و بازدیدکنندگان علاقمند به سابقه ویلچرها و صندلی های چرخدار در رشد صنعت نساجی در شهرستان گاستون است.

ترکیب چرخ دستی Belmont بهترین گذشته و آینده است.

ادامه مطلب …دیدگاهتان را بنویسید