چگونه در تمرین جاز شادی پیدا کردم


من سالها تلاش کردم تا حرکتی را که دوست دارم پیدا کنم. در اینجا چیزی است که من در نهایت در Jazzercise پیدا کردم.

خانم های استودیوی Jazzercise من هر 25 کلاس کارت پستال زیبا و دلگرم کننده ای برایم ارسال می کنند.

من تمام عمر برای عشق به ورزش تلاش کردم.

وقتی در تعطیلات هستم مرا در ورزشگاه هتل پیدا نخواهید کرد.

من هرگز ارتفاع دونده (فقط زانوی دونده) را احساس نکردم.

و من از آن دسته افرادی نیستم که “نمی توانند بی حرکت بنشینند”. من می توانم زیاد بنشینم. بهتر است Netflix را زیر تخت بگذارید.

با این حال ، در طول این سالها ، من ایروبیک انجام داده ام ، برگشتم ، سگ را برداشتم ، به کمپ رفتم و پیلاتس را تمرین کردم. من ساعت ها با تدریس خصوصی در خانه کار می کردم و مربیان شخصی با حقوق دریافت می کردم. من چند 5K اجرا کردم و 10K را خیلی توصیه نمی کردم. من هرگز او را دوست نداشتم.

من یک میلیارد توصیه درباره “انجام تمریناتی که از آن لذت می برید” شنیده ام ، اما وقتی به آن فکر می کنم ، مثل همیشه برای من کارساز است.

سپس مته های جاز را پیدا کردم

دو سال پیش، مشتری به من کلاس Class برای کلاس های رایگان در باشگاه داد و تمرینات جاز بلافاصله به یاد آورد

همسایه گفت دوستش صاحب استودیوی Jazzercise در همین نزدیکی است. او گفت: “باید سرگرم کننده باشد.”

من فردی هستم که در عروسی ها (و در آشپزخانه من) می رقصم ، می دانم چگونه رقص کنم ، می رقصم. اما من از هر درس زومبا و هیپ هاپ که باعث شرمندگی من می شد ، صرف نظر کردم.

احساس کردم تمرین جاز مکان مورد علاقه من خواهد بودبه

وقتی با یک Pass Class در دستم وارد استودیو شدم ، مردم عادی با آغوش باز از من استقبال کردند. به سرعت متوجه شدم که بسیاری از آنها برای 10 ، 20 ، یا حتی 30 سال یا بیشتر جاز می کردند. برخی هر روز تمرینات جاز انجام می دهند. دوبار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها با لبخند به من هشدار دادند خندیدیم.

حق با آنها بود. من هر درصد از کلاس Pass خود را صرف Jazzercise کردم ، سپس یک کارت 10 روزه خریدم و تقریباً هر روز رفتم. وقتی این کار تمام شد ، من خط نقطه ای برای عضویت سالانه را امضا کردمبه دو سال بعد ، من بی صبرانه منتظر هر درس بودم.

برای اولین بار در زندگی ام ، واقعاً احساس خوشبختی کردم.

کارت عضویت روزانه من هنگام پیوستن به Jazzercise.

چرا من برای تمرین جاز تلاش کردم

برخی از مردم وقتی از ورزش جاز صحبت می کنند ، یک تمرین مبتنی بر رقص در سال 1984 که پلنگ ها ، خیاط های پا و تاکستان های زنان را به تصویر می کشد ، می خندند.

هنوز باغ های انگور وجود دارد. پاهایم روی پای من است ، بعد از اینکه دوستم یک جفت برای من بافت تا در زمستان در کلاس بپوشمبه

من شاسی و عربی دارم تا رقصنده داخلی برادوی خود را خوشحال کنم. اما این رقص می تواند به سادگی و به سرعت تکرار شود ، با تنظیمات و آهنگ های جدید هر دو ماه یکبار ، از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا کی پاپ و کانت.

حقیقت خوشحال کننده این است که رقص در اتاقی پر از زنان در هر سنی برای من یک جشن به نظر می رسد. مثل شروع روز با یک رقص گروهی.

شاید دوست داشته باشید: بیایید در مورد وزن صحبت کنیم

هیچ آینه ای در استودیو وجود ندارد!

چه چیز دیگری مرا به عقب برمی گرداند

هیچ آینه ای وجود ندارد. در استودیوی Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد که به من اجازه نمی دهد بر اساس ظاهر یا ظاهر خود قضاوت کنم. بدون آینه ، من با جنیفر بیلز روی صلیب هستم Flashdance و در استراحت JLo Super Bowl. من دویدن به کلاس و پوشیدن تی شرت های بزرگ را متوقف کردم زیرا آنها طرفدار جوراب شلواری و تانک بودند که وقتی عرق می کردم احساس سرما می کردم.

تمرینات قدرتی در هر تمرین. به نظر می رسد تمام بدن من قوی تر از همیشه است زیرا هر کلاس شامل تمرینات قدرتی با وزنه یا بند است. من از این بابت بسیار سپاسگزارم زیرا می دانم که مهم است که با افزایش سن ، ماهیچه هایم را در فرم نگه دارم.

تغییر مداوم موسیقی و روال عادی. Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگ ها و تنظیمات جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیست های ثابت دائما در حال تغییر هستند. با سالها آهنگ برای انتخاب ، معلمان آهنگهای قدیمی را با آهنگهای جدید ترکیب می کنند و روالهای مورد علاقه خود را در معرفی آهنگهای جدید باز می گردانند.

اما مهمتر از همه ، تمرینات جاز یک ورزش نیست که باید انجام دهم ، بلکه یک تمرین است که انجام می دهم. در این برهه از زندگی من ، مهمترین چیز برای من این است که طوری رفتار کنم که مرا خوشحال کند.

سرانجام ، در 40 سالگی ، وقتی صحبت از حرکت به میان می آید ، من واقعاً برای انجام “ورزشی که از آن لذت می برم” بسیار هیجان زده بودم – و برای اولین بار در زندگی من ، ورزش مانند کشتی نیست. به نظر شادی می آید.دیدگاهتان را بنویسید