چگونه می توان سال جدید را با ورزش شروع کرد


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای مردم این است که به این شکل درآیند ، اما با داشتن یک سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف دشوار است. به گفته UAB Medicine ، “کمتر از 8 درصد مردم به قطعنامه های سال نو پایبند خواهند بود.” این می تواند برای افرادی که به دنبال دستیابی به اهداف سلامتی خود هستند ناامید کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای تصمیم گیری به شما ارائه دهیم!

بنابراین چگونه مطمئن می شوید که امسال به اهداف خود دست یافته اید؟

امیدهای واقعی ایجاد کنید

اگر بنشینید و لیست اهداف خود را برای سال 2021 ببینید ، مطمئن شوید که واقعیت دارد. انتخاب “دویدن در ماراتن” به عنوان هدف شما آسان تر است. در حالی که این امکان وجود دارد ، مطمئن شوید که برنامه ، تجربه تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی به تصمیم خود فکر می کنید ، با گام های کوچک بعدی شروع کنید. به جای شکل دادن به هدف ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل دوید”. این نوع اهداف استرس شما را کاهش می دهد و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

فروشگاه سالم

هنگام سفر ، اگر غذای ناسالم در خانه دارید ، راحت می توانید از راه دور شوید. وقتی به فروشگاه می روید ، مطمئن شوید که لیست را از قبل یادداشت کرده اید. وقتی فهرستی می نویسید ، به آنچه در آن لیست است وفادار می مانید و شانس خرید خود را کاهش می دهید. سعی کنید قبل از خرید غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است بیشتر از آنچه انتظار داشتید غذای ناخواسته خریداری کنید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

طبیعی است که هنگام شروع یک تمرین تناسب اندام از قطار خارج شوید ، اما بازگشت به قطار مهمترین قسمت رسیدن به هدف شما است. اگر یک یا دو بار گیج شده اید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. این به شما کمک می کند که در شروع کار یک شریک پاسخگو باشید ، بنابراین می توانید با تمرینات و تغذیه سالم یکدیگر آشنا شوید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما می تواند شریک تجاری ما باشد. برای همکاری با یکدیگر از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی استفاده کنید.

به دنبال یک مرکز تناسب اندام محلی برای 10 نفر در منطقه خود باشید

اگر به تازگی شروع به کار کرده اید ، شروع به پیوستن به یک باشگاه ورزشی می تواند مفید باشد. سعی کنید بدنبال سالن ورزشی ارزان با کلاس درس و تجهیزات خوب باشید. پرداخت هزینه برای ثبت نام شما را تشویق می کند که تا آنجا که ممکن است پول و آموزش خود را دریافت کنید.

آیا برای شکل گرفتن برای سال جدید به کمک نیاز دارید؟ از https://fitnessfor10.com/ دیدن کنید تا بدانید در منطقه شما سالن بدنسازی وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید