کاترین هپبورن و چراغ های کریسمس


با کلمات بن دانگان

من فکر می کنم این می تواند چهارمین خانه در سمت چپ باشد
محله ای که من در آن زندگی می کنم اما من از چیزی مطمئن هستم که این اولین خانه بود
او تزئینات کریسمس خود را در ماه مارس ، درست در زمان شروع کرد
همه گیری ویروس کرونا برای همه ما به واقعیت تبدیل شد و ما را به ماندن در خانه محکوم کرد.

کاغذهای بسته بندی آب نبات هالووین هنوز در سراسر محله شلوغ بود ، اما برای خانواده اهمیتی نداشت. آنها فوراً از یک تعطیلات به تعطیلات دیگر رفتند. طولی نکشید که تاج های کریسمس را روی پنجره ها آویختند ، چراغ های راهنمایی را به زمین چسباندند و بخار همیشه سبز را در کنار کرپ-میرتل های سوزان قرار دادند.

راستش را بخواهید ، کریسمس به محله من آمده بود.

اگر چیزی در مورد روح کریسمس وجود داشته باشد ، می تواند رقابتی و مسری باشد. این شبیه به اثر دومینو است. برای شروع فقط به یک همسایه نیاز دارید.

به زودی همسایه های دیگر نیز به دنبال او رفتند. چراغ های یخی شروع به بالا آمدن کردند. ظروف پف کرده شروع به شکل گیری کردند. پروژکتورهای نور کریسمس راه اندازی شد. افراد حاضر در فیلم Hallmark می توانند افتخار کنند. تنها چیزی که کم بود برف بود.

آنچه از دو خیابان شروع شد ، سرانجام از خیابان من گذشت. همانطور که در آن زمان به من گفته شد ، تزئینات کریسمس در خانه من افزایش می یابد ، البته دو هفته زودتر از معمول.

این یک شگفتی بود ، اما وقتی نوبت به کریسمس می رسد ، تعطیلات هرگز خود غافلگیر کننده نیست. هر سال می آید ، یک روز در یک زمان. اما به دلایلی سال 2020 کمی متفاوت به نظر می رسد. من می دانم که مردم عاشق شروع تعطیلات در ماه نوامبر هستند ، اما امسال خیلی زود بود.

و به دلایل خوب. یک سال گذشت. من فکر می کنم همه ما در این فصل به دنبال شادی بیشتری هستیم ، شاید بیشتر از حد معمول.

صادقانه بگویم ، یک سال معمولی نبود. سال طولانی و سختی بود. خسته بودیم و کارمان تمام شده بود.

اما کریسمس یک راه منحصر به فرد برای رفع همه چیز در جهان دارد ، حتی برای یک لحظه. زیاد لازم نیست اولین آهنگ های آهنگ تعطیلات. اولین طعم شیرینی کریسمس. گاهی اوقات این چیزهای پیش پا افتاده می تواند حس شهود را شعله ور کند و در نهایت به شادی نیش بزند.

اگر تزئینات باید بلافاصله بعد از هالووین امسال برداشته شوند ، همینطور هم باشد. و وقتی ما اینجا هستیم ، شاید لازم نیست چراغ های کریسمس پس از عید نوروز خیلی سریع خاموش شوند.

ممکن است سالی باشد که سنت های قدیمی متوقف شده است و ما مجاز به ایجاد نوآوری بر اساس شرایط هستیم. برخی از هنجارهای کریسمس ممکن است نیاز به تجدید نظر داشته باشند ، درست مانند زندگی ما پس از همه گیری جهانی.

کاترین هپبورن گفت: “اگر تمام قوانین را رعایت کنید ، کل بازی را از دست خواهید داد.” این هم یک شادی است. کریسمس سالی یکبار فرا می رسد. روح کریسمس را در خیابان خود از دست ندهید.دیدگاهتان را بنویسید