کارشناسان FSU می توانند در مورد ماه آگاهی از سرطان پستان اظهار نظر کنند


نویسنده: بیل ولوک | منتشر شده در: | 11:52 | اشتراک گذاری: در فیسبوک به اشتراک بگذاریدتوییت

ماه اکتبر ماه آگاهی از سرطان پستان است ، زمانی که تمرکز بر علل و درمان سرطان ، دومین سرطان شایع در بین زنان آمریکایی است. طبق گزارش انجمن سرطان آمریکا ، از هر هشت زن در ایالات متحده یک نفر تا پایان عمر به سرطان سینه مبتلا می شود.

کارشناسان دانشگاه ایالت فلوریدا می توانند در مورد تلاش برای مطالعه و درمان این بیماری و راه های بهبود کیفیت زندگی بازماندگان سرطان سینه اظهار نظر کنند.

آکاش گونجان ، دانشیار کالج پزشکی

گونجان مکانیسم های سلولی را بررسی می کند که می تواند تقسیم سلول های سرطانی را مختل کند. این مکانیسم ها شامل پروتئین های درون سلولی هستند که به عنوان مهار کننده های احتمالی تومور عمل می کنند و همچنین مولکول های ترمیم DNA.

“دو سرطان یکسان نیستند. حتی سلول های مجاور تومور یکسان می توانند متفاوت بوده و جهش های متفاوتی داشته باشند ، بنابراین درمان سرطان بسیار مشکل است و درمان یکسان به همه افراد مبتلا به سرطان یکسان کمک می کند. بنابراین ، درمان فردی بر اساس فناوری غربالگری ژنومی سرطان بسیار مهم است.

لین پنتون ، استاد دانشکده بهداشت و علوم انسانی

پانتون انواع مختلف ورزش و تأثیرات آنها بر ترکیب بدن ، قدرت ماهیچه ها و نتایج عملکردی افراد مسن سالم و افراد مبتلا به بیماری مزمن را مطالعه می کند. آخرین تحقیقات وی بر تأثیر تمرینات مقاومتی و عملکردی بر زنانی که از سرطان سینه جان سالم به در برده اند متمرکز شده است.

“بازماندگان سرطان پستان عوارض جانبی مرتبط با درمان طولانی مدت ، از جمله تغییرات نامطلوب در ترکیب بدن و تراکم استخوان را تجربه می کنند. مطالعات به ما کمک می کند تا بهتر بفهمیم که چگونه تمرینات مختلف می تواند این اثرات را کاهش دهد.” این به بازماندگان کمک می کند تا توده عضلانی ، قدرت و استخوان را حفظ کنند. ما فواید یین یوگا ، شوک های عملکردی و تمرینات مقاومتی را مشاهده کرده ایم. تاکید بر مزایای این فعالیت ها برای بازماندگان مهم است. “

چینگ شیانگ “امی” سانگ ، استاد بیوشیمی

Jinfeng Zhang ، دانشیار ، گروه آمار

سانگ و ژانگ روش های ایمنی درمانی در برابر سرطان را کشف می کنند. آنها سیستم تشخیص نشانگرهای زیستی را برای دقیق تر کردن بیماران از نظر سرطان سینه برای شیمی درمانی توسعه دادند.

“ایمونوتراپی سرطان به بیماران سرطانی امید بخشیده است. افزایش دانش در مورد اجتناب از ایمنی در انواع مختلف سرطان و شناسایی نشانگرهای زیستی قابل اطمینان که انتخاب درمان و گنجاندن بیماران را در کارآزمایی های بالینی امکان پذیر می کند. مطالعه و شناسایی گروه های مختلف سرطان پستان بر اساس بیان آنها از ژنهای مرتبط با سیستم ایمنی. این یافته ها به درک بهتر پاسخ بیماران به ایمونوتراپی و روشهای جدید درمان ترکیبی کمک می کند.دیدگاهتان را بنویسید