کارکنان سراسری زنان اجتناب کرده اند ۶ فروردین تحریک کردن تبدیل می شود


تیم ملی دختران از 6 فروردین آغاز می شود

اولین اردوی تدارکاتی کارکنان سراسری والیبال زنان در سال ۱۴۰۱ اجتناب کرده اند ششم وروردن تحریک کردن تبدیل می شود.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، اولین اردوی کنار هم قرار دادن سازی کارکنان والیبال بانوان در سال ۱۴۰۱ اجتناب کرده اند صبح روز شنبه ۵ فروردین ماه تحریک کردن تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید میترا شعبانیان سرپرست این کارکنان ۱۵ شرکت کننده زن را به این اردو دعوت کرد.


شگیگ حسنی خانی، پاداش هادی، زهرا محمدزاده، دایانا رشیدی، هلیا بری، هادیا تالی، سارینا یعقوبی، پاداش حسینی، مریم محمدی، آسیه حسنی، آتنا شادکین، پریا حاجتمند، درسا فلاح، نیگر سادات تمارین هاشمی، تفریحی.


محیبه نجف زاده شناخته شده به عنوان سوپروایزر، میترا شعبانیان (سرمربی)، اعظم ایدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفورا گلاوشان (معلم)، شبنم مالکی (معلم بدنساز)، ایمان شاه مرادزاده (آنالیزور)، اکرم حبیبلوفی (فیزیوتراپ)، را انتخاب کنید و انتخاب کنید فاطمه حاتمی آرد در ماسکوم آنها


این مرحله اجتناب کرده اند تمرینات کارکنان سراسری جوانان زن به همان اندازه شنبه ۲۰ فروردین ماه در کمپ چمران واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشگاه نفت برگزار تبدیل می شود.


کارکنان والیبال جوانان زن ایران شخصی را مراقبت از مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ کنار هم قرار دادن می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اردو تاکنون ۱۰ مرحله برگزار کرده است.


این مسابقات اجتناب کرده اند ۱۶ به همان اندازه ۲۳ خردادماه به میزبانی ازبکستان برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارکنان جوانان زن ایران در گروه A همراه خود ازبکستان، تایلند، کره جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا همگروه است.


شاگردان میترا شعبانیان در روز اول مرحله گروهی به مصاف استرالیا می الگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید در روز دوم به آرامش خواهند صنوبر. کارکنان جوانان زن ایران در روز سوم به همان اندازه ششم به همین ترتیب همراه خود تایلند، کره جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ازبکستان دیدار خواهد کرد.


حضور در جام کورنیای ایتالیا کدام ممکن است اجتناب کرده اند ۲۷ به همان اندازه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار تبدیل می شود اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های تدارکاتی این کارکنان در گذشته اجتناب کرده اند حضور در مسابقات قهرمانی آسیا است.


انتهای پیام/