کام توماس از جیمز هاردن ، ستاره نتز نمرات بالایی می گیرد


وقتی جیمز هاردن کام توماس را تماشا می کند ، خود را در برخی افراد می بیند – علاوه بر این ، بازیکن جدید نتز از زمانی که وارد NBA شده بود پیشرفته تر است.

هاردن روز پنجشنبه گفت: “بدیهی است که کام وقتی از دانشگاه خارج می شدم بهتر از من گل می زد.”

توماس 6 پا -5 تومانی 21 بازی را در اولین بازی پیش فصل خود در روز یکشنبه پس از انتخاب تنها در دور اول (بیست و هفتم) از LSU ، که در لیگ تابستانی درخشید ، به دست آورد. توماس همکار MVP در لاس وگاس بود و جوایز را با دیویون میچل مدافع تیم پادشاهان به اشتراک گذاشت و او در جلسه تمرین شرکت کرد.

در پایان جلسه پنجشنبه ، توماس با دو ستاره هاردن و کوین دورانت کار کرد که امیدوار است روزی از او تقلید کند. توماس هاردن نه تنها با مهارت های حمله ای خود ، بلکه با عادات کاری نیز تحت تأثیر قرار گرفت.

هاردن در مورد توماس ، که سال گذشته به طور متوسط ​​23.0 امتیاز در کالج سال گذشته کسب کرد ، گفت: “شما به ندرت با افرادی برخورد می کنید که سطل و شکل خاصی داشته باشند.” “اما او جوان است ، یاد می گیرد ، گوش می دهد و می تواند دم خود را کار کند. به عنوان یک جوان ، می توانید این را بپرسید.”

کام توماس
کام توماس
NBAE از طریق Getty Images

هاردن عاشق DeAndre ‘Bambry ، جیمز جانسون و Jevon Carter ، بازیکنان جدید است که سه بازیکن دفاعی هستند و باید به نیمکت نشین شوند.

هاردن می گوید: “این بچه ها قطعاً چیزی را که سال گذشته نداشتیم به تیم می آورند و به عنوان وینگر و دروازه بان همه کاره است.”


سرمربی استیو نش از آنچه از پل میلساپ مهاجم قبل از بازی با لیکرز دید خوشش آمد. میلساپ ، جانباز 6 پا -7 متری که در اوایل سپتامبر به نتز پیوست ، در 18 دقیقه 10 امتیاز ، 10 ریباند ، سه پاس گل و دو بلاک داشت.

نش گفت: “او کارهای زیادی انجام می دهد و چیزهای زیادی به تیم ما ارائه می دهد و من فکر می کنم تنوع او ظاهر متفاوتی به او می دهد.”

نش از گفتن اینکه چه کسی قبل از بازی با بوکس در بارکلیز سنتر در روز جمعه بازی خواهد کرد ، خودداری کرد. هاردن ، دورانت ، کایری ایروینگ ، بلیک گریفین ، جو هریس ، پتی میلز و جانسون در مراسم افتتاحیه برگزار شدند. نش می گوید می توانید انتظار داشته باشید که تعدادی از آنها مانند جانسون بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید