کانیه وست با مأموریتی “بشردوستانه” از مزرعه ای در کانکتیکات دیدن می کندکانیه وست چه می کند؟

خواننده رپ ، نیو کنعان ، که در صفحه ششم گزارش داده است که او به همسر سابق خود کیم کارداشیان با مونولوگ در قالب SNL در تعطیلات آخر هفته کمک کرده است ، در مزرعه ای به مساحت 80 هکتار در کانکتیکات واقع شده است که به طبیعت ، هنر ، عدالت ، جامعه اختصاص داده شده است. و ایمان

یکی از منابع گفت که او می تواند برای مراسم آینده یکشنبه برنامه ریزی کند ، در حالی که منبع دیگری تصور می کرد که غرب می تواند ایده هایی را برای آکادمی Donda که اخیراً اعلام شده جمع آوری کند.

این آکادمی که به افتخار مادر مرحوم خواننده رپ ، استاد دانشگاه شیکاگو نامگذاری شده است ، به یک مدرسه رایگان در دره سیمی کالیفرنیا تبدیل می شود. در آینده ، آکادمی Donda قصد دارد دانش آموزان را به آموزش مداوم در جهانی در حال تغییر مجهز کند.

به گفته وب سایت خود ، “گریس فارمز” خود را “قطب بشردوستانه و فرهنگی” می نامد که بر “طبیعت ، هنر ، عدالت ، جامعه و ایمان” تمرکز دارد. [addressing] مسائل بشردوستانه ، از جمله برده داری مدرن ، پایداری محیط زیست ، امنیت غذایی و جوامع شکسته.

ظاهراً Grace Farms مورد علاقه غرب است ، ساختمان ساختمان رودخانه ، که توسط شرکت معماری سانا مستقر در توکیو و با ایده “ادغام مایع” بین ساختمان و محیط اطراف آن ساخته شده است.

معمار اوانا استانسکو در صنعا کار کرد و به دانگ پینگ وونگ پیوست ، در خانه هایی در غرب پاریس و لس آنجلس کار کرد و همچنین طراحی تور هنرمند 2013 را انجام داد.

غرب همچنین نوشت که در سال 2020 ، به صندلی طراحی شده توسط صنعا تعظیم کرد.دیدگاهتان را بنویسید