کانیه وست و مایکل کوهن در نیویورک قهوه می نوشند


کوهن برای این همکاری میله های اشتباهی را انتخاب کرد.

مایکل کوهن ، اصلاح کننده ترامپ ، در حالی که در حال بازداشتن خانگی به اتهام کلاهبرداری مالی ، فرار مالیاتی و گفتن دروغین به کنگره بود ، پنجشنبه در حال نوشیدن قهوه با کانیه وست در سنت آمبروئوس در شرق ویلیام شرقی بود.

مایکل کوهن و کانیه وست
مایکل کوهن و کانیه وست ، در سنت آمبروس در شرق بالا.
فاقد اعتبار

صفحه شش کانی جاسوس کافه را با دوربین ضبط کرد. آخرین باری که کوهن در حال خوردن بیسترو فرانسوی Le Bilboquet (همچنین در UES ، حداقل او ثابت بود) بود ، وکیلش ، Jeffrey K. Levin ، به ما گفت که “اجازه ویژه ای از BOP” دارد. [Bureau of Prisons} and RRM [Residential Reentry Management] بیرون غذا خوردن ”

ایمیل های وکلای کوهن بلافاصله جمعه شب بازگردانده نشد.

مایکل کوهن و کانیه وست
در ملاقات کوهن با غرب ، وی برای سومین بار حبس خانگی را شکست.
فاقد اعتبار

کوهن 55 ساله در دسامبر 2018 به جرائم مختلف به سه سال زندان محکوم شد. او در ماه مه سال 2020 به دلیل نگرانی از بیماری کووید -19 از زندان آزاد شد و بقیه دوران محکومیت خود را در ماه نوامبر سپری کرد. دستگیری اما او همچنین متوجه شد که در جولای 2020 در Le Bilboquet مشغول غذا خوردن است ، همانطور که در آن زمان فقط The Post گزارش داده بود.

کانیه وست ، سنت امبروسدا.
کانیه وست ، 8 اکتبر 2021 ، در سنت آمبروئوس.
فاقد اعتبار

آنچه او می توانست در مورد کانی صحبت کند ، ما در تاریکی هستیم. (آه ، مگس بودن روی این دیوار.)

غرب 44 ساله ممکن است جلسات تحقیقاتی در مورد انتخابات ریاست جمهوری 2024 داشته باشد ، که قبلاً کارفرمای سابق کوهن را تحت تأثیر قرار داد یا در ماه مه مشخص نشد.

مایکل کوهن در سنت آمبروس
مایکل کوهن در سنت آمبروس
فاقد اعتبار

این خواننده رپ بیشترین استفاده را از سفر خود به سواحل شرقی می برد ، که صفحه شش هفته گذشته به طور اختصاصی گزارش داد که او به کیم کارداشیان مجری برنامه Saturday Night Live کمک کرده است. گفته می شود غرب “بی سر و صدا به او در مورد اجراهایش توصیه می کند.” [and] این یک مونولوگ افتتاحیه است ، “بنابراین مطمئن شوید که طرفهای شما به خوبی برای جدایی آماده شده اند.

به گفته این سایت ، غرب همچنین از مزرعه ای به وسعت 80 هکتار در کانکتیکات ، نیو کنعان ، کانکتیکات دیدن خواهد کرد و از آن به عنوان “مرکز بشردوستانه و فرهنگی اختصاص داده شده به طبیعت ، هنر ، عدالت ، جامعه و ایمان” یاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید