کمتر از یک چهارم بچه های مدارس دولتی نیویورک تست COVID-19 را در مدرسه انتخاب کردند


مربیان در جلسه شورای شهر روز چهارشنبه گفتند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کرده اند که در برنامه آزمون COVID-19 سیستم دبیرستان نیویورک شرکت کنند.

192،705 دانش آموز در کلاس K-12 که امسال با شرکت در آزمون های تصادفی هفتگی در مدارس خود موافقت کرده اند ، بخشی از کل جمعیت ثبت نام شده را تشکیل می دهند. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان تصویر دقیق تری از COVID به دست می آید.

مارک تریگر ، رئیس کمیته آموزش شورا در این جلسه گفت: حدود 500000 دانش آموز دبستانی در سیستم مدارس وجود دارد که همه آنها از 12 سالگی واکسینه نشده اند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ عنوان غربالگری نمی شوند و همچنین دانش آموزان واکسینه نمی شوند. تعداد دانش آموزان امسال تا پایان ماه اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

تعداد نامشخصی از دانش آموزان واجد شرایط دریافت واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – 74 درصد از کودکان بین 12 تا 17 سال در سراسر شهر واکسینه شده اند ، اما این داده ها دانش آموزان دبیرستانی را مشخص نمی کند. دونالد کانیرز ، معاون آموزشی در آموزش در جلسه دادرسی.

تریگر در مورد درصد کودکانی که موافقت خود را برای شرکت در این آزمون اعلام کردند ، گفت: “این اعداد بسیار آرامش بخش نیستند.”

بیل دی بلاسیو ، شهردار شهر ، بر این باور است که مدارس نیویورک “استاندارد طلایی” ایمنی در آزمون ها ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون هستند و با بی ادبی از بازگشایی مدارس در پاییز امسال بدون هیچ فاصله ای برای مطالعه خصوصی دفاع کرد. پس از بسیاری از چالش های حقوقی ، شهر دوشنبه دستور واکسیناسیون برای همه کارکنان DOE با امتیازات مذهبی و پزشکی محدود صادر کرد.

با این حال ، این شهر مجاز به واکسیناسیون برای دانش آموزان دبیرستانی نیست و در عوض 10 درصد از دانش آموزان واکسینه نشده در هر مدرسه بصورت تصادفی هفتگی مورد بررسی قرار می گیرند.

این یک قدم عقب تر از پروتکل آزمون سال گذشته است ، جایی که هر مدرسه باید 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را شخصاً بررسی کند. تا دسامبر 2020 ، 90 of از دانش آموزان فردی (در آن زمان کمتر از 20 of از لیست 960،000 دانش آموز سیستم) با نمرات آزمون هفتگی موافقت کرده بودند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده دستور داد تا آزمایش های هفتگی را انجام دهند و خاطرنشان کرد که مدارس محلی می توانند جزئیات خاصی در مورد نحوه غربالگری دانش آموزان را مورد بررسی قرار دهند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE می گوید: “سطح آزمایش ما کار می کند و با 100٪ واکسینه شدن کارکنان ، مدارس ما یکی از امن ترین نقاط شهر هستند.” “ما با دقت فرم های رضایت را جمع آوری می کنیم ، که هفته گذشته از 20000 نفر فراتر رفت و از هر والدین دانش آموز واکسینه نشده می خواهیم فرم های رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک کنند.”

تریگر همچنین در پاسخ به این س ifال که آیا DOE در همه مدارس به آستانه آزمون 10٪ رسیده است ، گفت که او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 students از دانش آموزان با شرکت در آزمون موافقت کرده اند.

کونیرز گفت: “ما از والدین و دانش آموزان می خواهیم هر روز قدم بگذارند و والدین این قرارداد را امضا کنند. این چیزی نیست که ما به آن نگاه کنیم. ما هر روز کار می کنیم.” کمپین همراه با کمپین واکسیناسیون برای دیدار با یکی از ارکان رویکرد لایه ای ما.

تریگر گفت که دانش آموزان DOE باید اطلاعات اولیه مانند ثبت نام ، حضور و میزان واکسیناسیون را داشته باشند.

وی گفت: “هیچ اطلاعات اساسی در کمیته و عموم امروز وجود ندارد که در اختیار ندارید – غیر قابل قبول است.”

دیدگاهتان را بنویسید