کیری ایروینگ در مورد شایعات مربوط به بازنشستگی ، قدرت واکسیناسیون سکوت کرده است


کیری ایروینگ برای اولین بار از زمانی که نت ها تصمیم گرفتند او را به عنوان بازیکن نیمه وقت در این فصل معرفی نکنند زیرا وی از دریافت واکسن COVID-19 امتناع کرد ، تصریح کرد که چهارشنبه شب بازنشسته نخواهد شد.

در غیر این صورت ، افکار و وضعیت مدافع نتز در فصل کدر شده است زیرا او سعی می کند دلیل واکسینه نشدن را توضیح دهد ، که در آینده نزدیک او را از زمین خارج خواهد کرد.

ایروینگ در یک جلسه زنده 20 دقیقه ای اینستاگرام که بیش از 100 دقیقه بیننده را به خود جلب کرد ، گفت: “من بر اساس آنچه باور دارم می مانم.” “این در مورد مخالفت با واکسن یا قرار گرفتن در این یا آن طرف نیست. این در مورد وفادار ماندن به چیزی است که برای من خوب است. من هنوز از بسیاری چیزها مطمئن نیستم. و این خوب است. اگر از من سوال بپرسید و اگر من برای وقت گذاشتن برای تصمیم گیری در مورد زندگی خودم ، من دیوانه می شوم ، پس همین. “

واکسن های شهر نیویورک ایروینگ را از برگزاری بازی های خانگی در مرکز بارکلیز به دلیل وضعیت واکسینه نشده منع می کند. روز سه شنبه ، تیم گام دیگری برداشت ، و مدیرعامل شان مارکس ایروینگ اعلام کرد که او با تیم در خانه یا تا زمانی که کاملاً واجد شرایط نیست بازی نخواهد کرد. دستورات تغییر خواهد کرد

کیری ایروینگ
کیری ایروینگ
کوری سیپکین

“اگر احساس ناراحتی می کنید وقتی به شما وعده مزایا می دهند یا شما را مجبور به واکسیناسیون نمی کنند؟” ایروینگ گفت “قبل از شروع فصل مشکلی نبود. این چیزی بود که من فکر نمی کردم به جایی که آماده می شدم بیایم.”

هنوز مشخص نیست که آیا ایروینگ برای آزادی درخواست داده است یا خیر. اندرو ویگینز مهاجم واریورز اخیراً از امتیاز مذهبی خود برای بازی با برنامه کامل قبل از واکسیناسیون محروم شد.

اگر ایروینگ در این فصل به دلیل مشکل واکسیناسیون بازی های خانگی انجام ندهد ، بیش از 15.5 میلیون دلار ضرر می کند.

ایروینگ گفت: “این مربوط به کودک نیست.” “این بهترین انتخاب برای شما است. آیا فکر می کنید من واقعاً می خواهم پول از دست بدهم؟ آیا فکر می کنید من می خواهم از رویای رفتن بعد از قهرمانی دست بردارم؟ آیا واقعاً می خواهید که من کارم را ترک کنم؟ فکر می کنید من فقط می خواهم در خانه بنشینم و من شریک زندگی ام هستم؟ “من نمی خواهم یاد بگیرم که با چه چیزی بزرگ شده ام … من فکر می کنم می خواهم زندگی خود را به خاطر وظیفه ام رها کنم؟ زیرا جایی برای زندگی ندارم؟ آیا به این دلیل است که من واکسینه نشده ام؟ استفاده نکنید.

“این در مورد نت ها نیست. این در مورد سازمان نیست. در مورد NBA نیست. این در مورد سیاست نیست. این چیزی نیست که من به وضوح نشان می دهم. این در مورد آزادی خواسته های من است.”

دیدگاهتان را بنویسید