کیم کارداشیان در SNL مارک خسته کننده ای بود


بدون اطلاع از نظر مردم در مورد شما و استفاده از آن به نفع شما ، نمی توانید به جایگاهی که کیم کارداشیان در غرب دارد ، دست یابید. بنابراین مغول ، ستاره سابق واقعیت و ایستگاه قدرت اینستاگرام به میدان آمد پخش زنده شنبه شب روی صحنه برای اولین حضور خود ، لباسش – کت و شلوار یقه ای مخمل مخملی که از نوک انگشتان تا استیلت او را پوشانده بود – بیشتر از مونولوگش گفت. او همه چیز را نشان داد ، اما هیچ چیز. شوخی ها و طرح های بعدی متعلق به کارداشیان غربی بود که اگر خانواده او مدتها پیش تناقضات خود را به نام تجاری خود اضافه نکرده بودند ، واضح تر می شد.

با این حال ، او به طرز شگفت انگیزی جذاب بود که بازی کند و حتی تماشا کند. امپراطوری میلیاردی کارداشیان بر اساس پارادوکس هایی است: مشاهده بی پایان خانواده ای که رنگ و بوی احساسی آنها به ندرت تغییر می کند و به پیروان محبوبیت تبدیل می شود و شما را (با اندازه گیری های اینستاگرام) به ششمین فرد محبوب جهان تبدیل می کند. کارداشیان وست در پایان مونولوگ گاه به گاه خویشاوندانش ، مانند “به روز رسانی تعطیلات” ، گفت که ظاهر خود را در یکی از محبوب ترین صحنه های کمدی آمریکایی بازی کرده است و طبق استانداردهای او اینطور به نظر می رسید. “یک شب سرد و دلچسب” در مقایسه با 360 میلیون نفر ، او همه کارها را انجام می دهد.

اگر آشنایی او چیز جدیدی به همراه نداشت ، حداقل به لبه اشاره کرده بود. او در مورد نوار جنسی شوخی کرد. (“من فقط یک فیلم بیرون آوردم و هیچ کس حتی در مورد اولین نمایش به من نگفت. احتمالاً از ذهن مادرم خارج شده بود.”) او یکی دیگر از اعضای خانواده را نگاه کرد. (“من فراتر از عکسی هستم که خواهرانم از جراحان پلاستیک خود به من نشان دادند.”) او و OJ سیمپسون در حضور او شوخی کردند و پدرش را به شیوه ای تاریک ترسیم کردند. “یا چند. یا اصلا. من هنوز نمی دانم.” او در مورد ازدواج خود و طلاق مداوم ، با کانیه وست ، فرزندی فوق العاده داد. وقتی طلاق می گیرم ، باید بدانید که این فقط به یک چیز بستگی دارد. شخصیت او. ”

و با این حال ، کریس جنر و کلوئه کارداشیان برای اثبات استاندارد بودن منطقه ، هر شب خود را بازی کردند و دوربین ایجاد کردند. (وست ، که ظاهر شد پخش زنده شنبه شب او قبلاً هفت بار به عنوان مهمان موسیقی آنجا نبوده بود.) طرح های بعدی نیز در منطقه راحتی کارداشیان باقی ماند. هیچ منحنی وجود نداشت. در بهترین طرح شب ، “ترانسفورمر” ، کارداشیان وست ، خسته از زندگی اغوا کننده اش و آرزوی یک روز خسته کننده ، تصمیم گرفت با یک ساعت جادویی بدن خود را با عضو بازیگر آیدی برایانت عوض کند. برایانت که با یک لباس بژ براق تزئین شده و رنگ آمیزی شده بود ، فوراً هیجان بسیار ثروتمند و جذاب بودن را کشف کرد ، در حالی که کارداشیان وست یک روپوش بر تن داشت و محصولات زیبایی برایانت ، از جمله کرم ضد آفتاب طبی را غربال کرد. (“او مانند مرغ است ،” او تعجب کرد.)

وقتی کارداشیان وست خودش را بازی نکرد ، نوشتن را متوقف کرد. این بازیگر پر از ستاره در یک طرح که به رولدکس مجری گواهی می داد شرکت کرد. عزب-واقعیت سبک -نمایش دهید ، شامل همکاران نمی شود -Chace Crawford ، Jesse Williams و John Kenani. کمدین کریس راک ؛ بلیک گریفین بازیکن NBA ؛ و هیچ کس کایل مونی بازی نکرد با توجه به شهرت کارداشیان وست ، او بهتر از مفهوم بود. در یک لحظه جالب ، او تقریباً با شکستن علامت عشق خود به تهیه کننده ای که نقش امی سومر را بازی می کرد ، شکست و سومر “با هر دو حفره من” پذیرفت. در زمان های دیگر ، او نقش پرنسس یاسمین را با یک یادداشت در ترسیم طرح غیرقابل اعتماد علاءالدین ، ​​پیت دیویدسون ، دختری که در یک باشگاه شب گذشته “بانوی بزرگ” و خواهرش کورتنی ، خوابیده بود ، بازی کرد. “دادگاه مردم”

کریس رد نقش کانی را بازی کرد ، که در کت قرمز رنگ بود ، حساب کاربری کاردشیان وست را هک کرد و موسیقی را ستایش کرد. بدبه در غیر این صورت ، این طرح یک آغازگر برای آنچه دیگر کارداشیان-جنرها انجام می دادند بود. (کورتنی: ملاقات با تراویس بارکر ؛ کیلی: باردار ؛ کریس: خشن ؛ کندال: بنابراین بدون درام ، تقریباً به برند آسیب می رساند.) SNLاخیراً ، طنز وی در تلاش است تا حقایق و ویژگی های مردم را نشان دهد. “کرم مردم” نتوانست رکورد ناآشنا را پیدا کند.

درب سردی که در جلسه سنا در فیس بوک باز شد به همان ترتیب بدون دندان بود. این که مردم به مردم بگویند تد کروز زشت است یا لیندسی گراهام بی تفاوت است یا کوری بوکر دوست دختر معروفی دارد ، افشاگری نیست. با توجه به اینکه مجری شب در شبکه های اجتماعی رایج بود ، این طرح همچنین یک فرصت از دست رفته به نظر می رسید.

اما بیش از حد در این راستا فکر کردن در مورد سمیت تصویر بی عیب و نقصی که افرادی مانند کارداشیان وست در اینترنت تبلیغ می کنند ، خطرناک می سازد ، که می تواند یادآور تأثیر آن بر دختران نوجوان باشد و محیطی تحت کنترل شدید بود. به هیچ وقفه ای در قهرمان فیلم وجود نداشت که مجری مجبور بود آن را به تصویر بکشد ، او در برابر نوع بازی نکرد. کارداشیان وست حتی زمانی که ظاهراً یک برایانت احمق بود ، از آرایش استاندارد و کلاه گیس مجعد و شیک استفاده می کرد ، جذابیت او بی حد و حصر و شخصیت او مانند همیشه قوی بود.

دیدگاهتان را بنویسید