گارد ریکرز متهم به قاچاق اسلحه به زندانی است


دادستانی شهرستان برانکس از یک زندانبان متهم به قاچاق تیغ تیغ از زندانی دستگیر شده در جزیره ریکرز شکایت می کند.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، دستیار معاون سرپرست ، پس از آنکه متوجه شد وظیفه ای به جاناتان سانچز ، زندانی 31 ساله ، که در مرکز مهاجران جورج آر ویرنو نگهداری می شود ، می دهد ، دستگیر شد. جزیره به گفته اداره تحقیقات و اصلاحات شهر ، سرپرست پس از مشاهده مبادله ادعایی دستور بازرسی از زندانی را داد ، بنابراین یک تیغ در داخل قلم قلم پنهان شده بود.

مارگارت گارنت ، کمیسر بخش تحقیقات گفت: “معاون دستیار سرپرست و خدمات آمبولانس و تیمش به توقف جریان قاچاق در زندان های شهر در دوران بسیار سخت و دشوار کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و همکاری DOC با DOI سیاست عدم تحمل قاچاق در زندانهای شهر نیویورک را نشان می دهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی اعلام کردند سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان های شهر کار می کرد اخراج کردند. در جلسه دادگاه روز پنجشنبه ، قاضی یک افسر اصلاح طلب را آزاد کرد که به او اجازه داد در حالی که در دادگاه منتظر می ماند در خانه بماند.

در صورت محکومیت سیمز به ارتقاء قاچاق درجه یک زندان ، سیمز ممکن است به هفت سال زندان محکوم شود. او همچنین به دو جرم متهم شده است: جنایت رسمی و تبلیغ قاچاق زندان ثانویه. وکیل وی بلافاصله به درخواست های اظهار شده توسط شرکت حقوقی وی پاسخ نداد.

بازداشت این نگهبان در شرایطی صورت می گیرد که جزایر ریکرز و زندان های شهر نیویورک با خشونت مداوم دست و پنجه نرم می کنند ، به ویژه هنگامی که استفاده از خشونت ، چاقوکشی و بریدن کارکنان در یک سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

علاوه بر خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر مجبور شدند با افزایش تعداد COVID-19 ، اختلال در خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل کمبود کارکنان و حوادث خودآزاری روبرو شوند. دست کم دهها نفر در زندانهای نیویورک در سال 2021 جان باختند – پنج نفر از آنها خودکشی بودند.

طرفداران اصلاحات در پی بحران از دادستان و قضات شهر خواسته اند تا زندانیانی را که در انتظار محاکمه هستند آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحی شهر را مجبور به استخدام نگهبانان بیشتر کرده است زیرا کارکنان فعلی قادر به کنترل امکانات خود نیستند.

به گفته اداره اصلاحات ، یک چهارم کارمندانی که لباس فرم می پوشند با بیماران تماس می گیرند یا در حال حاضر به سر کار نمی آیند – میزان اخراج در اوایل سال جاری کمی بهبود یافته است. مشکلات پرسنلی ، زندانبانان باقیمانده را مجبور به استعفا از ده ها موقعیت کرده و زندانیان را بدون خدمات قابل توجهی رها کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید