گزارش سرشماری ایالات متحده در مورد جمعیت لاتینکس چه چیزی را تأیید می کند ، و این برای ارتباط دهندگان فعلی به چه معناست؟


ماه میراث اسپانیایی سالانه برگزار می شود (15 سپتامبر-15 اکتبر) برای تجلیل و تجلیل از آمریکایی های اسپانیایی تبار. امسال گزارش سرشماری ایالات متحده منتشر شد که بر رشد و تغییرات فوق العاده جمعیت اسپانیا و همچنین کشور متنوع تر می شودبه

درک اینکه COVID-19 چگونه بر جامعه اسپانیایی تأثیر گذاشته است-از به دست آوردن اطلاعات ارزشمند از گزارش-تا هزینه برای ترجیحات زبان-می تواند در انتشار اخبار به این جمعیت مفید باشد.

در اینجا شش حقیقت مهم در مورد آمریکایی های اسپانیایی وجود دارد که هر فروشنده باید بداند.

1. جمعیت ندارد بر اساس مهاجرت

این یک تصور غلط رایج است که مهاجران اکثریت اسپانیایی زبانان در ایالات متحده را تشکیل می دهند. در سال 2010 ، 74 درصد از مردم لاتین ساکن در این کشور شهروندان ایالات متحده بودند ، در حالی که این میزان در سال 2018 نزدیک به 80 درصد بود. در حال حاضر ، از هر پنج اسپانیایی چهار نفر شهروند ایالات متحده هستند. این شامل کسانی است که در ایالات متحده و مناطق آن متولد شده اند ، فرزندان والدین آمریکایی متولد خارج از کشور و مهاجرانی که شهروند شده اند.

2020 سرشماری نفوس در ایالات متحده ، کل جمعیت اسپانیایی ها 23 درصد افزایش یافته است، جمع 62.1 میلیونبه طی 10 سال گذشته ، جمعیت آمریکای لاتین 51.1 درصد از کل رشد جمعیت ایالات متحده را به خود اختصاص داده است.

تا سال 2019 ، حداقل 1 میلیون اسپانیایی در 12 ایالت – آریزونا ، کالیفرنیا ، کلرادو ، فلوریدا ، جورجیا ، ایلینوی ، نیوجرسی ، نیومکزیکو ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، پنسیلوانیا و تگزاس زندگی می کردند.

این ارقام جمعیت یکی از دلایلی است که بسیاری از سازمانها در حال ایجاد روابط فعال در بخشهای مختلف جامعه اسپانیایی ایالات متحده هستند.

2. مصرف زبان و اخبار

در برقراری ارتباط امروز دو تصور غلط اصلی وجود دارد لاتینکس مخاطبان.

اول ، تنها راه برقراری ارتباط با مخاطبان اسپانیایی ایالات متحده ، اسپانیایی است.

با رهبری نسل جوان ، تعداد افراد انگلیسی زبان لاتین در ایالات متحده در حال افزایش است. در سال 2018 ، 71 درصد از افراد لاتین پنج ساله و بالاتر به زبان انگلیسی مسلط بودند ، در حالی که در سال 2000 این میزان 59 درصد بود. این رشد توسط افراد لاتین تبار متولد ایالات متحده ایجاد می شود که سهم آنها از 81 to به 90 over در این مدت افزایش یافته است.

تصور غلط دوم این است اوتآمریکایی ها اخبار خود را فقط به زبان اسپانیایی مصرف می کنند.

مطابق با مرکز تحقیقات پیو، 82 درصد از محتوای انگلیسی از تلویزیون ، چاپ ، رادیو و شبکه های اینترنتی استفاده می کنندبه خانوارهای معمولی بیش از 29 ساعت در هفته به گوش دادن به تلویزیون و 13 ساعت به گوش دادن به رادیو اختصاص می دهند. در کمال تعجب ، رادیو یکی از مطمئن ترین راه ها برای دسترسی به این مصرف کننده استبه

مشابه روند مصرف اخبار ، مخاطبان روزنامه های آمریکایی-اسپانیایی کاهش یافته است ، اما تعداد بینندگان افزایش یافته استبه به عنوان مثال ، Univision و Telemundo با بینندگان شبکه های محلی و تلویزیونی نتایج خوبی کسب کرده اندبه

در Business Wire ، این اعداد به همین دلیل است که ما بر ایجاد روابط با خود تمرکز می کنیم فهرست گسترده ناشران اسپانیاییبه ما پتانسیل شرکت ها را در بازار دائما در حال رشد درک می کنیم. از طریق یک رویکرد هدفمند که شامل ترجمه می شود ، ما اطمینان می دهیم که رسانه های اسپانیایی اخبار شما را برای مخاطبان انگلیسی و اسپانیایی زبان ارسال می کنند.

برای گروه های تماس ، چنین داده های مصرفی نه تنها راهنمای رسانه ها را ارائه می دهد ، بلکه اطلاعاتی در مورد تصمیمات ایجاد چند رسانه ای نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال ، این داده ها نشان می دهد که تیم های روابط عمومی باید بر ایجاد روابط با رسانه ها تمرکز کنند. برای انجام موفقیت آمیز این کار ، تیم های روابط عمومی باید ایجاد و ارائه دارایی های ویدئویی مانند B-roll را که مخصوص این پخش کننده ها طراحی شده اند ، در نظر بگیرند.

چند رسانه ای یک ابزار بسیار مهم در جعبه ابزار ارتباطات چند فرهنگی است. روزنامه نگاران نه تنها باید مطالب را پر کنند ، بلکه نیازی به ترجمه بصری ندارند. یک تصویر بصری دقیق می تواند خوانندگان را در داستان شما درگیر کند ، روابط ایجاد کند و ارتباطات عمیقی را در عرض چند ثانیه ایجاد کند.

3. قدرت اقتصادی لاتینا و مصرف کننده آینده لاتینکس

قدرت خرید دلیل اصلی تمرکز بسیاری از سازمان ها بر مخاطبان اسپانیایی است.

در طول 30 سال گذشته ، قدرت خرید اسپانیایی ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، از 213 میلیارد دلار در سال 1990 به 1.9 تریلیون دلار در سال 2020. این نشان دهنده 11.1 درصد از قدرت خرید ایالات متحده در سال 2020 است. این رشد با افزایش جمعیت ، جمعیت شناسی مطلوب ، فعالیت کارآفرینانه و افزایش سطح تحصیلات همراه است.

وقتی جوامع می خواهند مخاطبان اسپانیایی را فعال کنند ، مادران لاتین اغلب اولین مخاطبان هستند. و به دلایل خوب. تا سال 2060 ، انتظار می رود زنان لاتین 30 درصد از کل زنان زن ایالات متحده را تشکیل دهند ، که تغییر قدرت جدیدی را در قدرت اقتصادی آمریکا ایجاد می کند. مادران لاتین دارند عوامل اصلی اقتصادی اقتصاد لاتین خرید قدرتبه آن ها هستند مکررا تصمیم گیرندگان اصلی هنگام خرید خانه

جمعیت شناسی دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از Latinx Millennials و Gen Zs زیر 25 سال ، که در حال حاضر حدود 50 درصد از کل جمعیت لاتین را تشکیل می دهند.

هنگام ایجاد یک برنامه ارتباطی برای دسترسی به رسانه های اسپانیایی ، باید مناطق را بر اساس مخاطبان خود طراحی کنید. آنچه مادر لاتینا دوست دارد ممکن است با Latinx Millennial مطابقت نداشته باشد. بدانید که می خواهید به چه کسانی برسید و سپس منطقه و محتوای خود را بر این اساس تنظیم کنید.

4. قدرت رای گیری

گزارش سرشماری ایالات متحده در سال 2020 همچنین تغییر قدرت سیاسی در جمعیت لاتین را نشان می دهد. در سال 2020 ، این رکورد ثبت شد 32 میلیون قطعه حق رای داشت تا 27.3 میلیون در سال 2016 در نتیجه، اسپانیایی ها در حال حاضر بزرگترین گروه اقلیت نژادی و قومی رای دهندگان هستند و بیش از 13 درصد از رای دهندگان را به خود اختصاص داده اند.به از سال 2018 ، دو سوم oسقوط رای دهندگان واجد شرایط لاتین آنها از پنج ایالت بودند: این استلیفوریا (7.9 میلیون) ، تگزاس (5.6 میلیون) ، فلوریدا (3.1 میلیون) ، نیویورک (2.0 میلیون) و آریزونا (1.2 میلیون).

توجه به این که مادران لاتین امروزه از نظر سیاسی چقدر تأثیرگذار هستند بسیار مهم است. مردم آمریکای لاتین قدرت رای دهی بسیار بالاتری نسبت به صدای شخصی خود دارند – آنها اغلب نیروی اصلی تأثیرگذار بر صدای دوستان و اعضای خانواده هستند.

یک برنامه سیاست عمومی قوی که توسط مردم محلی برای سازمان هایی که تحت تأثیر سیاست های ملی ، ایالتی یا محلی هستند ، پشتیبانی می شود بازار یابی این کمپین می تواند بسیار موفق باشدبه Business Wire کار را آسان می کند ، اسپانیایی و مخاطب سیاسیبه

5. شبکه های اجتماعی و تاثیر تلفن همراه

لاتین ها مخصوصاً در زمان همه گیری به تلفن های همراه وصل شده اند. طبق گزارش جدید نیلسن، استفاده از لاتین شبکه های اجتماعی ، برنامه های تلفن همراه و سایر پلتفرم های دیجیتالی از نظر دستورالعمل های تفکیک اجتماعی از نرخ بالاتری نسبت به جمعیت عمومی ایالات متحده برخوردار هستند. به طور متوسط ​​، آنها 27 ساعت در هفته را در برنامه ها و وب سایت ها و بیش از یک ساعت در هفته را در شبکه های اجتماعی از طریق تلفن های هوشمند خود صرف می کنند.

در دوران همه گیری ، مردم لاتین برای آموزش ، اطلاع رسانی و سرگرمی به رسانه ها و کانال های اجتماعی تکیه کردند. طبق مطالعه Pew Research 2018 ، 34 درصد می توانند از اینستاگرام استفاده کنند. فیس بوک بدون توجه به نژاد و قومیت همچنان محبوب است ، زیرا 71 درصد از کاربران بزرگسال اینترنت همچنان از این سایت استفاده می کنند.

این یک چالش برای گروه های تماس ایجاد می کند. در حالی که مصرف رسانه ای و اجتماعی مشترک است ، هر پلتفرم شیوه ارتباطی منحصر به فرد خود را دارد. این یعنی برای اطمینان از بالاترین سطح موفقیت ، ارتباط دهندگان باید نه تنها انتخاب زبان ، بلکه انتخاب دارایی های چند رسانه ای را نیز در نظر بگیرند.به

هرچه محتوای بیشتری برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد مخاطبان هر بستر رسانه ای ایجاد کنید ، روزنامه نگاران راحت تر می توانند داستان خود را بیان کرده و آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارند.

برای جذب واقعی مخاطبان ، ابتدا گوش دهید ، سپس بسترها و زبانهای محلی مورد نیاز برای شنیدن پیام خود را تعیین کنید. پس از ایجاد ، مطمئن شوید که پیام های شما طنین انداز شده اند ، نه تحریک کننده.

6. آثار COVID-19

همه گیری جهانی ویروس کرونا همچنان بر جوامع سراسر جهان تأثیر می گذارد و حداقل در آینده ای نزدیک ، هر گونه اطلاعات دموگرافیک باید در استراتژی های ارتباطی گنجانده شود.

بر اساس گزارش اخیر Pew Research ، تقریبا نیمی از مردم لاتین می گویند که آنها یا نزدیکان آنها در طول COVID-19 با مشکلات سلامتی یا مالی روبرو شده اند. با این حال ، بسیاری به آینده خوشبین هستند. حدود دو سوم می گویند بدترین شیوع ویروس کرونا پشت سر کشور است. بسیاری معتقدند وضعیت مالی آنها در سال آینده بهتر خواهد شد.

درک تاثیر COVID-19 بر این جامعه و چشم انداز آنها برای آینده به معنای فرصت های بیشتر برای ایجاد ارتباطات عمیق تر از طریق ارتباط است.

نتیجه

گزارش سرشماری ایالات متحده 2020 تأیید می کند که تغییرات در جمعیت اسپانیا ، سازمان های امروزی را ملزم می کند که روابط خود را با آن مخاطب تغییر دهند. جمعیت اسپانیا در حال افزایش است و قدرت رای دهی و هزینه آنها به طرز چشمگیری افزایش یافته است. ارائه اخبار و مطالب در مورد این روش ها و کانال های جمعیت شناختی کلید اتصال است.

Business Wire بیش از 1600 راه برای مصرف کنندگان امروزی اسپانیایی ارائه می دهد. Business Wire’s به اسپانیایی و انگلیسی ترجمه و توزیع شده است LatinoWire بیانیه مطبوعاتی شما را به مخاطبان اسپانیایی ، لاتین / لاتین در سراسر ایالات متحده ارائه می دهد.

میخواهی بیشتر بدانی؟

کاغذ سفید ما را بارگیری کنید ، پنج نکته کلیدی برای ارتباط با مخاطبان چند فرهنگی، یا وبینار را تماشا کنیدبه

کلیک اینجا بیاموزید که چگونه Business Wire پیام های واقعی شما را به مخاطبان متنوع ما می رساند.


جدیدترین نکات PR ، IR ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید