گفته می شود که مرد ربوده ، دوست دختر سابق خود را می کشد و بدن او را به بیابان می اندازدگفته می شود مردی در آریزونا دوست پسر جدید دوست دختر سابق خود را ربوده و کشته و جسد او را در بیابان باز رها کرده است.

به گزارش azfamily.com به نقل از اسناد دادگاه ، جرسسن پرز 18 ساله روز چهارشنبه خانه سابق خود را در فینیکس رهن داد تا اینکه اسکار اورتگا 19 ساله حدود ساعت 2:30 بامداد آنجا را ترک کرد.

بر اساس این گزارش ، پرز مسلح ، اورتگا را به زور سوار ماشینش کرد.

وقتی اورتگا برای دوست دختر ربوده شده خود پیام ارسال کرد ، پرز سعی کرد تلفن او را بگیرد ، سپس به گفته azfamily ، اورتگا چندین گلوله شلیک کرد.

پرز اورتگا را به بیابان انداخت ، سپس لباس ها ، گلوله ها و سایر شواهد مرده را در یک کیسه پنهان کرد و در یک بوته بزرگ مخفی کرد.

بر اساس این گزارش ، وی بعداً به خانواده خود قتل اعتراف کرد و اسلحه را به آنها تحویل داد. این گزارش می گوید که او پلیس را به جسد آورده و شواهد پس از تماس خانواده وی با پلیس ارائه شده است.

پرکس روز پنجشنبه در دادگاه حاضر شد و وکیلش برای وثیقه کمتر از 1 میلیون دلار که مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، استدلال کرد.

وکیل پرز گفت: “خانواده او مدارکی را به ایالت آوردند.” “آنها سعی نکردند چیزی را پنهان کنند. ثانیاً ، هنگامی که او دستگیر شد ، در واقع آنها را به مدارکی رساند که به آنها در کارشان کمک می کند.”

به گفته این شبکه تلویزیونی ، او یک ماه قتل را برنامه ریزی کرده بود.

گفته می شود پرز متهم به قتل درجه یک و آدم ربایی است.

دیدگاهتان را بنویسید