گلایه مهدی تارتار از خرید بازیکنان جدید پرسپولیس!


مهدی تارتاررویداد ۲۴ عصر دیروز صحنه خبر ایران با انتقال غیرمنتظره ذوب آهن به پرسپولیس مواجه شد. سینا الصدابیجی در حالی با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس و دفتر مدیرعامل این باشگاه قرارداد سه ساله خود را با باشگاه پرسپولیس امضا کرد که یک ماه پیش خبر تمدید قراردادش با ذوب آهن منتشر شد.

نکته جالب این انتقال این بود که اسدبجه تا ظهر چهارشنبه در اردوی ذوب آهن حضور داشت و حتی با شاگردان تارتار ناهار هم خورد اما به قدری باورنکردنی پیراهن پرسپولیس را در کنار رضا درویش به تن کرد که موضوع جدیدی برای کاربران است. ; آنهایی که از ماجرا بی خبر بودند فکر می کردند مهدی تارتار، سرمربی ذوب آهن این انتقال را تسهیل کرده است.

همزمان تاتارها در دیداری دوستانه به مصاف میس رفسنجان رفتند. پس از پایان بازی، او و مسئولان باشگاه از این انتقال مطلع شدند و به زودی مسئولان باشگاه به این انتقال پاسخ دادند و شکایت خود را از باشگاه پرسپولیس اعلام کردند.

مهدی تارتار امروز در گفت و گو با خبرنگار ما درباره این اتفاق و جدایی هافبک تیمش اظهار نظر کرده بود.

*این بازیکن تا دیروز در کنار ما بود

سرمربی ذوب آهن در ابتدای صحبت های خود گفت: مطمئن بودیم سینا الصدیکی قراردادش را تمدید کرده است و به همین دلیل او را در تمرینات پیش فصل پذیرفتیم و در بازی های دوستانه تیم ما و همچنین در تمرین حضور داشت. . او تا دیروز در اردوی تیم بود و نمی دانم چه اتفاقی افتاد که به پرسپولیس رفت و قراردادش را امضا کرد اما از مسئولان قانونی خواستم این موضوع را پیگیری کنند.

ما این پرونده را به باشگاه سپردیم

تاتارها اضافه کردند: تمام این موضوع را به مسئولان حقوقی باشگاه سپردم و از آنها خواستم با جدیت موضوع را تا پایان پیگیری کنند. برای ما خیلی مهم است که این پرونده تمام شود زیرا این بازیکن یکی از بازیکنان کلیدی ما بود و با ما قرارداد بست و طبیعی بود که به تعهدش پایبند باشد. امیدوارم مسئولان SDC و سایر سازمان های ذیربط بتوانند سریعتر با این موضوع برخورد کنند زیرا می توانند ماموریت را روشن کنند تا سایر بازیکنان قانون را زیر پا نگذارند. به هر حال این موضوع را به مسئولان باشگاه سپردم و از آنها خواستم پیگیری کنند.

* ذوب آهن به انسان بستگی ندارد، اما…

وی درباره جایگاه تیمش بعد از رفتن اسدبیگی گفت: چند بازیکن داشتیم که رفتند و از ابتدای نقل و انتقالات این اتفاق افتاد اما بازیکنان مورد نظرمان را هم خریدیم. البته قبلا هم گفتم با این وضعیت قیمتی، البته تیم هایی مثل ما توانایی رقابت با مدعیان را ندارند و باید منتظر ماند و دید کدام بازیکنان برای جذب آنها در بازار می مانند، اما ذوب آهن این کار را نمی کند. ما به یک بازیکن و یک نفر وابسته هستیم و سعی کردیم تیم بسازیم. حالا به دنبال بازیکن جایگزین خواهیم بود، البته من گفتم این پرونده باید تا آخر پیگیری شود و با متخلفان برخورد کامل شود چون ما با این بازیکن قرارداد بستیم و این بازیکن مرتکب جرم شد.


بیشتر بخوانید: عذرخواهی جنگجوی جنجالی پرسپولیس برای عکس پرو +


* این بازیکن قرارداد را امضا کرد

وی افزود: این بازیکن تا زمانی که عکسش در پیراهن پرسپولیس ظاهر شد، حرفی از رفتنش نزد و هیچکس در باشگاه از رفتن او خبر نداشت. در هر صورت، شما قرارداد را امضا می کنید و نماینده شما تعهدی را به آن امضا می کند. یک بار دیگر از باشگاه می خواهم که این موضوع را به پایان برساند.

* برای لیگ برتر آماده می شویم

مهدی تارتار در پایان صحبت های خود درباره جایگاه ذوب آهن گفت: در این مدت تیم را آماده کرده ایم و تا شروع لیگ آماده می شویم و انگیزه زیادی داریم که بتوانیم خوب را تکرار کنیم. نتایج فصل گذشته از حمایت مدیریت باشگاه و کارخانه تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم اعتماد آنها را بازگردانیم. من همچنین از حمایت هواداران قدردانی می کنم. همچنین باید از بازیکنانی که در این مدت تلاش زیادی کردند و مطمئن هستند که در طول فصل با آماده شدن به این تلاش پاسخ خواهند داد، تشکر ویژه کرد.