گیمرهای سابق WI می گویند “گیل” یک انتخاب اتوماتیک نیست – NationNews Barbados – millnews.com


منتشر شده

گیل -
کریس گیل – FP

سر کرتلی آمبروز و کنی بنجامین ، دونده سابق وست ایندیز ، کریس گیل ، بازکن کهنه کار ، گفت که نباید در یازدهمین فینال فینال جام جهانی بیست و 20 هند غربی انتخابی خودکار انجام شود.

دو فرد ضد زبان روز سه شنبه در VOB 92.9 FM در مورد برنامه گفتگوی رادیویی کریکت Mason & Guest صحبت کردند ، جایی که شکل ضعیف گیل مورد بحث قرار گرفت.

گیل که خود را “ارباب جهان” می نامد ، در پنج سال گذشته تنها یک نیم قرن T20I ساخته است و کمتر از میانگین دوران T20I است.

او به طور میانگین 18.33 تا 165 دوندگی در 9 بازی برای سنت کیتس و نویس پاتریوتز انجام داد که اولین قهرمانی خود در لیگ برتر کارائیب را در سنت کیتس در ماه گذشته کسب کردند.

گیل از زمان آغاز لیگ برتر هند در ماه گذشته فقط دو بازی از پنج بازی پادشاهان پنجاب انجام داده است و 14 گل و یک گل قبل از بررسی حباب بیولوژیکی برای تمرکز بر جام جهانی T20 به ثمر رسانده است.

سر کرتلی می گوید سوء استفاده گیل از فرمت در 18 ماه تا دو سال گذشته معمولاً به او اطمینان نمی دهد که می تواند در گذشته بازی های انفجاری انجام دهد.

سر کورتلی گفت: “نه ، این برای من یک انتخاب اتوماتیک نیست.” “چند سریال خانگی (غرب هند) به تازگی پخش شده اند ، مهم نیست و من قبلاً گفتم که اگر او در سریال خانگی خوب بازی نکند ، نباید به جام جهانی برود.

“با این حال ، او در جام جهانی حضور خواهد داشت ، اما برای من این واقعا یک انتخاب اتوماتیک برای شروع نیست …

اگر او آن روز این کار را انجام دهد می تواند فاجعه بار باشد ، اما او در 18 ماه گذشته کار زیادی نکرده است تا باعث شود فکر کنم جام جهانی را دوست دارم. “

بنیامین احساسات مشابهی را به اشتراک گذاشت و گفت اگر بازیهای مهمی را از افتتاحیه بازی ندیده باشند ، این کار را به سرمربی فیل سیمونز و کایرو کایرون پولارد واگذار می کند.

بنیامین گفت: “نه برای من ، این یک انتخاب خودکار نیست.” “اگر به تیم ما نگاه کنید ، اوین لوئیس و (لندل) سیمونز را در اختیار دارید ، این بچه ها در چند دیدار گذشته خوب بازی کرده اند.

“ما باید با بهترین تیم خود بازی کنیم. در پایان روز ، اگر قبل از اولین بازی ، مربی و کاپیتان ، بر اساس آنچه می بینیم ، فکر می کنیم 11 تیم برتر ما ، قبل از جام جهانی ، متعلق به کریس گیل است. اما برای من ، به عنوان پرتاب کننده خودکار وجود ندارد. “

سر کورتلی و بنیامین همچنین گفتند اگر گیل یازدهم نهایی هر مسابقه ای را در نمایشگاه جهانی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و عمان از 17 اکتبر تا 14 نوامبر برگزار کند ، باید مبارزه را آغاز کند.

(CMC)دیدگاهتان را بنویسید