یوشیهیکو کیشیدا ، نخست وزیر ژاپن ، قول داده است که زندگی خود را وقف کند


فومیو کیشیدا ، معاون نخست وزیر ، روز جمعه گفت که تمام تلاش خود را می کند تا ژاپن را از معضل COVID-19 نجات دهد و در عین حال از قلمرو این کشور و شهروندانی که در شرایط دشواری قرار دارند محافظت کند.

روز دوشنبه ، کیشیدا بعنوان رئیس بعدی سومین صنعت بزرگ جهان انتخاب شد و یوشیهیده سوگانی را تصاحب کرد ، که با افزایش عفونت COVID-19 محبوبیت وی کاهش یافته است.

یوشیهیکو کیشیدا ، نخست وزیر ژاپن ، قول داده است که زندگی خود را وقف کند

تعداد موارد اضطراری روزانه اخیراً کاهش یافته است و وضعیت اضطراری ملی طولانی مدت در اوایل این ماه برداشته شد.

توانایی او برای هدایت حزب حاکم لیبرال دموکرات به انتخابات عمومی 31 اکتبر در ابتدای کار او آزمایش می شود.

یوشیهیکو کیشیدا ، نخست وزیر ژاپن ، قول داده است که زندگی خود را وقف کند

این هفته ، وزیر امور خارجه سابق 64 ساله ، به عنوان پیش نویس توافقنامه عمومی ، گفت که دولت یک برنامه تشویقی فوری برای کمک به قربانیان آنفلوانزا و اقدامات پارلمانی تهیه خواهد کرد. اطمینان از منابع پزشکی کافی در دسترس است. با این حال ، او در مجموع 30 تریلیون ین (268 میلیارد دلار) برای بسته تشویقی پیشنهاد کرده بود ، که این بار در آدرس وی گنجانده نشده است.

وزیر دارایی شونیچی سوزوکی در آستانه انتخابات گفت که او می تواند بودجه اضافی را برای تأمین بودجه اقدامات حمایتی به زودی پس از اعلام نتایج آماده کند و انتظار دارد که تا پایان سال به تصویب مجلس برسد. کیشیدا بر ضرورت کمک به افرادی که نیاز به همکاری با مردم دارند ، تأکید کرد و پرداخت مالی به مشاغلی را که به شدت تحت تأثیر این همه گیری قرار گرفته اند تشویق کرد.

در نتیجه این همه گیری ، وی همچنین قول داد که به کارمندان غیر عادی ، خانواده های دارای فرزند و افرادی که به طور کلی در پرداخت صورتحساب مشکل دارند ، پول نقد پرداخت کند. این مرد بر تعهد خود برای غلبه بر تورم تأکید کرد و گفت که به دنبال کاهش تهاجمی پولی ، تسریع در هزینه های مالی و رویکردی جهت رشد است. کیشیدا گفت برای صلح و ثبات در ژاپن ، امنیت ملی و امور بین الملل تلاش خواهد کرد.

توسعه سریع نظامی چین و گسترش تهاجمی دریا و تهدید برنامه موشک های بالستیک کره شمالی از چالش های پیش روی ژاپن است. مرد گفت می خواهد تجدید نظر کند وی امیدوار است که سیاست امنیت ملی و قابلیت های گارد ساحلی و سیستم های دفاع موشکی بهبود یابد. کیشی پس از مکالمه تلفنی با شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین و نارندرا مودی ، نخست وزیر هند ، روز شنبه به پکن سفر می کند.

به گزارش کیودو نیوز ، گفتگوهای تلفنی برای اولین بار از زمان نخست وزیری کیشی با دو رهبر انجام شد. کیشی در سخنرانی خود گفت که حفظ روابط و گفتگوهای پایدار با چین مهم است و ژاپن از استفاده از زبان قوی در مواقع لزوم نمی ترسد. چین ادعا می کند تقریباً همه دریاهای غنی از انرژی دریای چین جنوبی ، که پایگاه های نظامی خود را در جزایر مصنوعی برای دفاع از ادعاهای سرزمینی خود در منطقه ایجاد کرده اند. همچنین مدعی مجموعه ای از جزایر تحت کنترل ژاپن در دریای چین شرقی است. کیشیدا ارتباط امنیتی ژاپن با ایالات متحده را “بنیان صلح و رفاه جهانی” خواند. وی گفت که کشور می خواهد این روابط را تقویت کند.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید