یک مقام آلاباما می گوید به دلیل مرگ کووید -19 نمی توان اجساد را دفن کرد


براساس داده های جدید ، تعداد کشته شدگان ناشی از کووید -19 در 42 ایالت آمریکا در هفته گذشته افزایش یافته است زیرا گسترش نوع خطرناک تری از دلتا ویروس کرونا ، فنر بازگشایی را واژگون کرد.

دانشگاه جان هاپکینز روز جمعه اعلام کرد که مرگ و میر ناشی از کووید 19 در هفته گذشته حداقل 10 درصد در 28 ایالت افزایش یافته است و بیش از 50 درصد از مرگ و میرها در 14 ایالت رخ داده است. دادستان کل ایالت ، دکتر اسکات هریس ، روز جمعه گفت که بستری شدن بیمارستان ها در آلاباما با افزایش نرخ مرگ و میر ناشی از کووید -19 در این ایالت افزایش یافته است.

یکی از مقامات آلاباما می گوید به دلیل افزایش مرگ و میر ناشی از کووید -19 امکان دفن اجساد وجود ندارد.

هریس گفت ، از این هفته ، دو مورد از چهار تریلر یخچال ایالت در شهرستانهای موبایل و بالدوین فعال شده است. به طور معمول ، این کار زمانی انجام می شود که تعداد قربانیان بسیار زیاد باشد ، همانطور که در حال حاضر در بیمارستان های آلاباما اتفاق می افتد.

یکی از مقامات آلاباما می گوید به دلیل افزایش مرگ و میر ناشی از کووید -19 امکان دفن اجساد وجود ندارد.

وی گفت که تعداد کشته شدگان در این شهر بسیار زیاد است. هفته گذشته ، هریس گفت آزمایش 5571 کودک در آلاباما مثبت از نظر کووید -19 بود. وی افزود که منبع این بیماری در حال حاضر مشخص نیست. در حال حاضر ، مقامات دولتی 23 درصد مثبت برای کووید -19 ، یکی از بالاترین در کشور گزارش می دهند.

هریس گفت ، آلاباما از سال گذشته شاهد افزایش بیماری های دوران کودکی بوده است. حداقل پنج نفر از 2879 نفری که روز پنجشنبه با کووید -19 در بیمارستان بستری شدند کودک بودند. او گفت که برای بسیاری از مدارس سخت است که درهای خود را باز نگه دارند و بسیاری از آنها به اینترنت دسترسی دارند.

با بازگشت میلیون ها کودک واکسینه نشده و واکسینه نشده به مدرسه ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده میزان بالای ابتلا به کووید -19 را در 50 ایالت گزارش می دهد. هنگامی که 100 مورد جدید در هر 100،000 نفر در هفت روز وجود دارد ، CDC میزان بالایی از عفونت ویروسی را تشخیص می دهد. در واکسیناسیون کودکان 12-17 ساله چالش هایی وجود دارد ، اما جنبه های مهمی وجود دارد.

CDC گزارش داد که 86 درصد از افرادی که اولین دوز را دریافت کرده اند ، واکسیناسیون نوع دلتا را تکمیل نکرده اند. این امر برای ارائه حفاظت مطلوب در برابر این گزینه ضروری است. با شروع مجدد مدرسه ، تحقیقات بر اهمیت واکسیناسیون کودکان تأکید می کنند.

محققان نوشتند که افزایش پوشش واکسن و خودکارسازی استراتژی های پیشگیری از کووید -19 برای کاهش عوارض و مرگ و میر ناشی از کووید -19 بسیار مهم است.

Covid-19 دانش آموزان و معلمان را تحت تأثیر قرار می دهد

در بسیاری از ایالت ها و شهرستانها ، تعدادی بیماری در بین دانش آموزانی وجود دارد که در فصل بازگشت به مدرسه بیمار می شوند. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، قرنطینه در سراسر کشور اجرا می شود.

در نتیجه احتمال ابتلا به Covid-19 ، 28،990 مقام بهداشتی ایالت می سی سی پی از 16 تا 20 آگوست قرنطینه شدند ، افزایش 20،334 دانش آموز از 9 تا 13 اوت قرنطینه شد.

اگرچه معلوم نیست چه تعداد از این دانش آموزان برای اولین بار در قرنطینه قرار گرفتند یا از هفته گذشته قرنطینه شده اند. وزارت بهداشت اعداد را گزارش می کند ، نه نام دانش آموزان قرنطینه شده. از زمان افتتاح مدارس می سی سی پی در ماه اوت ، 11766 آزمایش کووید -19 مثبت در بین دانش آموزان و 2383 تست مثبت در بین کارکنان وجود داشته است.

به گفته هیئت مدارس لس آنجلس یونایتد ، تا روز جمعه ، 2761 مورد فعال کووید -19 در کالیفرنیا گزارش شده است. سه هزار دانش آموز و 500 پرسنل در خانه در انزوا قرار گرفتند ، در حالی که سه هزار و پانصد نفر در قرنطینه بودند. یکی از تهاجمی ترین روش های امداد رسانی در بیش از 1000 مدرسه در دومین منطقه بزرگ کشور اجرا شده است. با این حال ، مقامات نسبت به گسترش آن هشدار می دهند.

باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی در جلسه توجیهی روز پنجشنبه گفت که انتظار می رود با بازگشایی مدارس تعداد بیماری ها افزایش یابد. با این حال ، شهرستان سخت کار می کند تا از بیماری ها جلوگیری ، تحقیق و مدیریت کند.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید