یک نماینده مریلند برادر یک داروساز را به دلیل واکسیناسیون کشت: اسناد دادگاه


اسناد دادگاه نشان می دهد که یک شهروند مریلند برادر داروساز خود را به دلیل این که فکر می کرد با ارسال واکسن COVID-19 مردم را “مسموم” می کند ، کشت.

به گزارش ان بی سی نیوز ، جفری برنهام ، که در پرونده مرگ برادر ، مادر شوهر و یک زن سالخورده تحت تعقیب است ، روز جمعه پس از سه قتل در فاصله 100 مایلی در ویرجینیای غربی دستگیر شد.

پلیس برایان رابینت ، برادر برنهام ، 58 ساله و عروسش ، کلی سو روبینت ، 57 ساله را پنجشنبه گذشته در خانه خود در شهر الیکوت پیدا کردند.

مادر برنهام به پلیس گفت که می خواهد با برادر داروساز خود در مورد نقش وی در تولید واکسن های کووید -19 صحبت کند.

مادر برنهام به پلیس گفت: “او می خواست برایان را با دولت مقابله کند ، که مردم را با واکسن های COVID مسموم می کند.” “او چند بار” برایان چیزی می داند! “

مادر برنهام با پلیس تماس گرفت و گفت که پسرش می گوید FBR پشت آنها است و این باعث نگرانی او در مورد وضعیت روحی او شده است.

برایان رابینت
برایان رابینت پنجشنبه گذشته مرده پیدا شد.
فیس بوک

یک روز قبل از تیراندازی پلیس برادر و عروس او ، برنهام ، 46 ساله ، گفت که او ربکا رینولدز 83 ساله را با جراحات بدنی آشکار در خانه خود در کامبرلند کشت. WUSA گفت ، برنهام لینکلن 2020 را ربود تا دو ساعت به جرم دوم برسد.

به گزارش NBC News ، رینولدز همکلاسی مادر برنهام بود.

ادعا می شود که برنهام از کامبرلند پس از کشتارهای پنجشنبه گذشته ، کوروت برادرش را دزدیده و سپس به خانه شخصی آمده و گاز خواسته است. او به صاحبخانه گفت که اخیراً او را در تلویزیون دیده است و برادرش “مردم را با شلیک کرونا می کشد.”

به گزارش ان بی سی نیوز ، دادستان ها از اظهارنظر در روز چهارشنبه خودداری کردند زیرا تحقیقات در این باره ادامه دارد.

برایان رابینت ، همسرش کلی سو و فرزندانشان
برایان رابینت و همسرش کلی شان فرزندان باقی مانده هستند.
GoFundMe

برنهام متهم به قتل و سرقت خودرو در شهرستان آلگاني است و با اتهامات بيشتري براي قتل در شهرستان هاوارد روبرو است. او در سال 2007 هنگام رانندگی با یک کوروت قرمز سرقت شده از خانه اش پس از کشته شدن برادرش دوبار دستگیر شد.

پلیس گفت سلاح در کوروت پیدا شده است و هر سه قربانی توسط برنهام هدف قرار گرفته اند ، که ناپدید شده است. به گزارش NBC News ، پرونده های دادگاه چهارشنبه شب وکیل وی را نشان نداد.

در جمع آوری کمک های مالی آنلاین برای کلی و برایان رابینت ، آنها را اعضای “زیبا” تیم خود توصیف کردند که دو فرزند خود را پشت سر خواهند گذاشت.

برایان رابینت ، همسرش کلی سو و فرزندانشان
برادر Robinetta متهم به قتل و سرقت خودرو در شهرستان Burnham Allegany است.
فیس بوک

این وب سایت می گوید: “این پول به آنها کمک می کند هزینه های مربوط به از دست دادن غیر منتظره یکی از والدین را مدیریت کنند.” “برای احترام به میراث کلی و برایان و حمایت از خانواده آنها به ما بپیوندید.”

دیدگاهتان را بنویسید