یک گشت خلبان به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد. همچنین می تواند مشکل را از بین ببرد


بهروزیور عضو کمیته اجتماعی:

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس می گوید: رسیدگی به مسائل اجتماعی نیازمند اقدام و اقدام جمعی ملت و سازمان های مردم نهاد است. ضمناً در مورد مواردی مانند گشت ارشاد نیز به این نکته اشاره شده که این گشت به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد و ممکن است گشت ارشاد نیز با توجه به نوع برخورد عواقب مخربی داشته باشد.

یک گشت خلبان به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد.  همچنین می تواند مشکل را از بین ببرد
رویداد ۲ خلیل بهروزفر عضو کمیته اجتماعی شورای اسلامی در واکنش به آمار ۱۸ میلیون حاشیه نشین کشور گفت: این آمار و اعداد غیر دقیق و صحت دارد. البته در همه کشورها افراد حاشیه نشین را داریم و منشأ آسیب های اجتماعی در جامعه هستند اما تعدادشان به این تعداد نمی رسد. البته حقوق و حقوق بسیاری از خانواده ها در حاشیه نشینی تضییع می شود و در این راستا مجلس آنها را اعتباری به کمیسیون تلفیق در نظر گرفت که در بودجه ۱۴۰۱ گنجانده شده است و خدماتی نیز به خانواده در نظر گرفته شده است. خانواده های حاشیه نشین

به گزارش مانیپان، وی افزود: بنابراین تلاش می شود حداقل نقش خانواده های حاشیه نشین مشخص شود، مجلس و دولت در حال بررسی این موضوع هستند، اما بسیاری از موضوعات مرتبط با موضوع حاشیه نشینی تاکنون جدی گرفته نشده است. . .

بهروزی در واکنش به طرح دولت و مجلس برای خانه نشینی حاشیه نشینان فرار کرد؟ وی تصریح کرد: خیر، حاشیه نشینان می خواهند خانه بسازند اما پروانه ساخت نمی دهند و حتی خانه ساخته شده را تخریب نمی کنند و از طرفی چون مشخص نیست روستایی هستند یا شهری نیستند. با ارائه خدماتی مانند آب و برق، تلفن ارائه نمی دهند.


بیشتر بخوانید: حمله کاهانه به اصلاح طلبان: می خواهند کارنامه مثبت رئیسی را به حاشیه ببرند


وی در ارزیابی از اقدامات دولت در یک سال گذشته خاطرنشان کرد: تعدادی از کارها در وزارت امور خارجه به خوبی انجام شده و از سوی دیگر توسعه اقتصادی با کشورهای همسایه در این دولت صورت گرفته است. علاوه بر این، دولت سیزدهم توانست ظرف ۷۰ روز واکسیناسیون را کامل کند و از خسارات ناشی از کرونا بکاهد.

بهروزی فر با اشاره به دستاوردهای اجتماعی دولت سیزدهم در یک سال گذشته یادآور شد: رسیدگی به مسائل اجتماعی نیازمند اقدام و اقدام جمعی ملت و سازمان های مردم نهاد است. ضمناً توجه به این نکته ضروری است که این گشت به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد و گشت فرمان ممکن است به دلیل نوع برخورد نتیجه مخربی داشته باشد و نه تنها نتواند مشکل را حل کند، بلکه مشکل از بین برود. ; بنابراین باید یک اصرار ملی بر حجاب داشت تا بخشی از مشکلات و آسیب های اجتماعی کاهش یابد.