10 ایده هدیه تعطیلات – خانه و سالم


این زمان از سال بسیاری از افراد را عصبی می کند … پیدا کردن هدیه * کامل * شکار است. استرس زیادی به خودمان وارد می کنیم. می خواستم لحظه ای وقت بگذارم و لیستی از 10 ایده برتر هدیه عالی را به شما ارائه دهم. من در اینستاگرام گفتم که دوست دارم “وسایل مصرفی” را هدیه دهم ، به این معنی که شخصی که به او هدیه می دهم می تواند از آن لذت ببرد و سپس با آن کنار بیاید. نیازی به یافتن فضایی برای دیوار یا جعبه ذخیره سازی با افزودن شلوغی در قفسه ها نیست. من دوست دارم برای مو ، پوست ، غذا ، هدیه دهی ، زندگی مرفه تری داشته باشم و همه چیز را در نظم و ترتیب قرار دهم ، بنابراین بیشتر این لیست مشابه است ، اما تعداد کمی از آنها وجود دارد. من فقط آن را دوست دارم و 99.999 believe معتقدند که هرکسی که به او هدیه دهید در خانه خود جایی پیدا می کند.

1) درست است ، این یک طرفه است (زیرا این شرکت جدید من است) ، اما مشروع است- برنامه ریزان جدید The Paper & Plan Co. 2021. این یک برنامه ریز سالانه با کیفیت بسیار بالا است که آن را از 6 صبح تا 9 شب در طول روز متمایز می کند ، با 5 بخش برتر ، بخش سوابق ، بخش نظارت بر تناسب اندام و بخش نظارت / برنامه ریزی غذا. با استفاده از کد HOLIDAY می توانید 10٪ در آنها صرفه جویی کرده و با بیش از 40 دلار ارسال رایگان دریافت کنید. برنامه ریزان حمل و نقل را از هفته آینده شروع می کنند! (دانگ کووید باعث تاخیرهای جدی شد: (-اما از همه شما برای سفارش و درک بسیار متشکرم!)

2) پوست !! پوست شما نیاز به عشق دارد ، چیزی که شما باید روی آن سرمایه گذاری کنید. من از یافته های داروخانه استفاده کردم ، سپس آن را به یافته های فروشگاه به روز کردم و سپس با SIL Racquel Frisella ، پزشک پرستار زیبایی مصاحبه کردم. او تفاوت بین محصولات مراقبت از پوست پزشکی را توضیح داد- وای- تفاوت اصلی! (من یک پست کامل در وبلاگ در اینجا دارم) این محصولات مدت زیادی دوام می آورند زیرا نیازی به استفاده از آنها نیست و بسیار م effectiveثرتر هستند. من از Avani Eye Duo استفاده می کنم و 10-11 ماه داشتم ، بنابراین خرید 1 بار در سال برای من خوب است! 🙂 اگر با راکل تماس بگیرید ، او یک نوک پوستی مجازی رایگان دریافت می کند تا بتوانید به کسی کارت هدیه مراقبت از پوست بدهید و اطلاعات راکل را با او به اشتراک بگذارید و به او بگویید و o شما می توانید به او در سرمایه گذاری کمک کنید! می توانید توصیه های او را از اینجا بخرید و از کد ROCKYNP با 10 discount تخفیف استفاده کنید!

3) Meche Box من از جعبه مدل مویی که توسط سبک و کودک کشیده ام کندیس هیلی ایجاد شده است خوشم می آید. (mechebox در IG) این یک هدیه la carte یا یک جعبه اشتراک 8 هفته ای است که متناسب با نوع مو و نیاز شماست. جعبه های هدیه تعطیلاتش را جمع کردم تا به عنوان هدیه به او هدیه کنم. محصولات سالن با کیفیت بالا هر 8 هفته به درب خانه شما تحویل داده می شود .. عالی است !! من هرگز تمام نمی شوم ، چیزهای جدیدی به دست می آورم که می خواهم روی موهایم امتحان کنم و عاشق موهای جدید می شوم!

4) 1stPhorm Health & Wellness 24/7/365 مهم است ، اما من فکر می کنم امسال واقعاً آن را برجسته کرد. احساس می کنم خودم را تعطیل کرده ام ، مشاغل تعطیل شده و قرنطینه شده ام که بسیاری از مردم شروع به تهیه فهرست سلامت خود کرده اند و می خواهند بهبود یابد. 1stPhorm دارای پودرهای پروتئینی بسیار خوشمزه ، نوارهای پروتئینی جایگزین غذا و موارد دیگر است. آنچه در این پست توصیه می کنم این است که یک پایه سالم و عالی برای ماه های سرد زمستان بدست آورید ، بنابراین ویتامین های Micro-Factor را در بسته های مناسب و Opti-Greens 50 هر روز توصیه می کنم. قسم می خورم این دو جادو هستند !! می توانید سبزیجات را با آب ، پروتئین ، آب میوه..همه چیز مخلوط کنید !! برای جزئیات بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کنید!

5) Moveo Fit Co- من از محصولات Moveo از زمان عرضه آن در سال 2018 استفاده می کنم و آنها را دوست دارم. آنها تکالیف شما را بسیار سرگرم کننده می کنند یا به ورزشگاه می برند! تشک های یوگا بدون لغزش هستند ، نیلوفرها همیشه صاف هستند ، گیاه خوار هستند و قابل شستشو در ماشین-بله-می توانید تشک خود را در ماشین لباسشویی بگذارید (فقط در هوا خشک شود) ، من از نوارهای آنها در هر دو استفاده کرده ام. مقاومت و لغزنده های سنگین و متوسط. من آنها را 4-5 بار در هفته در کلاسها یا به عنوان یک جلسه پایانی قرار می دهم. سبک چاپ روشن و زیبا آنها برای مردان و زنان مناسب است. از کد FIT20 استفاده کنید تا 20 درصد تخفیف خرید خود را دریافت کنید. همچنین اولین تخت Dog Momma & Me را برای شما و توله سگ های خود بررسی کنید! من یکی دارم و خیلی نازه! اوتیس و چارلی آهن ربا برای تشک های من بودند ، بنابراین اکنون آنها خودشان را دارند! همچنین در زیر 5 گروه مجموعه جدید آمده است که برای همه سنین- کودکان- بزرگسالان ایده آل است!

6) گواهی هدیه AH Styling- من بهار گذشته را به مگان کمک کردم زیرا از خرید متنفرم و او خیلی خوب بود- قطعات را خرید ، آمد ، آنها را امتحان کردم ، دوست داشتم آنچه را که داشتم و آنچه را دوست نداشتم حفظ کنم. برای من برگشت! به نظر می رسد این فروشگاه به سراغ من آمده است! هدیه عالی یا پرکننده جوراب! AH Styling یک کمد لباس مجلسی زیبا ، شخصی ، شیک و مجلل ، سفری با دقت خریداری شده و هدیه ای است تا هر بار که لباس می پوشید ، خود را عالی و با اعتماد به نفس نشان دهید! برای اطلاعات بیشتر به DMstylebymegk در اینستاگرام ایمیل کنید [email protected]، یا با مگانگا تماس بگیرید / با شماره تلفن 314-215-9052 تماس بگیرید. او به شما گواهی هدیه می دهد یا می فرستد تا مطمئن شود در تعطیلات به موقع آنها را دریافت می کنید! آیا شما در STL زندگی نمی کنید؟ مشکلی نیست ، او می تواند یک ظاهر طراحی مجازی انجام دهد!

اولین دارایی های مستقل

آیا کمد لباس پر از لباس دارید اما چیزی برای پوشیدن ندارید؟ آیا می خواهید صبح عجله خود را کمی نرم کنید؟ به کاری که انجام می دهیم علاقه مند هستید؟ برای اولین بار یکی از بسته های مشتری را امتحان کنید تا بدانید ما چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم!

مبانی سبک

300 دلار (10٪ پس انداز)

1 ساعت ویرایش کمد ، 1 ساعت خرید شخصی ، 5 ظاهر شیک

مد جلوتر

550 دلار (15٪ پس انداز)

2 ساعت ویرایش کمد ، 2 ساعت خرید شخصی ، 10 سبک

HAUTE LUXURY

725 دلار (20٪ پس انداز)

2 ساعت ویرایش کمد ، 3 ساعت خرید شخصی ، 20 سبک

فرش قرمز

1000 دلار (25٪ پس انداز)

3 ساعت ویرایش گنجه ، 4 ساعت خرید شخصی ، 30 سبک

7) راحت ترین پتویی که اخیراً پیدا کرده ام. وقتی در وب سایت Target بودم ، خرید بزرگی بود ، اما بسیار خوشحالم که آن را دریافت کردم! این مقدار کاملی از راحتی و گرما بدون گرم کردن بیش از حد شما است. تصور کنید که در حال خوابیدن یا خوابیدن با ژاکت خواب هستید – این یک پتو است! آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند. میتوانید اینجا پیدایش کنید

8) اگر می خواهید مجعد و راحت باشید- اینها لباس خواب های ویکتوریا سکرت هستند- این یک امر ضروری است! من آنها را با ست شلوار و سپس با پیراهن گوشواره خریدم. ست شلوار کوتاه ، معمولی و بلند است و برای همه بسیار مناسب است. لباس های اسلیپ بسیار نرم و سبک هستند. من قول می دهم که آنها را دوست خواهید داشت!

9) در 5-6 سال گذشته من هر روز کفش های ورزشی ساده می پوشیدم. وقتی می خوابم ، دوش می گیرم ، شنا می کنم ، وقتی ورزش می کنم ، آن را می پوشم – هرگز خاموش نمی شود. این از Stella and Dot است. برای همه چیز بسیار مناسب است و در هیچ چیزی دخالت نمی کند.

10) عاشقان سگ دوست دارند شما نیز سگ های خود را دوست داشته باشید و به آنها فکر کنید! این برای دوستداران سگ مناسب است- ووفر با بچه ها رفتار می کند. من یک تبلیغ Wufers و Instagram پیدا کردم (که من را شگفت زده کرد- یک روانشناس سگ که برای تبلیغات سگ طراحی شده بود) من یک جعبه سفارش دادم و اوتیس و چارلی آنها را دوست داشتند! آنها یک غذای ویژه فوق العاده خوب هستند. از آن زمان ، من فکر می کنم 6 جعبه سفارش داده ام و همچنین سگ های خود را با تقویم های ورودی درمان می کنم. آنها همیشه به طرزی عالی ، لذت بخش تر از هر چیزی می آیند!

امیدوارم همه از این لیست لذت برده باشید و ایده های جدیدی برای هدیه گرفته باشید! تعطیلات عالی و فصل کریسمس داشته باشید!

xo-

امیلیدیدگاهتان را بنویسید