۱۰ غذایی کدام ممکن است برای کاهش کلسترول باید بخورید

کلسترول عالی ماده چربی مشابه ضروری است کدام ممکن است برای مونتاژ هورمون ها (مشابه ویتامین D)، مونتاژ سلول های مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به هضم وعده های غذایی استفاده تبدیل می شود. کلسترولی کدام ممکن است هیکل ممکن است استفاده می تنبل ممکن است اجتناب کرده اند ۲ تأمین مشخص باشد: هیکل خودتان هر دو غذایی کدام ممکن است می خورید. کلسترول غذایی، یعنی کلسترول حال در وعده های غذایی، ساده در محصولات حیوانی (مشابه گوشت، شیر، تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره) کشف شد تبدیل می شود. کلسترول غذایی برای بهزیستی ممکن است حیاتی نیست از کبد ممکن است تمام کلسترول می خواست شخصی را خودش می سازد. به همین دلیل اگر گیاهخوار هستید، جای اولویت نیست!

به طور عادی، کلسترول LDL شناخته شده به عنوان کلسترول “ناسالم” را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول HDL شناخته شده به عنوان کلسترول “خوشایند” شناخته تبدیل می شود. مرحله کلسترول تام کمتر هر دو مساوی ۲۰۰ میلی خوب و دنج در دسی لیتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار LDL کمتر هر دو مساوی ۱۰۰ میلی خوب و دنج در دسی لیتر بهینه فکر تبدیل می شود. اگر غذاهای حیوانی می خورید، اندیشه خوبی است کدام ممکن است خوردن کلسترول شخصی را به بیش اجتناب کرده اند ۳۰۰ میلی خوب و دنج در روز محدود کنید.

معمولاً مرحله کلسترول ممکن است آنقدر بالا برود کدام ممکن است برای بهزیستی ممکن است ضرر ساز شود. به طور گسترده، مرحله کلسترول تام بالای ۲۴۰ میلی خوب و دنج در دسی لیتر بالا فکر تبدیل می شود. کلسترول بالا ممکن است در نتیجه تحمیل بیماری قلبی شود. اگر کلسترول بالایی دارید هر دو ساده می خواهید اجتناب کرده اند افزایش بیش اجتناب کرده اند حد آن جلوگیری کنید، غذاهای زیر را در رژیم غذایی شخصی بگنجانید.

۱. سیب: پکتین سیب عالی فیبر محلول است کدام ممکن است به بردن کلسترول اجتناب کرده اند هیکل ممکن است {کمک می کند}! سیب تشکیل فلاوانوئیدها است کدام ممکن است شناخته شده به عنوان آنتی اکسیدان های مقاوم حرکت می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است اجتناب کرده اند تجمع کلسترول “ناسالم” در جریان خون ممکن است جلوگیری می کنند.

۲. آووکادو: آووکادو تأمین خوبی اجتناب کرده اند چربی های تک غیراشباع است، مرتب سازی چربی کدام ممکن است ممکن است به افزایش کلسترول “خوشایند” را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش کلسترول “ناسالم” کمک تنبل. جدا از این، آووکادو بیش اجتناب کرده اند هر میوه عکس تشکیل بتا سیتوسترول (عالی چربی طبیعی) است. صفحه بحث مرکز آمریکا طرفدار می تنبل کدام ممکن است به همان اندازه ۱۵ نسبت اجتناب کرده اند انرژی روزانه شخصی را اجتناب کرده اند چربی های تک غیراشباع بدست آمده کنید.

۳. لوبیا: حبوبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات دارایی ها برتر فیبر محلول هستند. مصرف کردن عالی فنجان اجتناب کرده اند هر نوع لوبیا در روز – به طور قابل توجهی لوبیاهای کلیوی، دریایی، چیتی، سیاه، گاربانزو هر دو لوبیای کره ای – ممکن است کلسترول ممکن است را به همان اندازه ۱۰ نسبت در ۶ هفته کاهش دهد. طبق مشاوره FDA را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسه سراسری بیشتر سرطان ها، بزرگسالان باید ۲۰ به همان اندازه ۳۵ خوب و دنج فیبر در روز خوردن کنند. همراه خود افزودن لوبیا به رژیم غذایی روزانه شخصی می توانید به سادگی به این امر انگشت پیدا کنید.

۴. دارچین: بررسی آشکار شده در روزنامه طب عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقویت می کند دریافتند کدام ممکن است ½ به همان اندازه ۱ قاشق چایخوری دارچین در روز ممکن است به طور قابل توجهی مرحله انسولین ناشتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند خون را در اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت نوع ۲ کاهش دهد. علاوه بر این مرحله کلسترول LDL (“ناسالم”) را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول کل را کاهش می دهد.

۵. سیر: آرم داده شده است کدام ممکن است سیر اجتناب کرده اند لخته شدن خون جلوگیری می تنبل، فشار خون را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مخالفت با عفونت دفاع کردن می تنبل. اخیراً سیر {به دلیل} معنی بدون شک اش در کاهش کلسترول مورد ملاحظه قرار گرفته است.

۶. انگور: انگور تشکیل فلاونوئیدهایی است کدام ممکن است به دفاع کردن اجتناب کرده اند کلسترول “ناسالم” در مخالفت با آسیب اصولاً {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لخته شدن خون را کاهش می دهد. نتایج کاهش LDL انگور اجتناب کرده اند مختلط به تماس گرفتن رسوراترول ناشی تبدیل می شود کدام ممکن است انگور البته است ساخت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً در مخالفت با کپک مقاوم است. بدون در نظر گرفتن انگور تیره تر باشد بیشتر است!

۷. جو: بلغور جو دوسر تشکیل فیبر محلول است کدام ممکن است کلسترول LDL ممکن است را کاهش می دهد. ۵ به همان اندازه ده خوب و دنج فیبر محلول در روز باعث کاهش کلسترول LDL تبدیل می شود. خوردن ۱ ½ فنجان بلغور جو دوسر پخته شده ۴.۵ خوب و دنج فیبر پیشنهادات.

۸. ماهی قزل آلا: اجزای کلیدی سلامت در ماهی سالمون برای ادغام کردن اسیدهای چرب امگا ۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین است. این اجزاء تأثیر مفیدی بر سیستم قلبی عروقی دارند. صفحه بحث مرکز آمریکا مصرف کردن حداقل ۲ وعده ماهی در هفته ویژه به ویژه ماهی های روغنی (ماهی آزاد، ماهی تن، خال مخالی، ساردین، آنچوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاه ماهی) را طرفدار می تنبل.

۹. سویا: اجزای بی نظیر آسانسور کننده سلامت در سویا ایزوفلاون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر محلول هستند. خوردن ۲۵ به همان اندازه ۵۰ خوب و دنج سویا در روز برای کاهش ۴ به همان اندازه ۸ نسبت کلسترول طرفدار تبدیل می شود.

۱۰. گردو: گردو ممکن است مرحله کلسترول خون را به میزان قابل توجهی کاهش دهد از سرشار اجتناب کرده اند اسیدهای چرب تعدادی از غیر اشباع (امگا ۳) است. گردو علاوه بر این رگ های خونی را مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل ارتجاع . به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است بادام نیز همین نتایج را دارد کدام ممکن است در نتیجه افزایش در عرض ۴ هفته تبدیل می شود. مصرف کردن عالی رژیم غذایی کاهش دهنده کلسترول همراه خود کمتر اجتناب کرده اند ۱/۳ فنجان گردو در روز ممکن است به طور قابل توجهی کلسترول LDL را کاهش دهد.

جدای اجتناب کرده اند مصرف کردن این وعده های غذایی، اصلاحات عکس در سبک اقامت موجود است کدام ممکن است می توانید برای مدیریت مرحله کلسترول شخصی تحمیل کنید. تحمیل عالی این سیستم ورزشی مشترک، سیگار نکشیدن، تجویز چربی های حیوانی، مدیریت استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خوردن الکل برخی اجتناب کرده اند اندیشه ها هستند. کلسترول چیزی برای وسواس نیست، اما علاوه بر این چیزی است کدام ممکن است باید مراقب آن بود.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر