3 راه آسان برای تحریک فوری


راههای آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی سفر تناسب اندام خود را شروع کردم ، انگیزه گرفتن و ماندن یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها ، من متوجه شدم که انگیزه فقط به شما نمی رسد. این کلید جادویی نیست که دوست دارید ، اما اگر آماده تغییر واقعی هستید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

ممکن است آسان به نظر برسد ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا بیشتر) می تواند دلهره آور باشد. من آنقدر در گذشته از “شکست” می ترسیدم که باعث می شد احساس کنم خودم نمی توانم این کار را انجام دهم. اجازه ندهید 10 کیلو وزن کم کنید 45 کیلو کم کنید! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! در کمال تعجب ، اگر خود را به انجام کاری تشویق کنید و آن را تا انتها انجام دهید ، ذهن شما تغییر می کند.

یک هدف ساده مانند دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی نگه داشتن تخته به مدت 10 ثانیه ، یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، انگیزه ای فوری به شما می دهد!

2. اینسو واقعی را بیابید

من را اشتباه نگیرید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود درست بوده اند بسیار الهام بخش هستند ، اما این بسیار عالی است که زنانی که با وزن خود مبارزه می کنند بدن خود را تغییر می دهند. برای من ، دختران در مجلات (اکنون عمودی ، ig و غیره) آسان به نظر نمی رسیدند. درست است ، من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من حدس بزن در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور شدم یک مرکز درمانی واقعی پیدا کنم و آن زمان آن را نمی دانستم ، بنابراین مادرم از من عکس گرفت و من از آنها برای الهام گرفتن استفاده کردم. نه به این دلیل که هنوز کاری انجام نداده بودم ، بلکه به این دلیل بود که در آن زمان با دیدن عکس های بدنم درد می کردم. من درد روحی و روانی را که در آن زمان احساس می کردم می دانستم و هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش زنهای دیگری بودند که در آن زمان می توانستم آنها را ببینم. برای دیدن زنان “عادی” موفق به کاهش وزن ، سالم ماندن ، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد مرد سالم تر می شوند. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما شما اکنون این کار را انجام می دهید و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم در کنار هزاران زن که با کمک LSF زندگی خود را تغییر داده اند ، برای شما یکسان باشم.

اگر هنوز آن را ندیده اید ، داستان من را اینجا ببینید و تغییرات و داستان سارا ، برنده Crop Top Crunch Time را برای تقویت انگیزه فوق العاده او ببینید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید که جامعه فوق العاده ای از زنان در انتظار تشویق شما هستند؟ تیم LSF یک تیم زنان برای تناسب اندام است که برای حمایت از یکدیگر در طول سفر گرد هم می آیند. ما به عنوان مکانی امن برای همه زنان به اینجا آمده ایم تا دیوارهای خود را برداشته و به همدیگر کمک کنند. ایمن ، صادق و بی دفاع در مورد عمیق ترین بی اعتمادی خود به یکدیگر. هیچ قضاوتی وجود ندارد ، فقط عشق به شماست!

عرق تناسب اندام ، جامعه تناسب اندام زنان ، کلاژهای زنان

مسئولیت و حمایت قطعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی مداوم است! ما همیشه افرادی را نداریم که بفهمند چرا تغییر می دهیم. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب سالم باز می دارند ، زیرا با آنچه برای آنها راحت است مطابقت ندارد. اما این سفر با شماست! شما باید با زنانی ارتباط برقرار کنید که بتوانند قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز شما را ایجاد کرده و به شما دست پیدا کنند!دیدگاهتان را بنویسید