رژیم لاغری سریع

۳ وعده غذایی سالم برای یک هفته در کمتر از ۳۰ دقیقه [Free Cooking Class Replay]


آه، بچه ها، این هفته یک جادوی مطلق بود. داشتم کلاس آشپزی زنده رایگان سه شنبه برای به اشتراک گذاشتن نحوه درست کردن ۳ وعده غذایی سالم در هفته (در کمتر از ۳۰ دقیقه) و همچنان سرشار از انرژی و هیجان باشید.

آنچه من می دانم: تغذیه سالم نباید همه یا هیچ باشد. یا دیوانه وار گران است. یا ناپایدار یا وقت و انرژی ذهنی زیادی را صرف کنید.

و … همه ما این روزها به انرژی مثبت بیشتری نیاز داریم. برای اینکه ما را در هفته‌های پرمشغله و پرمشغله سپری کنیم و وقتی همه چیز دیوانه می‌شود، طرز فکر درست خود را حفظ کنیم.

حقیقت این است که آنچه ما به صورت روزانه می خوریم بر همه اینها تأثیر می گذارد. این چیزهای کوچک و انتخاب ها هستند که جمع می شوند. و انگیزه اینجاست – انتخاب غذاهای سالمی که انرژی را افزایش می دهد و بدن را جوان می کند در واقع می تواند سرگرم کننده باشد و آسان (….. واقعا).

در واقع این چیزی است که کلاس آشپزی رایگان این هفته در مورد آن بود! اگر هنگام صرف غذا احساس خستگی، فرسودگی یا صرفاً خسته می کنید، من واقعاً شما را تشویق می کنم که به تماشای آن برویدکاش ایده های جدیدی در آشپزخانه وجود داشت و تشویق می شد. شما واقعا انجام دادید.

به خود اجازه دهید بلند شوید و به خودتان اجازه دهید کمی استرس را از خود دور کنید. به خود یادآوری کنید که ما همیشه می‌توانیم چیزهای به ظاهر دشوار را ساده‌سازی کنیم – ممکن است نگاهی تازه و تغییر ذهنیت لازم باشد.

تکرار کلاس آشپزی را اینجا ببینید سه ایده برای تهیه وعده های غذایی سالم، همه در کمتر از نیم ساعت! قول می دهم شادی و فضای بیشتری برای نفس کشیدن پیدا کنید و بعد از آن کمال را رها کنید… بی صبرانه منتظر شنیدن نظر شما هستم!


آیا آماده‌اید آشپزی سالم را حتی بیشتر از این ساده کنید؟

اکنون به کلوپ آشپزی بپیوندید تا به پایگاه داده ای از هزاران دستور غذای آسان و سالم، ابزار برنامه غذایی و ایجاد فهرست های خواربار سفارشی برای هفته، و فیلترهای قابل تنظیم برای اندازه خانواده یا محدودیت های رژیم غذایی خود دسترسی داشته باشید! این راهی است برای صرفه جویی در زمان، انرژی، پول و پهنای باند ذهنی هنگام برنامه ریزی + طبخ غذاهای سالم، خوشمزه و سریع برای مردم خود هر هفته!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع و بدون بازگشت