30 روز برای مراقبت از خود


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز تابستانی شما را از بین ببرد. با نزدیک شدن به پاییز ، زمان تمرکز بر روی شما فرا رسیده است. آهسته حرکت کنید ، آنچه را که در حال حاضر برای شما کار نمی کند رها کنید ، و 30 روز از خدمات خود را برای جبران مجدد خود صرف کنید.

یافتن زمان برای خود همیشه آسان نیست ، اما یک امر ضروری است! هر ماه سپتامبر ، من این تقویم ها را آماده می کنم تا به هریک از ما کمک کنم تا راههای ساده ای را برای ورزش در هر روز بیابیم. اگر فنجان خود را پر نکنید ، نمی توانید لیوان کسی را پر کنید. خیلی “آه!” اما اکثر ما آن را عملی نمی کنیم و می خواهم این ماه آن را تغییر دهم!

مراقبت از خود می تواند عواقب بدی داشته باشد ، اما این فقط مربوط به حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست (اگرچه این عالی به نظر می رسد) بلکه یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم به شما در درک آن کمک می کند.

این مراقبت 30 روزه شامل مراقبت از بدن ، روح و ذهن شماست تا بتوانید 100٪ به فصل جدید احساس کنید.

این تقویم را چاپ کنید و هر روز در جایی که می بینید قرار دهید! می توانید آنها را به عنوان تماس در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از آن به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن همه چیز استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیز بیشتری نیاز دارید ، آن را امتحان کنید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن ، نیازی به آسیب دیگر نیست ، ضروری است! شما به آن زمان نیاز دارید ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، تا بتوانید خود را بررسی کنید ، احساس خود را ارزیابی کنید و خود را به عنوان بهترین فردی که می توانید معرفی کنید!

جلسات و چت های زنده را به اینستاگرام اضافه می کنم ، دنبال می کنم + اعلان ها را روشن می کنم تا چیزی را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید