4 تمرین برتر که باید از امروز در خانه شروع کنید فست فود هستندوقتی صحبت از تناسب اندام می شود ، می توان به راحتی “همه یا هیچ” را اتخاذ کرد. کسانی که می خواهند تمرین را شروع کنند فکر می کنند بدون استثنا باید 6 روز در هفته و 2 ساعت در روز ورزش کنند ، در غیر این صورت فایده ای ندارد. خوشبختانه این واقعیت ندارد. اگر دقیقه اضافی دارید ، انجام تعمیر و نگهداری روزانه می تواند مکان خوبی برای شروع باشد. می خواهم نظر خود را به اشتراک بگذارم 4 تمرین مناسب برای شروع این بزرگترین فایده است

1 – فرشته دیوار

این خط مورد علاقه من است و اسامی زیادی دارد. این یکی از بهترین تمرینات برای بررسی سفتی شانه ها و گردن است که به طور قابل توجهی وضعیت شما را بهبود می بخشد و در نهایت. همزمان با پاشنه ، باسن ، شانه ها و سر خود دیوار را لمس کنید. در حالی که تمام نقاط تماس را در دست دارید ، دستان خود را بالا بیاورید و آرنج و دستان خود را روی دیوار پشتی قرار دهید. حالا می توانید سعی کنید تا آنجا که ممکن است بالا بروید ، سپس چند بار دستان خود را پایین بیاورید و تمام نقاط تماس را حفظ کنید. بسیاری از افراد متوجه فشردگی بیش از حد در شانه های خود می شوند و نمی توانند شانه های خود را به دیوار نگه دارند. اگر چنین است ، به آموزش ادامه دهید! این یک شاخص عالی است که شما باید روی حرکت خود کار کنید و به طور فعال در مورد نگه داشتن شانه های خود در طول روز فکر کنید. این کار با گذشت زمان آسان تر می شود و به مقاومت در برابر سفتی شانه ها و حالت ایستاده و جذاب کمک می کند.

2 – فشار

اکثر ما ورزش می کنیم تا ظاهر خوبی داشته باشیم. هیچ مشکلی وجود ندارد. یکی از تمرینات خانگی برای بهبود عضلات “بیکار” ، تمرینات پرتابی است. حرکات کششی برای همه ماهیچه های اصلی که می خواهید ببینید ، از جمله قفسه سینه ، بازوها ، شانه ها ، کمر و شکم کار می کند. از آنجا که برای انجام حرکت از ماهیچه های زیادی استفاده می شود ، تسلط بر حرکات طبیعتاً دشوار است. مهمترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است: قسمت مرکزی را محکم و محکم نگه دارید ، پشت خود را صاف نگه دارید و اجازه ندهید که خم شود و شانه های خود را بیش از حد کار نکنید. این کار در ابتدا دشوار است ، بنابراین همیشه می توانید سعی کنید زانو را از روی زمین بردارید یا برای کاهش وزن از موقعیتی بلند بلند کنید. می توانید سعی کنید موقعیت هیئت مدیره ای را حفظ کنید که برای توسعه اولیه به عنوان نقطه شروع عالی است.

3 – پای دراز کشیده بالا می رود

حفظ ماهیچه های قوی شکم می تواند اثرات طولانی مدت داشته باشد. قدرت خوب هسته به طور قابل توجهی تنش کمر را کاهش می دهد ، حالت بدن را بهبود می بخشد و به محکم و جذاب نگه داشتن معده کمک می کند. بلند کردن پاهای دروغین یکی از ساده ترین تمرینات برای تقویت قلب است و تقریباً در هر مکانی می توانید این کار را انجام دهید. به پشت دراز بکشید و پاها را 6-8 اینچ از زمین بلند کنید. اگر احساس سفت شدن کمر می کنید ، یک بالش زیر آن قرار دهید ، که باعث کاهش انقباض می شود. هدف این تمرین این است که ماهیچه های شکمی بتوانند وزن پاها را تحمل کنند ، که با گذشت زمان به عدم تعادل مفصل ران کمک می کند ، که می تواند منجر به کمردرد شود.

4 – باسن دروغ گفتن

کمردرد نزدیک به 65 میلیون آمریکایی را تحت تأثیر قرار داده است. کمردرد ناشی از انقباض ، سفتی یا عدم تقارن عضلانی را می توان با تمرینات ساده مانند یک لگد ران ساده جلوگیری کرد. هنگامی که به پشت دراز کشیده اید ، از یک یا هر دو پا استفاده کنید تا باسن خود را مستقیماً به سقف بکشید. شانه های خود را محکم نگه دارید و روی استفاده از باسن برای فشار دادن کمر به بالا تمرکز کنید ، پشت خود را صاف و شانه ها را صاف روی زمین نگه دارید. این تمرین که به طور منظم انجام می شود ، به اصلاح عدم تعادل مانند خم شدن در قسمت جلوی کمر کمک می کند. اگر احساس می کنید پشت شما سفت تر از حد معمول است ، هنگام تماشای برنامه های مورد علاقه خود در عصر ، آنها را روشن کنید.

فریب تأثیر مداوم مدلهای تناسب اندام و طرفداران ژیمناستیک را نخورید. لازم نیست ورزش 6 روز در هفته با یک برنامه تمرینی غیرممکن شروع شود. شروع تمرینات مفید آسان است و اگر به طور منظم انجام شوند ، بهترین نتایج را خواهند داشت. اکثر آنها به قدری آسان هستند که می توانید آنها را هنگام کار در خانه یا اوقات فراغت خود انجام دهید. تعهدات کوچکی مانند این اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد ، به ویژه هنگامی که نتایج را مشاهده می کنید!دیدگاهتان را بنویسید