۷ ضرر مهم سلامت درمورد به ضعیف هر دو عدم تعادل قطعات کمیاب

در همین جا هفت ضرر قابل توجه سلامت درمورد به عدم تعادل هر دو ضعیف چرخ دنده معدنی کمیاب (به همین ترتیب حروف الفبا) معرفی شده است شده است:

بیشتر سرطان ها: تحقیقات تأیید می‌تنبل کدام ممکن است بیشتر سرطان ها‌ها در شرایط اسیدی انبساط می‌کنند، جایی کدام ممکن است اکسیژن کمیاب است، با این حال در شرایط قلیایی کدام ممکن است غنی اجتناب کرده اند اکسیژن هستند، نمی‌توانند انبساط کنند. شناخته شده به عنوان مثال، چیزی به تماس گرفتن “بیشتر سرطان ها مرکز” {وجود ندارد} از خونی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ریه ها به مرکز می رسد دارای اکسیژن زیادی است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی قلیایی برای {به حداکثر رساندن} قابلیت اکسیژن رسانی آن.

رژیم غذایی همان قدیمی غربی، سرشار اجتناب کرده اند محصولات حیوانی، شیرینی‌ها، غذاهای فرآوری‌شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر عامل سرخ‌شده، PH خون را اسیدی می‌تنبل، را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث می‌شود کدام ممکن است اکسیژن رسانی به اندام‌های حیاتی کمتر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن‌ها را تا حد زیادی کشف نشده ابتلا به بیشتر سرطان ها قرار دهد. تمام چرخ دنده معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعات کمیاب البته است قلیایی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هم کار می کنند به همان اندازه pH خون خواهید کرد را در ۷.۴۵ نگه دارند. NutriPLUS MicroMins تشکیل طیف کاملی اجتناب کرده اند قطعات کمیاب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قابل توجهی سرشار اجتناب کرده اند منیزیم، کلرید، پتاسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سولفات است.

آلزایمر/سالمندی: تحقیق جدیدترین آرم می دهد کدام ممکن است استرس عاطفی ممکن است خطر پیر شدن را افزایش دهد. موش های آزمایشگاهی محدود شده در مغزشان رگه های پروتئینی خیلی شبیه آنچه در قربانیان آلزایمر دیده تبدیل می شود، تحمیل کردند. موش های بی بند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باری چنین درهم تنیدگی را آرم نمی دادند. کلسیم، منیزیم، آهن، فسفر، منگنز، قلع را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی به طور مختلط استرس را کاهش می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه است اجتناب کرده اند درهم تنیدگی ذهن ناشی اجتناب کرده اند پروتئین جلوگیری کنند.

آرتریت: عالی بیماری “شخصی تهاجمی” ناشی اجتناب کرده اند سیستم امنیت هیکل کدام ممکن است در تأثیر عفونت ویروسی، استرس عاطفی هر دو هر ۲ به خطر می افتد. روی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلنیوم بیشتر اوقات در اشخاص حقیقی تحت تأثیر آرتریت ضعیف دارند. این چرخ دنده معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منیزیم همراه خود بازگرداندن «تعادل شیمیایی» در هیکل، «گیجی» را اجتناب کرده اند بین می برد. هر ۲ جنبه کمیاب در MicroMins وجود دارند.

ناامیدی / نوسانات خلقی: ناامیدی عالی بیماری کل هیکل است. شناخته شده به عنوان مثال، نوسانات خلقی معمولاً به کاهش قند خون (هیپوگلیسمی) نسبت داده تبدیل می شود. آهن، روی، منیزیم، لیتیوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتاسیم مرحله چرخ دنده شیمیایی ذهن به تماس گرفتن سوئیچ دهنده های عصبی را افزایش می دهند کدام ممکن است فشار را کاهش می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما را هوشیارتر می کنند. کروم، وانادیوم، مس را انتخاب کنید و انتخاب کنید منگنز مرحله قند خون را افزایش می دهند به همان اندازه خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی ما را تثبیت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت بهتری به ما بدهند.

دیابت: آن یک است اختلال متابولیک همراه خود مرحله غیر خالص قند خون بالا است. علائم شایع عبارتند اجتناب کرده اند تکرر ادرار در یک روز واحد، تشنگی بیش اجتناب کرده اند حد، افزایش تمایل به غذا، افزایش/کاهش چند پوند نامطلوب، تاری دید، خستگی، نقطه ضعف جسمانی، بی حسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزگز توسط دست ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاها. دیابت عالی بیماری شخصی امنیت است کدام ممکن است روزی تحمیل تبدیل می شود کدام ممکن است سیستم امنیت به خطا به سلول های مفید ساخت کننده انسولین در لوزالمعده حمله می تنبل. کروم، منگنز، سلنیوم، قلع، وانادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی همگی به تعمیر این مشکلات کمک می کنند

بیماری قلبی (بیماری قلبی عروقی): {فشار خون بالا} بیشتر اوقات پیش زمینه مشکلات قلبی است. پتاسیم اجتناب کرده اند طریق افزایش انجام کلیه، {فشار خون بالا} را کاهش می دهد. منیزیم انسداد رگ های مرکز را برطرف می تنبل، در حالی کدام ممکن است بور باعث کاهش خلاص شدن از شر منیزیم تبدیل می شود. کلسیم باعث کاهش تجمع کلسترول در مرکز تبدیل می شود. کروم کلسترول «خوشایند» (HDL) را نیز یادآور مس افزایش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری قلبی {کمک می کند}. فلوراید دریچه های کلسیفیه مرکز را کاهش می دهد کدام ممکن است همراه خود افزایش سن فوق العاده غیرمعمول نیست. آهن سوئیچ اکسیژن به مرکز را افزایش می بخشد. سلنیوم آترواسکلروز را کاهش می دهد کدام ممکن است به طور اجتناب ناپذیری همراه خود حمله ها قلبی در کنار است. وانادیم چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول سرم خون را کاهش می دهد. سایر قطعات کمیاب یادآور منگنز، روی، مولیبدن، قلع، نیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیلیکون موقعیت بیشتری در پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری قلبی دارند.

پوکی استخوان: آن یک است بیماری پیشرونده است کدام ممکن است در آن استخوان ها گام به گام ضعیف می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه تنظیمات وضعیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش خطر شکستگی تبدیل می شود. بور، کلسیم، مس، آهن، منیزیم، گوگرد، روی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منگنز باعث افزایش توده استخوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معکوس شدن چنین تخریب استخوانی تبدیل می شود.

اینها هفت وضعیت بهداشتی برتر هستند، با این حال به معنای واقعی کلمه هستند ساده نوک کوه یخ هستند. قطعات کمیاب برای حرکت مفاصل، احساسات خوش بینانه، انجام مرکز، استخوان های محکم، ورود به خون خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت ذهن حیاتی هستند.

MicroMins ([http://www.nutriplusonline.co.uk/listman/listings/l0083.shtml]) تنها محصولی است کدام ممکن است می دانیم انصافاًً توسط شخصیت نوسازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای مخلوط کردن معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غنای اجباری برای معامله با به {این مهم} ترین امتیازات پزشکی است.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر