7 نکته برای سهولت بستری شدن کودکان در بیمارستان


سلب مسئولیت AFFILIATE: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

مراجعه به بیمارستان می تواند برای کودکان ترسناک باشد. چیزهای زیادی وجود دارد و آنها نمی فهمند چه خبر است.

بیمارستان کودکان پالم بیچ در مراقبت از کودکان تخصص دارد و همچنین اقامت کودک را تا حد ممکن خوشایند می کند. 7 نکته زیر به آماده سازی فرزندان شما برای بستری شدن در آینده کمک می کند.

هنگام آماده شدن برای ویزیت اولین کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد چگونگی انجام ملاقات ، مدت زمان ویزیت و آنچه که فرزند شما در آنجا می تواند ببیند یا انجام دهد ، صحبت کنید.

بنابراین می توانید به طور مفصل توضیح دهید که فرزند شما در چه شرایطی قرار دارد.

در بیمارستان بمانید

زودتر از موعد آماده شوید

به فرزند خود بگویید که به پزشک مراجعه کند تا مطمئن شود همه چیز در بدن او خوب است.

به شما بگویم ، آزمایش های زیادی برای پزشک (یا پرستار) انجام می شود تا برخی موارد را بررسی کند ، و گاهی اوقات افراد مجبور می شوند انگشتان دست ، انگشتان پا ، دست ها یا پاهای خود را به هم بچسبانند یا به هم بچسبانند. نحوه کار سوزن ها برای کاهش اضطراب را توضیح دهید.

تصورات غلط را در مورد آنچه در طول دیدار اتفاق می افتد حذف کنید. توضیح دهید که آنها برای معاینه می روند ، نه برای تأیید ، نه برای برداشتن لوزه ها بدون بیهوشی!

اقلام یا تخت خواب مورد علاقه خود را همراه داشته باشید

به کودک خود اطلاع دهید که چیزی را که دوست دارد ، مانند اسباب بازی یا پتو ، با خود می آورد و با خود به خانه می برد.

ست لباس خواب

لباس خواب مورد علاقه خود را انتخاب کنید

لباس خواب مورد علاقه خود را برای فرزند خود بپوشید و یک چمدان بسته بندی کنید تا با لباسی که در بیمارستان می پوشید مطابقت داشته باشد. عکس ها را از قبل به آنها نشان دهید تا به آنها اطلاع دهید چه لباسی جمع آوری کنند. بگذارید یک یا دو اسباب بازی کوچک بیاورند.

بیمارستان کودکان پالم بیچ

بهترین بیمارستان ممکن را انتخاب کنید

بیمارستان کودکان پالم بیچ یک بیمارستان است که هدف آن ارائه خدمات درمانی برتر به کودکان است ، اما همچنین منابع لازم را برای کل خانواده فراهم می کند.

متخصصان زندگی کودک آنها بازی و سایر درمان های خطی را برای کمک به کاهش استرس ، اضطراب و دردهای ناشی از بیماری کودک ارائه می دهند.

https://www.palmbeachchildrenshospital.com/home

علاوه بر خدماتی که آنها ارائه می دهند ، تیم پشتیبانی انکولوژی کودکان شامل متخصصان در درمان سرطان کودکان و همچنین متخصصان بهداشت روانی است که متعهد به رویکردهای جامع درمان هستند.

بیمارستان کودکان پالم بیچ یکی از بهترین بیمارستان های فلوریدا با مدرن ترین تجهیزات است. این خدمات مراقبت از کودکان را ارائه می دهد و در درمان کودکان مبتلا به سرطان تخصص دارد ، از جمله استفاده از درمان های تجربی از بهترین پزشکان آمریکا!

چی بیارم؟

لباس های خانگی آینده را آماده کنید

یک لباس اضافی متناسب با شرایط جوی خود تهیه کنید (فکر کنید: کلاه ، دستکش ، چکمه) که در خانه بپوشید ، یا بعد از رفتن به بیمارستان چه خواهید کرد. حتما جوراب و لباس زیر را در آنها عوض کنید!

بهداشت دهان

محصولات مراقبت از دهان را همراه داشته باشید تا قبل از رفتن شما دندان های خود را مسواک بزنند.

مجموعه ای از میان وعده های خوب

طعم های سالم (میله گرانول ، غلات یا میوه) را در یک کیسه کوچک جمع کنید تا به خانه برگردید تا در هنگام گردش گرسنه نشوند یا کم آب نشوند.

برچسب کودکان روز

همه چیز را علامت گذاری کنید

اگر فرزند شما در طول ملاقات از شما جدا شد ، حتماً همه چیز را با نام و شماره تلفن فرزند خود علامت گذاری کنید.

دارو بیار

در صورت لزوم ، برای فرزند خود دارو بیاورید تا کارکنان بیمارستان اطمینان حاصل کنند که هیچ چیز بین بیماران قاطی نشده و از واکنش آلرژیک یا سایر عوارض سلامتی جلوگیری کند.

هنگام آماده شدن برای ویزیت اولین کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد چگونگی انجام ملاقات ، مدت زمان ویزیت و آنچه که فرزند شما در آنجا می تواند ببیند یا انجام دهد ، صحبت کنید.

سنت ماری

این نکات مخصوصاً برای کودکانی که عصبی ، ترسیده یا نگران بستری شدن در بیمارستان هستند مفید است. اگر این مورد در مورد فرزند شما نیز صادق است ، دریابید که از چه چیزی بیشتر می ترسد تا بتوانید او را برای کاهش اضطراب از قبل آماده کنید.

با این نکات ، فرزند شما باید آماده باشد! دیدن پزشکانی که از آنها مراقبت می کنند یک دیدار هیجان انگیز است. آنها احتمالاً از ملاقات با دوستان جدید ، بازی پازل روی تخته سفید یا بازی با قهرمانان مورد علاقه خود لذت خواهند برد.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

دیدگاهتان را بنویسید