9 افزونه برای بهبود تجربه خواندن بیانیه مطبوعاتی Business Wire


یکی از بخشهای مورد علاقه من در کار من کار با تیم های داخلی است ، که این هدف همیشگی ما برای افزایش اثربخشی بیانیه های مطبوعاتی مشتریان است. Business Wire می داند که یک تجربه خوب خواننده احتمال دریافت پیام را افزایش می دهد ، بنابراین تیم های محصول و تجربه کاربر ما با مشتریان و رسانه های ما در ارتباط هستند و خدمات مطبوعاتی ما به نفع مخاطبان است.

در این پست وبلاگ ما بهترین ها را نشان می دهیم – و به صورت رایگان! – اطلاعیه های مطبوعاتی که برای افزایش جذابیت و مفید بودن اخبار برای خوانندگان شما طراحی شده اند.

 1. لوگوی شما: با افزودن لوگوی خود و پیوند دادن به وب سایت خود ، یک ایده برند در بین مخاطبان رسانه ای ، مالی و مصرف کننده ایجاد کنید. لوگوی خود را با یک بیانیه مطبوعاتی بارگذاری کنید تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که با عنوان شما در فید خبری ظاهر می شود و وقتی نسخه کامل آن باز شود ، بهترین ظاهر را خواهد داشت. افزودن لوگوی خود به چاپ یک راه ساده برای افزایش ظاهر نام تجاری شما است.
 2. اطلاعات شرکت: به مخاطبان خود کمک کنید تا درباره شرکت شما اطلاعات بیشتری کسب کنند ، تصویری از اطلاعات کلیدی کسب و کار ارائه دهید. این جزئیات را می توان در نوار کناری کنار نسخه کامل متن در وب سایت ما یافت.
 3. نقل قول ها و دعوت به عمل: هر شماره از Business Wire شامل یک اقدام برای افزایش تعامل با مخاطبان است. با ارائه مطالب سرگرم کننده به دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن آنها ، به افزایش اخبار خود کمک کنید. یک توییت ویژه تهیه کنید یا به سایت ما اجازه دهید نقل قول ها را مستقیماً از بیانیه مطبوعاتی خارج کند و بینندگان می توانند آن را با یک کلیک به اشتراک بگذارند.
 4. اطلاعات مختصر در مورد موضوع: تهیه و ارائه اطلاعات مختصر در مورد اخبار. آن را به عنوان ارتفاع آسانسور برای تبلیغ خود در نظر بگیرید ، که خوانندگان را به خواندن نسخه کامل ترغیب می کند.
 5. توییت های زمان واقعی: کانال های اجتماعی شما زمینه را برای انتشار اخبار اضافه می کند. حساب شرکتی خود را در توییتر به پورتال ارائه اضافه کنید و سه پست آخر شما در نوار کناری بیانیه مطبوعاتی وب سایت ما ظاهر می شود.
 6. پیوندهای نمایه در شبکه های اجتماعی: با پیوندهای مستقیم به کانال های اجتماعی خود ، ترافیک ، لایک و فالوور دریافت کنید.
 7. هشتگ ها و چک لیست ها: حتما هشتگ ها و برگه های مربوط به پرداخت را در نوار کناری نمایش دهید. این برچسب ها به بحث های مرتبط در توییتر پیوند می زنند ، و دیدن این گفتگوها و موضوعات مربوط به نام تجاری و پست های شما را برای خوانندگان آسان می کند.
 8. لینک اخبار دیگر: ما می دانیم که خوانندگان شما علاقه مند خواهند بود که درباره شرکت و پیشنهادات شما بیشتر بدانند. ما با افزودن پیوندهایی به سه نسخه آخر حساب شما در هر نسخه ، کار را آسان می کنیم.
 9. مخاطب: متداول ترین مورد از روزنامه نگاران دسترسی آسان به بیانیه های مطبوعاتی است. اطلاعات تماس دو بار نمایش داده می شود – یک بار با انتشار ، یک بار در نوار کناری – تا ارتباط ذی نفعان با سهولت بیشتر آسان شود.

از نه اطلاعیه مطبوعاتی رایگان Business Wire برای افزایش دید و مشارکت برند و اخبار خود در رسانه ها ، مخاطبین مالی و مصرف کننده استفاده کنید.

4 نکته برای افزایش تجربه دانشجویی:

 • عنوان خوبی بنویسید. موتورهای جستجو برای تعیین میزان دید به عنوان صفحه تکیه می کنند ، بنابراین عنوان یک مطبوعات را به عنوان عنوان صفحه خود در نظر بگیرید. برای نمایه سازی مناسب توسط سایت های خبری ، عنوان شما باید 2 تا 22 کلمه باشد. برای نکات بیشتر در مورد نوشتن عناوین کامل ، یک مقاله سفید رایگان را برای نوشتن یک خبر مناسب برای خبرنگار ما بارگیری کنید.
 • متن متن را قالب بندی کنید. اخبار خوب قالب بندی شده خوانایی نشریه را بهبود می بخشد و نتایج را افزایش می دهد. برای کمک به افزایش تعداد خوانندگان ، Business Wire شامل قالب بندی متن آماده برای وب ، مانند حروف برجسته ، کج ، جداول ، فلش ها ، پیوندهای زنده و سایر ویژگی ها است. در مورد نحوه نوشتن اخبار از این پست وبلاگ بیشتر بدانیدبه
 • ارائه تصاویر بصری که روزنامه نگاران می توانند در داستانهای خود استفاده کنند. اعلامیه های مطبوعاتی که متن و تصویر را ترکیب می کنند نسبت به اخبار متنی معمولی نرخ مشارکت بیشتری دارند. برای سهولت در جذب مخاطب ، عکس ها ، فیلم ها ، رسانه های تعاملی و سایر مطالب شما را مستقیماً بین عنوان و قسمت نشریه قرار می دهیم. مال ما چرخ فلک چند رسانه ای مشاهده ، بارگیری و اشتراک گذاری لوگو و دارایی های چند رسانه ای شما را در قالب های مختلف با یک کلیک برای بینندگان آسان می کند. چه رسانه ای باید به اخبار اضافه شود؟ به دنبال عکس ها بروید – از چند رسانه ای برای افزایش ارزش اخبار خود استفاده کنید.
 • نسخه های ترجمه شده پیام خود را اضافه کنید. بیانیه های مطبوعاتی که در خارج از ایالات متحده توزیع می شوند به زبانهای مناسب منطقه ترجمه می شوند تا خروجی و پوشش بیشتر شود. بسیاری از ترجمه های مربوط به این مورد در نشریه شما در BusinessWire.com موجود است. آیا در زمینه توزیع بین المللی به مشاوره بیشتری نیاز دارید؟ در وبلاگ Business Wire 8 نکته در مورد نحوه افزایش انتشار مطبوعات بین المللی بخوانید.

از همسالان خود بیاموزید: برای مشاهده نمونه هایی از انتشار اخبار بهینه سازی شده ، به صفحه نمونه مطبوعات مطبوعات مراجعه کنید.


در وبلاگ Business Wire جدیدترین نکات مربوط به روابط عمومی ، IR ، بازاریابی و رسانه ها را دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید