Business Wire 60 سال نوآوری را جشن می گیرد


مبارک باشه 60ث سالگرد ، کسب و کار سیم! خیلی تعطیلات داریم!

به مدت 60 سال:

 • ما روابط بلندمدتی را هم در درون سازمان خود و هم در سراسر کانال خبری ایجاد کرده ایم و خود را به عنوان یک شریک قابل اعتماد با شرکت ها ، روزنامه نگاران ، متخصصان سرمایه گذاری ، تنظیم کننده و موتورهای جستجو تثبیت کرده ایم.
 • ما در دوراهی ایجاد ، توزیع و مصرف فناوری و نوآوری بوده ایم که به ما این امکان را می دهد تا بر خدمات و نوآوری های مورد نیاز برای ارتباط سازمانها با مخاطبان آنها تمرکز کنیم.
 • ما تیم ها و راه حل هایی را ایجاد کرده ایم که مشتریان ما برای خدمات رسانی به مشتریان با ارزش خود نیاز دارند.

نگاهی به گذشته

تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در توزیع بیانیه های مطبوعاتی و افشای اطلاعات نظارتی یک شبه اتفاق نیفتاد. ما به دستاوردهای خود افتخار می کنیم و از همه کسانی که در این راه به ما کمک کردند تشکر می کنیم.

دهه 1960

Business Wire که توسط Lorry I. Lokey تاسیس شد ، ابتدا در 2 اکتبر 1961 درهای خود را با هفت مشتری و چندین رسانه باز کرد. ما اکنون به هزاران مشتری در بسیاری از صنایع کمک می کنیم و به شرکای رسانه ای در سراسر جهان اجازه می دهیم داستانهای خود را به یک چرخه خبری بی وقفه اضافه کنند.

قابلیت های فعلی ما عبارتند از:

 • 60 خبرگزاری ملی و بین المللی
 • بیش از 100000 رسانه در 162 کشور جهان
 • 1600 گزینه تحویل در بیش از 100 زبان
 • انتخاب بیش از 200 دسته تجاری صنعتی

دهه 1970

همانطور که به رشد خود ادامه می دادیم ، بر راه حل های خلاقانه تمرکز کردیم و اولین کانال خبری تجاری شدیم. تحویل بیانیه مطبوعاتی از ماهواره به رایانه در سال 1978 ، این بدان معنا بود که اخبار بیشتری طولانی تر و سریعتر پخش می شوند.

دهه 1980

در طول دهه 1980 ، Business Wire نیازهای متغیر کاربران نهایی را در ارتباط با نوآوری و اخبار تاریخی تشخیص داد و دو ویژگی جدید توزیع را راه اندازی کرد.

برای اطمینان از دسترسی سریع به بیانیه های بایگانی شده مطبوعات ، ما ارسال بیانیه های مطبوعاتی را آغاز کرده ایم پایگاه خبری خبریبه امروزه ، محتوای Business Wire در LexisNexis به سال 1983 برمی گردد ، که به کسانی که به دنبال اطلاعات قبلی هستند کمک می کند.

همچنین در این مدت ، ما با توزیع بیانیه های مطبوعاتی به طور مستقیم در خانه های سرمایه گذاری و تحلیلگران مالی ، استفاده از اخبار را برای مخاطبان مالی ساده کرده ایم.

دهه 1990

در سال 1995 ، ما شروع به کار کردیم BusinessWire.com، اولین اخبار صنعت تجاری در اینترنت. این به بینندگان دسترسی فوری و باز به بیانیه های مطبوعاتی زمان واقعی که از طریق سرویس ما توزیع می شود ، می دهد. امروزه وب سایت ما میزبان اخبار صنعت ، موضوع ، محتوا و موارد دیگر است و این امر باعث می شود روزنامه نگاران ، تحلیلگران و عموم مردم بتوانند اخبار مورد علاقه خود را بخوانند ، بخوانند و به اشتراک بگذارند.

ظهور وب سایت محبوب اهمیت عناصر بصری را در بیانیه های مطبوعاتی افزایش داده است. این نسخه هوشمند خبرجمع آوری اخبار و تصاویر در یک بیانیه مطبوعاتی چند رسانه ای کامل در سال 1997 آغاز شد. به کمک انتشار اخبار هوشمند ، روزنامه نگاران توانستند برای اولین بار بیانیه مطبوعاتی و محتوای چند رسانه ای را در یک بسته خبری ببینند و بتوانند مشاهده کنند. انتشار. این ترکیب از افزودنیهای متنی و بصری در مقایسه با یک بیانیه مطبوعاتی متنی همچنان جذاب تر است.

اخبار هوشمند:

 • به طور متوسط ​​3 برابر بیشتر حرکت کنید
 • متنی و تصویری
 • احتمال پذیرش را افزایش دهید
 • با یک کلیک دسترسی به دارایی های چند رسانه ای را فراهم کنید

دهه 2000

در سال 2003 ، ما Business Wire را راه اندازی کردیم شبکه NX، یک فید خبری دو طرفه ، مبتنی بر اینترنت ، بسته. برای اولین بار ، پلتفرم خبری NX اجازه داد تا مطبوعات قالب بندی شده ، شامل گلوله ها ، متن های پررنگ ، پیوندها و موارد دیگر ، توسط خبرنگاران و مخاطبان نهایی دریافت شوند.

یک سال بزرگ برای Business Wire ، ما در سال 2006 زیرمجموعه کامل Berkshire Hathaway شد.

دهه 2010

در سال 2011 ، Business Wire پنجاهمین سالگرد ما را جشن گرفتث سالگرد با فشار دادن زنگ افتتاحیه NYSE.

با در نظر گرفتن امنیت اطلاعات ، Business Wire شیوه ها را مرور کرد و از ما استفاده کرد SOC 2 نوع II این گواهینامه سال 2014 است. این اولین نوع خود در صنعت بود و نشان دهنده تعهد Business Wire به ارائه تبلیغات حساس به مشتریان و ارائه آنها به صورت برنامه ریزی شده بود.

سال بعد ، ما یک ویژگی جدید به Smart News Release اضافه کردیم: ارائه اختصاصی بیانیه های مطبوعاتی مرکز ویدیویی APبه این افزودن دسترسی خبرنگاران AP و مشترکین آنها را به محتوای ویدئویی مشتریان ما آسان کرده است.

در سال 2018 ، ما راه اندازی کردیم رسانه تعاملی Business Wire، اولین بسته اعلانات خبری تعاملی که به طور خاص برای جذب و جذب خواننده طراحی شده است. در حقیقت ، انتشارات رسانه ای تعاملی Business Wire دو برابر اخبار سنتی مورد توجه قرار می گیرد.

اخبار رسانه های تعاملی Business Wire:

 • پشتیبانی از طیف گسترده ای اهدافی مانند دستیابی به محتوا، جذب و دریافت ، جمع آوری ترافیک و داده های ناخواسته (نمونه های عملی ما را بخوانید)
 • بینندگان را 30 تا 50 درصد بیشتر از اخبار سنتی از طریق قالب تعاملی جذب کنید
 • بیانیه مطبوعاتی برای افزایش فعالیت چندرسانه ای تا 33 درصد.

دهه 2020

شرکت ها در سال 2020 به دلیل همه گیری با چالش های غیرمنتظره روبرو شدند که منجر به تغییر در زمینه فعالیت ها شد.

برای حمایت از مشارکت مشتریان در نمایشگاه ها و همایش ها ، رویدادها در کانون توجه هستند این برنامه در اوایل سال 2020 شروع به کار کرد و بسته های رسانه ای آنلاین سنتی را جایگزین تورهای تعاملی کرد که مستقیماً به خبرنگاران ارائه می شد.

رویدادهای مورد توجه:

 • محتوای ایستا را به سفری تعاملی منحصر به فرد از مشتریان تبدیل می کند
 • با مرور کل مجموعه محتوا ، کاربران را تشویق می کند تا درگیر شوند و بپذیرند
 • می توان آن را به راحتی در اخبار و صفحات مشتریان ما تکثیر کرد

مشتاقانه منتظر است

چرخه خبری متوقف نمی شود و مصرف کنندگان انتظار محتوای ثابت را دارند. ما در 60 سال چیزهای زیادی آموخته ایم و متعهد به ارائه اخبار به شیوه ای ایمن ، ایمن و دقیق هستیم. با تغییر رسانه ها ، ما به ارائه بهبودها و ابزارهایی برای بیان داستان خود ادامه می دهیم.

متشکرم

از کارکنان ، مشتریان ، همکاران ، دانشجویان و صنعت ما تشکر می کنیم. با تشکر از شما برای 60 سال زندگی فوق العاده! ما مشتاقانه منتظر توسعه صنعت با هم هستیم.

به افتخار جشن الماس ، ما توصیه هایی را برای ارتباط با 60 رسانه جمع آوری کرده ایم که منعکس کننده چشم انداز ارتباطی امروز است. راهنمای جشن 60 سالگی را با 60 نکته بارگیری کنید.

گاه شماری Business Business 1961-2021.

گاهشماری 60 سالگی


جدیدترین نکات PR ، IR ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید