Discovery UK Discovery for UK and Ireland + Real-Life Entertainment Streaming Service-Discovery، Inc.


بر اساس موفقیت کشف + dplay ، اولین تلویزیون سرگرمی و مارک های رایگان شرکت انگلیسی Discovery را ایجاد می کند و یک خانه سرگرمی واقعی ایجاد می کند.

غذا ، خانه ، ماشین ، ماجراجویی ، عروسی ، جنایت واقعی و دیگر طرفداران قادر خواهند بود نمایش های مورد علاقه خود را در دسته های رقابتی به نمایش بگذارند.

اسکای دیسکاوری به عنوان شریک انحصاری تلویزیون در یک قرارداد بی سابقه بین بریتانیا و اسکای اعلام شد.

لندن ، 20 اکتبر 2020 – Discovery UK از راه اندازی مجدد Discovery + در انگلستان و ایرلند در ماه آینده ، علاوه بر راه اندازی سطح اشتراک dplay خبر داد. سرویس سرگرمی واقعی Discovery UK ترکیبی از تلویزیون های پولی و مارک های رایگان است و بهترین مکان را برای درگیر کردن واقعیت ، شیوه زندگی و محتوای واقعیت ایجاد می کند. این دستگاه بدون هزینه اضافی به مدت 12 ماه در دسترس همه مصرف کنندگان و مشتریان Sky Q در انگلستان و ایرلند خواهد بود.

Discover + از طرفداران دعوت می کند تا برنامه های مورد علاقه خود را از مجموعه نمونه کارها در Discovery 13 بریتانیا پخش کنند. از جمله Discovery Channel ، TLC ، Animal Planet ، ID ، Discovery Science ، Discovery Turbo و Discovery History مارک های تلویزیونی پرداخت شده و همچنین Quest ، Really ، Quest Red ، HGTV ، Food Network و DMAX. این شامل اشتراک Entertainment Pass و خدمات تأمین مالی تبلیغات است تا بتواند نیازها و نیازهای مختلف مصرف کنندگان بریتانیایی را به طور کامل برآورده کند.

بسته سرگرمی شامل پخش زنده 30 روزه و تلویزیون برای نمونه کارها با نام تجاری برتر انگلستان Discovery است. بیش از 30 اختراع + اصل شاهزاده اندرو ، ماکسول و اپستین ، جعلی: جیمی ساویل و شکارچیان نجات: طراحی کلاسیک با راه اندازی های جدید هر ماه ؛ از جمله انتشار زودهنگام نام شبکه های معروف بهترین خودروهای جهان و ماجراهای شبح ؛ مجموعه وسیعی از جعبه های چنین حق رای دادن نمادین هجوم آوردن به طلا و داماد 90 روزه منتشر شده در همان روز ایالات متحده ؛ و مجموعه Superfan در مورد استعدادهای اصلی یا ژانرهای اصلی است. این سرویس با بودجه تبلیغات شامل تلویزیون زنده و اخبار 30 روزه از مارک های Discovery می شود.

مصرف کنندگان می توانند به طور مستقیم + از طریق وب یا برنامه ها با تخفیف ماهانه 4.99 پوند یا تخفیف سالانه 29.99 پوند (برای مدت محدود) کشف کنند ، قیمت استاندارد در انگلستان 49.99 پوند است یا می توانند با یورو ماهانه مشترک شوند. 5.99 یا هزینه سالانه تخفیفی 34.99 یورو (برای مدت محدود) ، قیمت استاندارد 59.99 یورو در ایرلند است ، 14 روز آزمایش رایگان در هر دو بازار.

مشتریان Sky Q می توانند از Discovery + به مدت 12 ماه بدون هزینه اضافی استفاده کنند و این برنامه مکمل پیشنهاد خط موجود Discovery در Sky است. پس از 12 ماه ، مشتریان Sky می توانند کشف + را مستقیماً به حساب Sky خود اضافه کنند. این برنامه با سرویس SVOD موجود مانند Netflix و Disney +در بستر Sky Q یکپارچه شده است.

جیمز گیبونز ، EVP GM UK & Nordics گفت: “ما بهترین سه ماهه را برای اشتراک گذاری با مخاطبان جشن گرفتیم و خوشحالیم که اعلام می کنیم این دستاورد یک کشف + راه اندازی است ، زیرا مصرف کنندگان می توانند تقاضای سریع رو به رشد ، محتوا را در هر زمان و هر کجا که می خواهند ارائه دهند. اشتیاق مصرف کنندگان برای سرگرمی های نانوشته سطح بالا ، از غذا و خانه گرفته تا اتومبیل و ماجراجویی ، و مکمل خدمات پخش کننده موجود در بازار است. ما خوشحالیم که این لحظه مهم را با Sky ، شریک دیرینه خود ، که در هر مرحله راهی برای ملاقات با طرفداران سرگرمی در زندگی واقعی ، مهم نیست که در انگلستان کجا هستند. “

سال گذشته ، سبد دیسکاوری انگلستان پس از ادغام شبکه های تلویزیونی سابق بریتانیا به 5 درصد (تا 17 درصد نسبت به سال گذشته) افزایش یافت. وسعت مجموعه کاری او در حال حاضر بسیاری از مصرف کنندگان را جذب می کند که به دنبال علاقه های واقعی خود به این شبکه می آیند. نام تجاری شاخص Discovery Channel با آگاهی 80٪ یکی از محبوب ترین مارک های کانال در بین مصرف کنندگان است و پایه محکمی برای Discovery +ایجاد می کند.

این کشف در سال 2020 و 2021 بر روی سخت افزار و سیستم عامل ها توزیع خواهد شد.

تمام شد

دیدگاهتان را بنویسید