ECTRIMS 2021: به روزرسانی های Ublituximab ULTIMATE فاز 1 و فاز 3 آزمایش فاز 3


داده های حاصل از کارآزمایی های مرحله 3 ULTIMATE I و II در ارزیابی ublituximab در بیماران مبتلا به اشکال مکرر مولتیپل اسکلروزیس (RMS) اخیراً در 37 مورد برجسته شده است.ث کنگره کمیته اروپایی درمان و تحقیقات بیماری مولتیپل اسکلروزیس (ECTRIMS) از 13 تا 15 اکتبر 2021 برگزار می شود. چکیده های کنونی از طریق بستر ECTRIMS در دسترس هستند و چکیده های سریع در 13 اکتبر 2021 در دسترس خواهند بود. پیوند مستقیم به یک چکیده موجود ، از جمله جزئیات ارائه.

دو خلاصه برای ارائه پذیرفته شد ، از جمله ارائه شفاهی که داده های آزمونهای فاز 3 ULTIMATE I & II را نشان می دهد.

نام ارائه شفاهی: نتایج فاز 3 مطالعات جهانی ULTIMATE I و II: ublituximab و teriflunomide در بیماری مولتیپل اسکلروزیس مکرر.

  • تاریخ / زمان ارائه: پنجشنبه ، 14 اکتبر 2021 ، 11:11 – 11:18 ET
  • جلسه: ارتباط رایگان 2 – آزمایشات درمانی – ایمن سازی
  • نویسنده مشترک: لارنس استاینمن ، MD ، استاد دانشگاه عصب شناسی و عصب شناسی و اطفال دانشگاه زیمرمن استنفورد

عنوان پست الکترونیکی تاخیری: Ublituximab با بهبود قابل ملاحظه ای در ترکیب عملکرد اسکلروز متعدد (MSFC) همراه است: نتایج مرحله اول و دوم مرحله 3 ULTIMATE.

  • تاریخ / زمان ارائه: در صورت درخواست در روز چهارشنبه 13 اکتبر 2021 ساعت 6 صبح در دسترس است.
  • نویسنده مشترک: لارنس استاینمن ، MD ، استاد دانشگاه عصب شناسی و عصب شناسی و اطفال دانشگاه زیمرمن استنفورد
  • توجه: این چکیده به عنوان ارائه دیرهنگام پذیرفته شد و چکیده متن کامل تا 13 اکتبر 2021 در دسترس نخواهد بود.

ULTIMATE I & II درباره 3 SINO دیگر
ULTIMATE I و ULTIMATE II-ublituximab اثربخشی و ایمنی / تحمل 3 فاز مستقل (یک ساعت در هر 6 ماه) را در یک مطالعه تصادفی ، کور ، کنترل شده ، جهانی ، چند مرکزی (فاز 3) دوز وریدی 450 میلی گرم ، در بیماران ارزیابی کرد. با اشکال مکرر مولتیپل اسکلروزیس (RMS) در برابر تری فلونومید (قرص های خوراکی 14 میلی گرم در روز) 1 روز 150 میلی گرم به مدت 4 ساعت و 15 روز یکبار پس از تزریق 450 میلی گرم در ساعت. کارآزمایی های اول و دوم کل را تحت پوشش قرار داد از 1094 بیمار مبتلا به RMS در 10 کشور) تحت توافقنامه ارزیابی پروتکل ویژه (SPA). همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، هر دو مطالعه به نقطه پایانی درمان با اوبلیتوکسیماب ، یعنی 9 رسیدند. کاهش آماری قابل توجهی در میزان عود سالانه (ARR) نسبت به تریفونومید در یک دوره 6 هفته ای نشان داد (005/0> P در هر کارآزمایی). اطلاعات بیشتر در مورد این کارآزمایی های بالینی را می توانید در www.clinicaltrials.gov (NCT03277261 ؛ NCT03277248) پیدا کنید.

درباره UBLITUXIMAB
اوبلیتوکسیماب یک آنتی بادی مونوکلونال تولید شده با گلیکوژن است که یک اپی توپ منحصر به فرد را در سلولهای B بیان کننده CD20 هدف قرار می دهد. هنگامی که ublituximab به یک سلول B متصل می شود ، تعدادی از پاسخ های ایمنی را ایجاد می کند ، از جمله سمیت سلولی اتصال دهنده آنتی بادی (ADCC) و سمیت سلولی متصل کننده مکمل (CDC) ، که منجر به تخریب سلول می شود. علاوه بر این ، ublituximab منحصر به فرد طراحی شده است تا فاقد مولکول های قند باشد که معمولاً در آنتی بادی ها بیان می شود. حذف این مولکول های قند ، فرآیندی به نام مهندسی گلیکو ، پتانسیل ublituximab ، به ویژه فعالیت ADCC را افزایش می دهد. نشان داده شده است که تشخیص CD20 با استفاده از آنتی بادی های مونوکلونال یک روش درمانی مهم در درمان بدخیمی سلول های B و بیماری های خود ایمنی ناشی از رشد یا عملکرد غیرطبیعی سلول های B است.

درباره ام اس
بیماری مولتیپل اسکلروزیس (RMS) یک بیماری دمیلین کننده مزمن سیستم عصبی مرکزی (CNS) است که شامل افراد مبتلا به اسکلروز متعدد عودکننده-تسکین دهنده (RRMS) و اسکلروز پیشرونده ثانویه (SPMS) می شود که همچنان عود می کنند. RRMS شایع ترین شکل مولتیپل اسکلروزیس (MS) است که با علائم جدید یا بدتر شدن علائم یا دوره های علائم (عود) و به دنبال آن دوره بهبودی مشخص می شود. تخمین زده می شود که نزدیک به 1 میلیون نفر در ایالات متحده با بیماری ام اس زندگی می کنند و تقریباً 85 درصد آنها با RRMS تشخیص داده می شوند.1.2 اکثر افرادی که با RRMS تشخیص داده می شوند در نهایت به SPMS تغییر می دهند و احساس می کنند که این ناتوانی با گذشت زمان بدتر می شود. بیش از 2.3 میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا به MS هستند.1

دیدگاهتان را بنویسید