FBR به خانه اد مولینز از انجمن گروهبانان پلیس نیویورک حمله کرد


مقامات تأیید کردند که بازرسان فدرال به مقر انجمن خیریه گروهبانان و همچنین خانه ای در لانگ آیلند متعلق به رئیس اتحادیه اد مولینز حمله کردند.

سخنگوی آژانس گفت که FBI دفتر اتحادیه NYPD در منهتن تحتانی را در چارچوب “تحقیقات در حال انجام” کنار گذاشته است.

به عنوان بخشی از تحقیقات ، یک خانه خصوصی در پورت واشنگتن ، شهرستان نسائو نیز مورد بازرسی قرار گرفت. محل حمله که توسط FBR صادر شده است با آدرس مشخص شده برای مولینز ، رهبر جنجالی انجمن گروهبانان 13000 نفره ، مطابقت دارد.

اصل تحقیقات مبهم است. به گزارش منابع نیویورک 1 ، بر اساس گزارش نیویورک پست ، که در حال بررسی کلاهبرداری از طریق پست و سیم است ، دادستان های فدرال به دنبال “سوء استفاده از وجوه” هستند.

دفتر مرکزی SBA Worth Street 35

دفتر مرکزی SBA Worth Street 35

گلوله

دفتر مرکزی SBA Worth Street 35

جن چونگ / گوتامیست

مولینز در حال حاضر در حال بررسی رفتار داخلی NYPD برای اظهارات توهین آمیز و توهین آمیز در توییتر و ارسال پستی در مورد دستگیری دختر شهردار بیل دی بلاسیو در سال گذشته است. او همچنین به دلیل پخش نقش آشکار نژادپرستانه به اعضای اتحادیه مورد انتقاد قرار گرفت.

سال گذشته ، SBA از رئیس جمهور ترامپ – یک کمپین مورد تایید اتحادیه – خواست “فدرال رزرو را بفرستد” و هشدار داد که سیاستمداران مترقی شهر نیویورک را “در محاصره” ترک می کنند.

دی بلاسیو در کنفرانس مطبوعاتی صبح سه شنبه نامه ای دریافت کرد که به او در مورد این حمله هشدار می داد. شهردار گفت: “بسیاری از کارهای او واقعاً ویرانگر بوده است ، به ویژه در زمان بحران ، ما در تلاش هستیم تا متحد شویم و تلاش می کنیم با هم حرکت کنیم.” صدا “.

درخواست های SBA عودت داده نشد. تلفن همراه مولینز صبح سه شنبه به پست صوتی مستقیم تبدیل شد.

این داستان به روز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید