Genie Plus به شما امکان می دهد از خطوط دیزنی ورلد بگذرید ، اما طرفداران از این موضوع راضی نیستند


دنیای والت دیزنی راه دیگری را ارائه می دهد تا تجربه شما را جادویی کند (یا بسته به نوع نگاه شما ناراضی تر است). سرویس جن دیزنی ، که در 19 اکتبر راه اندازی می شود ، تعدادی آرزو را به شما ارائه می دهد ، از جمله توانایی رد شدن خطوط در هنگام پرداخت.

نرم افزار Disney Genie

تصویر: دیزنی

دیزنی برای اولین بار در آگوست این سرویس را در وبلاگ خود اعلام کرد و خاطرنشان کرد که می توانید از طریق برنامه های My Disney Experience و Disneyland به خدمات Disney Genie دسترسی پیدا کنید. دیزنی جن به عنوان برنامه ریز سفر شخصی شما عمل می کند و اگر گزینه پولی را انتخاب کنید ، به شما این امکان را می دهد تا از طریق ورودی های Lightning Lane به جلوی سفرهای مورد علاقه خود برسید. تنها هشدار این است که شما می توانید فقط یک سفر را در یک زمان انتخاب کنید. اگرچه ممکن است این سرویس راحت به نظر برسد ، اما هزینه اضافی برای Genie Plus است که بازدیدکنندگان دیزنی آن را دوست ندارند.

نسخه های رایگان و پولی سرویس Genie توصیه های خاصی را برای گزینه های غذاخوری ، رویدادها و جاذبه ها ارائه می دهد. به سرویس بگویید که می خواهید در دیزنی چه کاری انجام دهید و نتایج شخصی به شما می دهد. همچنین اطلاعاتی در مورد مدت زمان انتظار برای جاذبه ها و همچنین پیشنهادات برنامه ریزی برای کمک به شما در غلبه بر جمعیت به شما می دهد. پس از شروع به اجرای برنامه های خود ، می توانید از این سرویس برای مرور برنامه روزانه خود استفاده کنید که شامل رزرو رستوران ها ، هتل ها و رویدادهای خاص است.

اگر فقط می خواهید از ویژگی های فوق استفاده کنید ، ثابت می شود جن راحت و بسیار مفید است. امتیاز نادیده گرفتن خط با بهایی همراه است که برخی حاضر به پرداخت آن نیستند. هزینه خدمات پرداختی دیزنی جن پلاس روزانه 15 دلار در والت دیزنی ورلد و 20 دلار در بلیط در دیزنی لند است.

و اگر اصلاً نمی خواهید از Disney Genie Plus استفاده کنید ، باید بلیط Lightning Lane را برای انتخاب بسیار محدودی از سفرهای شخصی خریداری کنید. برای پیچیده تر شدن اوضاع ، سفرهای فردی حتی در Genie Plus گنجانده نشده است. این بدان معناست که اگر می خواهید جاذبه هایی مانند Space Mountain یا Star Wars: Rise of Resistance را تجربه کنید ، باید هزینه متفاوتی را علاوه بر جن پلاس بپردازید.

مهمانان دیزنی از این تغییر راضی نیستند – ویدیوی تبلیغاتی دیزنی در سرویس جن به جای 956 لایک ، 12000 لایک دارد. خشم عمدتا ناشی از استفاده رایگان دیزنی از سرویس های سریع ناپدید شدن FastPass و FastPass Plus است. حتی اگر نتوانستید جزئیات برنامه سفر خود را کنترل کنید ، به شما کمک می کند تا ساعت ها از صف جلوگیری کنید.

در حال حاضر ، تنها مزیت سرویس Disney Genie Plus این است که به شما این امکان را می دهد که به محبوب ترین سفر بروید. با این وجود ، منصفانه نیست که مهمانان بلیط های گران قیمت ، هزینه خدمات Genie Plus برای اقامت در هتل ها و بازدید از رستوران ها را اضافه کنند. چه کسی می داند ، اگر مردم از تجربه دیزنی جن راضی نباشند ، به احتمال زیاد کارکنان را می بینیم که از جادوی خود برای سرقت آیپد برای رد خطوط استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید