Google Pixel 6 Leak ویژگی Magic Eraser و همچنین پنج سال به روز رسانی امنیتی اندروید را نشان می دهد


نشت های جدید از سایت بازاریابی تأیید می کند که دوربین Pixel 6 دارای ویژگی جدید Magic Eraser خواهد بود و احتمالاً دستگاه ها پنج سال به روز رسانی امنیتی اندروید را دریافت خواهند کرد (h / t) 9 تا 5 گوگل)

به گفته یک پناهنده معتبر ایوان بلاس ، وب سایت انبار کارفون گوگل تصاویری از مواد بازاریابی برای Pixel 6 و Pixel 6 Pro (تصاویر از آن زمان حذف شده اند ، اما نسخه های قبلی صفحات Carback Warehouse را اینجا و اینجا در Wayback Machine مشاهده می کنید). اسکرین شات ها توضیحات مربوط به پاک کننده جادویی که قبلاً به Google Photos فاش شده بود را نشان می دهد:

پاک کن جادویی حواس پرتی را با چند کلیک از بین می برد. افراد ناشناس و ناخواسته را از Google Photos حذف کنید تا افراد و مکان ها به ستاره واقعی تبدیل شوند.

بسیاری از عکسهای اخیر قبلاً افشا یا تأیید شده است. دوربین Pixel 6 دارای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی و اپتیک ماوراء بنفش 12 مگاپیکسلی است ، در حالی که Pixel 6 Proda دارای لنز تله فوتو 48 مگاپیکسلی خواهد بود.

و غیره Engadget قابل ذکر است ، برخی از تصاویر (در نسخه های کوچک و کوچک) “حداقل پنج سال از زمانی که به روزرسانی های امنیتی اندروید برای اولین بار در فروشگاه Google در ایالات متحده ظاهر شد” به روز شده اند. این بدان معناست که دستگاه های Pixel 6 تا سال 2026 محافظت می شوند.

گوگل برخی از افشاگری های امسال را با اعلام اولیه در مورد Pixel 6 و Pixel 6 Pro ، از جمله نکاتی در مورد پردازنده Tensor خود ، انجام داد. این شرکت رویداد سخت افزاری پاییزی سنتی خود را در 19 اکتبر برگزار می کند ، جایی که Pixel 6 و Pixel 6 Pro را “به طور رسمی” معرفی می کند.دیدگاهتان را بنویسید