Hacked Records صدها سوگند در سراسر نیوجرسی فاش کرده است


بر اساس تجزیه و تحلیل WNYC / Gothamists ، ده ها تن از افسران فعلی و سابق اجرای قانون ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی در دهه گذشته راست افراطی ، به اصطلاح “سوگند” ، ضد دولت خوانده اند. پلیس. برگه های عضویت توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که در مورد یافته ها نگران است و “چه اصلاحاتی برای از بین بردن افراط گرایی در صفوف نیروهای انتظامی مورد نیاز است” را ارزیابی می کند. ماه گذشته ، WNYC / Gothamist افزود که نامها و سایر اطلاعات شخصی این اعضای مشکوک به لیست اضافه شده است ، پس از گزارش هایی که افسران پلیس نیویورک نیز به این گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات در مورد اتحادیه ها را صادر کرده است.

اعضای سوگند مورد توجه دادستان های فدرال قرار گرفته اند که در مورد حمله 6 ژانویه به کنگره آمریکا تحقیق می کنند. تصاویر ویدئویی این دیدار نشان می داد که گروهی از افراد استتار ، نشان “سوگند وفاداری” را بر تن داشتند و بر واحد نظامی کنگره قدم می گذارند. هجده نفر از اعضای گروه متهم به توطئه شده اند و دست کم پنج نفر در این حادثه اعتراف کرده اند.

در حال حاضر هیچ قانون ایالتی در نیوجرسی وجود ندارد که نیروی انتظامی و سایر مقامات را از سوگند خوردن یا تعامل با سازمان های دیگر مانند Proud Boys یا سه درصد منع کند. به

با این حال ، دفتر دادستانی کل ایالت ، ادارات پلیس و سایر آژانس های محلی حق دارند قوانینی را وضع کنند که تضمین می کند انجمن ها و رفتار شخصی کارکنان با تعهدات آنها در قبال عموم مغایرت ندارد ، در صورتی که این قوانین حقوق کارکنان را نقض نکند. حق تغییر اول این دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی به نهادهای مجری قانون در این ایالت چه تغییراتی لازم است.

استفان بارنز گفت: “برای ایجاد و حفظ اعتماد جوامعی که به آنها خدمت می کنند ، به ویژه جوامع آسیب پذیر که قبلاً توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند ، نیروهای انتظامی ما باید عاری از تعصب و نفرت باشند.” برای اندرو بروک ، سرپرست دادگستری نیوجرسی.

استوارت رودز ، بنیانگذار سوگند ، مدتهاست که به عنوان بخشی از استراتژی مبارزه با شهرت دولت فدرال ، به دنبال جذب نیروهای فعلی و سابق نظامی و انتظامی است. گروه های متنفر وی ادعا کرد که بیش از 30 هزار نیروی پلیس دارد و آنها را گروه افراطی مرکز حقوقی فقر جنوبی و لیگ ضد تهمت خواند.

اطلاعات مربوط به عضویت شکسته شده “سوگند” ، که به یک سازمان روزنامه نگاری غیر انتفاعی به نام انتشار اسرار (DDoS) داده شد و در اینترنت منتشر شد ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای مشکوک گروه پلیس مورد استفاده قرار گرفت. میزان مشارکت افراد را نشان نمی دهد.

سوابق نشان می دهد که از اعضا خواسته شده است که مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای پلیس مفید باشد ثبت کنند. در میان بیش از 500 نفر با آدرس نیوجرسی ذکر شده در داده ها ، بسیاری از مهارت های توصیف شده در طول سالها در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و دیگر موقعیت های بخش دولتی به دست آمده است.

“من مایلم تا آنجا که می توانم با دانش خود در مورد کامپیوتر و شبکه به مردم کمک کنم.”

یکی دیگر می گوید: “من آموزش نیروهای امنیتی (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

بررسی سوابق WNYC / Gothamist همچنین بسیاری از اصلاحات فعلی و قبلی را در گاردن استیت ، از جمله آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارکنان دولت مشخص کرد.

الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی ، الکساندرا آلتمن در پاسخ به این یافته ها گفت که گروه های افراطی مانند سوگندها “دموکراسی ما را تهدید می کنند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی هیچ تحملی نسبت به کسانی که داوطلبانه در اقدامات تروریستی در خانه شرکت می کنند ندارد.”

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال در حال تحقیق و نگرانی از ورود گروه های راست افراطی به نیروهای پلیس هستند ، زیرا می ترسند این امر توانایی مقامات منتخب را در انجام وظایف دموکراتیک تضعیف کند.

سناتور کوری بوکر از نیوجرسی گفت که نگران است که اطلاعات عضویت شامل نام و اطلاعات شخصی افسران باشد.

بوکر در ایمیلی گفته است: “سوگندها یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که وظیفه آنها سرپیچی از دستوراتی است که با آنها موافق نیستند ، و این خلاف سوگند واقعی پلیس برای حفاظت و خدمت و اجرای قانون است.” وی افزود: “به ویژه با توجه به این واقعیت که ممکن است اعضایی وجود داشته باشند که اکنون افسر پلیس هستند ، به ویژه با توجه به دیدگاه های گروهی و دخالت گروه در قیام 6 ژانویه ، و من می دانم که ماموران اجرای قانون نیز نگرانی های من را بیان می کنند.”

صدها نفر از اعضای هیئت منصفه در سراسر نیوجرسی

نام سوگند به قسم یاد شده توسط ارتش برای حفاظت از قانون اساسی است. این گروه از بدو تأسیس در سال 2009 از تفسیر راست افراطی سوگند حمایت می کند و دولت فدرال را به عنوان یک نیروی ظالمانه می داند.

سام جکسون ، پروفسور دانشگاه آلبانی که این کتاب را بر روی سوگند نوشته است ، گفت که این گروه پرسنل پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد زیرا آنها از اقداماتی استفاده می کنند که ایدئولوژی لیبرال رزمندگان را تضعیف می کند ، مانند اقدامات کنترل مسلحانه. بنابراین محدودیت های اضطراری Covid-19 ممکن است عملکرد آنها را مختل کند.

جکسون می گوید: “اگر می توانید از قبل با این افراد تماس بگیرید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و علیه آمریکایی ها است ، می توانید در وهله اول مردم را از اجرای این دستورات بازدارید.”

WNYC / Gothamist برای بررسی هویت افرادی که سوگند یاد کرده اند ، صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه را در لیست فاسد ذکر کرده است ، در مقایسه با مواردی که در مقالات ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های داده دولتی مشاهده شده است. و کارمندان دولت فدرال ، اطلاعات حقوق و بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که این گروه شبه نظامی طی سالهای گذشته بخش بزرگی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی نیوجرسی را به خدمت گرفته است.

در حدود 20 پرونده ، نام ، کد تلفن و آدرس پلیس و افسران اصلاحی که در دو سال گذشته به طور فعال ثبت نام شده اند ثبت شده است. اینها شامل افسران دو شهر بزرگ و متنوع این ایالت ، جرسی سیتی و پترسون و جوامع روستایی و حومه است.

WNYC / Gothamist سعی کرد با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون که می توانند در داده های عضویت شناسایی شوند ، تماس بگیرد. بسیاری از آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل هایی که نظر می خواهند پاسخ نمی دهند. تعدادی از آنها گفتند که دیگر در گروه نبوده و یا هرگز فعالیتی نداشته اند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که دارای تجربه نظامی بودند یا ممکن است داشته باشند ، شناسایی کرد. از سال 2020 ، سه نفر دیگر در پایگاه حقوق و دستمزد دولت فدرال ثبت شده اند ، از جمله وزارت امنیت داخلی.

17 عضو دیگر خود را با نام آتش نشانان فعلی و سابق نیوجرسی ، تکنسین های فوریت های پزشکی و دیگر کارگران کمک های اولیه معرفی کردند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در حال تحقیق در مورد افراط گرایان راست افراطی است ، هشدار داد که وجود سوگند در صفوف کمک های اضطراری می تواند اعتماد مردم به چنین آژانس هایی را تضعیف کند.

وی گفت: “عموم مردم به این بستگی دارد که آنها به اجتماع بیایند و کار خود را عادلانه و منصفانه با هر قربانی احتمالی انجام دهند.” بنابراین اگر آنها تعصبی داشته باشند یا سهوی بخشی از جامعه را از قانون اساسی حذف کنند مشکل ساز است. “

اعتقاد بر این است که یک افسر اصلاحی که در حال حاضر در کلانتری شهرستان پاسایک کار می کند ، حق عضویت سالانه در سال 2014 پرداخت کرده است. همان افسر عضو هفت گروه افراطی و هفت گروه ضد مسلمان در فیس بوک بود. برای بررسی برنامه رادیویی انبوه در سال 2019 افشاگریبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از صفحه ای در سمت راست به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. او به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل یا پیام کوتاه پاسخ نداد.

یکی دیگر از افسران نیروی انتظامی نیوجرسی که در مجلات ظاهر می شد ، کریگ یاکوززی است ، کارآگاهی که در حال حاضر در دفتر دادستانی منطقه هادسون در شهر جرسی سیتی کار می کند. در یک تماس کوتاه ، این افسر تأیید کرد که اطلاعات خود را در فرم سوگند آنلاین وارد کرده است ، اما گفت که این کار را به منظور “اشتراک در رویدادهای الکترونیکی” و “نگاه متفاوت به رویدادهای جاری و رسانه ها” انجام داده است. به “و او” هرگز با کسی ملاقات یا صحبت نکرده است. “

جنیفر موریل ، دادستان شهرستان هادسون گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه افسران با سوگند است و به دنبال راهنمایی از دادستان کل است. وی گفت که هرگونه اطلاعاتی به FBR منتقل می شود.

موریل در ایمیلی گفت: “این نگرانی وجود دارد که هر یک از اعضای نیروی انتظامی در چنین گروهی مشارکت داشته باشند.”

“فراخوان دموکراسی”

اوایل امسال ، گوربیر گروال ، دادستان کل وقت نیوجرسی در کنگره شهادت داد که شبه نظامیان افراطی در این ایالت تهدیدی هستند.

گروال ، یکی از اعضای کمیته فرعی برتری خشونت آمیز سفیدها ، در سال 2013 گفت که اعضای “سه درصد” در اداره پلیس شهر جرسی حضور داشتند. در مورد وحی که کار می کند

اما هنوز مشخص نیست که مقامات محلی برای مقابله با چنین تهدیدهایی تا کجا پیش خواهند رفت. تالار شهر جرسی ، شهردار پترسون یا مقامات کلانتری پاسایک به س questionsالاتی مبنی بر اینکه آیا مشارکت آنها با گروه های افراطی سیاست های شخصی آنها را نقض کرده است یا شایسته تحقیقات بیشتر است ، پاسخ ندادند.

ژرمن ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد مردم به ادارات پلیس و سایر آژانس ها این است که روابط افسر یا سایر کارکنان دولت را با سوگندها و سازمان های مشابه ، از جمله ادعاهای حقوق مدنی یا شکایات مدنی ، بررسی کند. آنها می توانند به عنوان یک علامت هشدار دهنده اضافی عمل کنند.

اما او از مقامات دولتی خواست مراقب باشند. آلمان ادعا می کند که برخی از افرادی که عضو این گروه بودند ممکن است ایدئولوژی آن را اشتباه درک کرده باشند یا کمتر درگیر آن شده باشند. او گفت دیگران باید از نقش هایی که متعلق به مردم است حذف شوند یا از قدرت کنار گذاشته شوند.

آلمان گفت: “این همه چیز یا هیچ چیز نیست.” برخی ممکن است واقعاً نفهمند این سازمان چیست یا تا 6 ژانویه نفهمیده اند که چنین ایده ای چقدر می تواند باعث ایجاد ایده برای مردم شود. “

جان لوئیس ، محقق برنامه برنامه افراط گرایی دانشگاه جورج واشنگتن ، می گوید ، با این حال ، در حالی که مقامات دولتی باید مورد تنبیه قرار گیرند ، مقامات باید شهامت داشته باشند تا خطر افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات کاملی را انجام دهند.

لوئیس گفت: “عموم مردم آمریکا و بخش بزرگی از مقامات منتخب در معرض این تهدید هستند و من فکر می کنم این یک چالش بزرگ برای دموکراسی ما است.” گروه هایی مانند سوگند وفاداری و دیگر گروه های افراطی علیه دولت واقعاً می خواهند این نظام دموکراتیک را از درون سرنگون کنند ».

دیدگاهتان را بنویسید