JCOPE به Cuomo اجازه می دهد تا خود را در مورد تجارت کتاب بررسی کند


کمیسیون اخلاق ایالتی نیویورک یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام می کند تا بررسی کند که چگونه اندرو کوومو ، فرماندار سابق ، برای مجوز نوشتن خاطرات در طول همه گیری درخواست داده است. بحران آمریکابه

تأیید وکیل کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ایالت در تابستان 2020 به کوئومو اجازه داد تا قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات تاج منعقد کند که بر اساس آن مودی مالیاتی بیش از 200 هزار دلار حقوق دریافت می کند.

اما این روند تأیید ، مانند خود معامله کتاب ، ماه ها مخفی نگه داشته شده است. گروه های دولتی خوب در این باره پرچم های قرمز برافراشته اند و این نگرانی ها از زمانی که مشخص شد از منابع عمومی در فرایند تدوین و ویرایش گزارش های مختلف استفاده می شود ، تشدید شده است.

فروش کتاب کوئومو همچنین موضوع تحقیقات جنایی و تحقیقات مجلس نمایندگان در دفتر دادستان کل Letitia James است.

در طول جلسه اجرایی که بیش از دو ساعت بعد از ظهر سه شنبه به طول انجامید ، کمیسیون های JCOPE به استخدام مشاوران خارجی برای بررسی این موضوع رای دادند ، و پس از آن رئیس جدید JCOPE خوزه نیوکس این معامله را مبهم توصیف کرد.

نیوکس گفت: “کمیسیون با حفظ مشاور مستقل برای بررسی عملیات قانونی و رویه ای کمیسیون موافقت کرد.” فرماندار کتی هوهول روز دوشنبه نیوفس را به عنوان منصوب کومو انتخاب کرد.

دیوید مک نامارا ، نامزد کمیسیون جمهوریخواهان ، قبل از جلسه غیرعلنی ماراتن ، سعی کرد موضوع را در لیست عمومی مشخص کند و از رهبری کمیسیون خواست تا نحوه اجازه کوئومو را بررسی کند. برای سود شخصی به انتشار کتاب بپردازید … بحران آمریکابه “

قبل از اتمام کار ، مک نامارا توسط نیوفس قطع شد و کمیسیون بلافاصله به جلسه غیرعلنی رفت و هیچ نظر عمومی دیگری در کمتر از پنج دقیقه نداشت. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر غیر از آنچه نیوفس در جلسه علنی گفت خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo در مورد رای گیری JCOPE در روز سه شنبه گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، آن را دریابید.”

رأی JCOPE می تواند نشان دهد که کمیسیون در تلاش است تا پس از اتهامات بیش از حد کوئومو نسبت به آن ، خودمختاری و اعتماد خود را به دست آورد. سرنوشت هیئت ناشناخته است و خوچول گفت که به اصلاحات اخلاقی گسترده تری نیاز دارد.

همچنین از کمیسیون خواست اقدامات خود را برای دومین بار در ماه های اخیر بررسی کند. در رأی گیری ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت اطلاعات طبقه بندی شده کوئومو در مورد دستیار و دوست نزدیک وی ، جو پرکوکو ، که در حال حاضر به اتهام فساد در زندان فدرال است ، تحقیق کند.

گری لاوین ، که به کمیسیون جمهوری خواهان JCOPE منصوب شده بود و مدتهاست از روند تصویب کتاب کومو انتقاد می کند ، می گوید: “پیشرفت هایی وجود دارد” ، اما خوش بینی او اندازه گیری شده است. “س isال این است که” آیا پیشرفت آنقدر کند است که به یک چیز غم انگیز تبدیل می شود و به همه چیز گسترش می یابد؟ “

در بهار سال گذشته ، به دنبال اتهام خشونت و آزار جنسی علیه کوئومو ، فروش کتاب ، که در اوج محبوبیت همه گیر او بود ، شدت گرفت.

تابستان گذشته ، برای اینکه کومو یک خاطره همه گیر بنویسد ، ابتدا باید JCOPE را که قاضی قوانین اخلاق دولتی است امضا کند. اما کمیسیون کامل هرگز به این درخواست رای نداد.

چند ماه بعد ، در نامه نگاری های ارسال شده از طریق استعلامات آزادی اطلاعات ، جودیت موگول ، وکیل اتاق اجرایی در ژوئیه 2020 گفت که فرماندار نمی گوید چقدر درآمد دارد ، اما قول داد که از هیچ منبع دولتی استفاده نخواهد شد. یک هفته بعد ، این درخواست بین جلسات کامل کمیسیون توسط مارتین لوین ، معاون دادستان کل JCOPE تأیید شد و توسط اعضای کمیسیون در مورد این موضوع به مدت چند ماه رد شد. مقامات JCOPE گفتند که آنها از طریق نماینده خود درخواست های درآمد خارجی را بدون رای گیری کمیته دائمی بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا در مصاحبه با WNYC / Gothamist می گوید: “فرمانداری که در کنار ما نشسته است درخواست زیادی از فعالیت های خارجی پرداخت شده را برای وی ارسال کرده است تا در مورد مشکلاتی که در انجام وظایف خود به عنوان فرماندار با آن روبرو شده است ، گزارش کند.” رای دادن “باید در مقابل کمیسیون کامل بود.”

فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود تا زمان اظهارنامه مالیاتی در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این یادداشت ، خودداری کرد. همانطور که فعالیت سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری افزایش یافت ، فروش کتاب او به شدت کاهش یافت. به گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50 هزار نسخه از آن فروخته شد.

تقریباً در همان سال ، کومو یک قرارداد کتاب امضا کرد ، که دولت آن به طور فعال اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خانه های سالمندان را به تأخیر انداخت ، از جمله تغییرات در گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید